Andílci odpovídají na vaše dotazy

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Andělská doporučení

Příspěvekod Pepicekkop v 02. únor 2010, 8:27

fujarka píše:Teď v tuto chvíli ti pomáhá 70 světelných bytostí.
7 andělů strážných
4 archandělé
1 zvířecí
2 zesnulí, kteří se k tobě po smrti přidali.

já jsem říkal, že když jedu v autě tak je plně obsazený - že mě doprovází průvodce, anděl strážný a průvodci z reiki :)

teď už vím, že nás jezdí celý autobus! - paráda

vyzkouším tvoje rady a pak písnu, dotaz na ty zesnulé - proč nejdou do světla a fakt mi pomáhají?
Měj se famfárově

Pepa :)
Pepicekkop

Advertising program
Reklama

Re: Andělská doporučení

Příspěvekod Pepicekkop v 01. únor 2010, 19:48

tak :)

holky dotaz: toužím se spojit se svým nejvyšším možným duchovním průvodcem - při prvním spojení mě tělem prolítla energie - brnění ruk i nohou (vlastně to šlo ve vlně od hlavy k nohám) a teď když to zkouším tak nic - takže můžete mi pomoc? nějaké andělské doporučení jak se spojit se svým průvodcem?

a ještě jeden - jak otevřít třetí oko? tedy čakru třetího oka?

děkuji moc

Pepa
Měj se famfárově

Pepa :)
Pepicekkop

Re: Proč mám finanční problémy?

Příspěvekod Florianela v 26. leden 2010, 11:45

Ahojky Hanko :3057:

tak jsem se na to zeptala andílků, a zde je odpověď. :iconwink:

Milá Hanko,
v každém zaměstnání se ti může finančně dařit. Záleží, co do své práce dáváš a zda tě baví a naplňuje. A hlavně důležité je vědět, co pro tebe znamená finančně se dařit. Jaký finanční obnos je pro tebe dostačující? Pokud se ve svém současném zaměstnání cítíš dobře a budeš se mu naplno věnovat, není důvod, proč bys neměla být dostatečně finančně ohodnocena.
Dále pokud budeš do budoucna přemýšlet o novém zaměstnání, řiď se svým srdcem. Hledej takovou práci, která tě naplňuje a která ti přináší radost. Proto, abys našla práci, která ti přináší finanční zisk je důležité znát sama sebe, co tě baví. Jaké máš talenty a nadání. Pokud vykonáváš práci na základě těchto pocitů vše jde snadno a práce přináší i finanční hojnost.
Poznej sama sebe, dělej co ti činí radost a urči si výši platu, která tě uspokojí a přej si. Poté vstoupí do tvého života zázraky.

S Láskou Ra
Florianela

Proč mám finanční problémy?

Příspěvekod Hanka v 26. leden 2010, 8:50

Chtěla bych se dozvědět, kdy se mi začne finančně dařit!!Zda mi k tomu dopomůže má nynější práce, nebo jestli mám hledat jinou. Pokud ano v jaké oblasti a jaká je možnost, že ji najdu?Děkuji děkuji moc :3057: :3057: :clapclap:
Hanka

Re: Andílci odpovídají na vaše dotazy

Příspěvekod lžička v 22. leden 2010, 22:43

Ze srdíčka :3057: děkuji! Lkwiatek:
lžička

Pro lžičku

Příspěvekod Florianela v 22. leden 2010, 11:29

Zdravím tě lžičko,
jak dopadne tvůj finanční spor? Než ti odpovím, zamysli se nejprve nad tím, co jsi investovala a udělala pro to, aby se spor vyřešil dle tvého přání. Projdi si události ve svém životě, které se týkaly finančních statků a jak ses zachovala vůči lidem ve svém okolí nebo oni k tobě, když šlo o majetek. Poté nás anděly, požádej o pomoc a vyléčení všech těchto událostí, které způsobili nedostatek financí v tvém životě. Odevzdej nám vše, co tě trápí. A věř, že tento spor se vyřeší pro tvé dobro a nejen tvé, ale i ostatních. Neobávej se, a i kdyby tento spor nedopadl tvou výhrou a finančním ziskem, bude to pro tebe výhra v tom smyslu, že se otevřeš kanálu hojnosti a tyto peníze se vrátí jinou formou. Vše záleží na tom, jak dalece si uvědomíš, proč tento spor v tvém životě je a na co tě upozorňuje. Odpusť všem, co ti kdy způsobili finanční újmu, a odpusť sobě a žádej o odpuštění i je. Pokud toto vše uděláš, je velká pravděpodobnost, že tento spor skončí tvojí výhrou. Víra, Láska a Odpuštění způsobují zázraky.

S Láskou archanděl Jofiel :3057: :koniczinka:
Florianela

Re: Andílci odpovídají na vaše dotazy

Příspěvekod lžička v 21. leden 2010, 23:09

Dobrý večer.Prosím,jak dopadne můj finanční spor?
Moc děkuji za odpověd!Krásné srdíčkové dny! Lkwiatek:
lžička

Andílci odpovídají na vaše dotazy

Příspěvekod Florianela v 20. leden 2010, 10:33

V tomto tématku vám budeme odpovídat na vaše dotazy formou krátkých chanellů s andílky. Pokud vás něco trápí nebo si s něčím nevíte rady, zeptejte se andílků. Velice rádi vám poradí s vašimi problémy a osvětlí příčinu problému - partnerský, pracovní, zdravotní ... atd. :woblokach: :3297:

Krásný a sluníčkový den všem! :3057: :suny2: :koniczinka:

Florianela
Florianela

Předchozí

Zpět na Andělská první pomoc