Andílci odpovídají na vaše dotazy

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Andílci odpovídají na vaše dotazy

Příspěvekod Violet.11 v 08. prosinec 2010, 21:26

Bábrlinko :rosa14: ,
Ty jsi mě předběhla :1518: Také Tě zdravím :idzjuz:

Drahá Vlamon :smil68: ,
Ty jsi teda šmudla :1518: Já chtěla bejt s tolika klukama, ale nebyla jsem a jsem ráda, že nebyla. Když jsem zjistila jací jsou...no tak radši nic :1518: Čekám pořád na toho "dokonalýho". Na něj se vyprdni, je vidět, že za nic nestál :1518:

Pokud se nenaučíš milovat sama sebe jak chceš, aby milovali Tebe? Ty jsi Dítě Boží jako my všichni. Jsi milována teď a tady. Přišla jsi na Zem, aby jsi se něco naučila. Každý tu máme nějaký význam a úkol. Nikdo není bezvýznamný! Ani ty ne. To bylo požehnání, že s ním nejsi. Ne trest, bohužel Ty to vidíš jinak. A trpět vůbec nemusíš, Ty totiž trpět chceš. Proč? Existuje Láska, pouze Láska a to co není v Lásce je iluze. Takže si nezhotňuj iluze :1518: On je teď někde jinde než Ty proto spolu nejste, má zlatá :1518:
Všichni jsme dokonalé děti Boží. Jen se máme prostě učit, sbírat zkušenosti a vidíme se jako nedokonalé. Vidíme totiž dokonalost v tom, že by jsme chtěli mít všechno...krásnou postavu, peníze, všechno,...

http://forum.atarot.cz/viewtopic.php?f=52&t=631

I am willing to change
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod babrle v 08. prosinec 2010, 20:44

Ale ,ale nebude tak zle, jak jsi nato přišla ,že ty jsi špatná a on je ideál,každý člověk je dobrý a zlý a každý má svou hodnotu .Určitě to není tak zlé,jen tvá bolest tě nutí říkat takové věci.Věř mi ,když ti říkám,že za čas pochopíš ,že vše je jinak a že to co se ti zdálo takové a takové, je vlastně uplně jinak.Myslíš,že jsi sama co jsi prožila zklamaní.Každý znás jednou potkal někoho,kdo nám tak zvaně ublížil,nebo máme pocit,že nás neocenil a proto jsme si jeho lásku nezasližili.Víš ,záleží na pohledu kažého člověka.Nevím jaký je tvůj ideál, čím to měříš,ale každý člověk má své pro a proti a nikdo není dokonalý.Možná ,proto vše dopadlo jak dopadlo,aby jsi pak časem zjistila,že jsi se velice mýlila a ten ideál vastně není ideální a andílci tě od toho zklamání chtěli uchránit.Vždy musíš hladat dvě strany mince.Zkus se od toho člověka načas odpoutat co nejvíce to jde a zkusit se na něj podívat po čase jinak ,né tak ublížená a zklamaná.Víš zamilovaný člověk má jiný pohled nežli člověk ,terý si udělá odstup a začně uvažovat reálnějí. Myslím ,že je načase ,abys začala milovat sama sebe a to hodně ,hodně .Je nato jedná bezva metoda.
Stoupní si před zrcadlo ,nelepe uplně holá a zační si cvičit toto. Každý den si to říkej .Jsem taková jaká jsem ,milují své tělo a sama sebe takouvou jaká jsem a budu si sama sebe vážit a nebudu se urážet ,protože dokud nebudu milovat sama sebe,nemohou mne milovat ostatní.Jsi Boží dítko a tím jak se urážíš urážíš Boha v sobě a to bys fakt nemněla.
http://www.sluncevnas.estranky.cz/
zkus tam kouknout
Víš jsedou jsem se zasvěcovala do jedné energie a měla jsem takové hovory asi s Bohem (dofám) ten mi řekl,že nás miluje neskonale i když jsme zlí a děláme chyby a že to ,že pojmenujeme své chyby a odpustíme si je první krok k němu .Tak nato nezapomínej.Volej znovu andílky,Boha,inuversum,to záleží čemu věříš a popros o sílu abys odpustila sobě , a všem kdo ti tak zvaně ublížil.Odpouštěj každý den a věř ,že někdý to trvá hodně dlouho nežli se to podaří,ale ta úleva zato stojí.Musí to jít od srdce a dokud to nepůjde upřimně,tak se věci nebudou měnit.Odpuštěj,opdpoušětj pak teptve poznáš klid a tu pravou lásku.

:3057: :3057: :suny2:
babrle

Příspěvekod vlamon v 08. prosinec 2010, 20:21

:suny2:
Naposledy upravil vlamon dne 12. prosinec 2010, 14:05, celkově upraveno 1
vlamon

Příspěvekod babrle v 08. prosinec 2010, 20:04

Ollcca moc krásně jsi to napsala a je to tak přesně ,andělé nás milují a nezáleží ,zda jsme zlí nebo né,ale naše přání nemohou plnit tak jak nám se zdá ,že je to správně.To co je pro nás nejlepší jak si to myslíme,Boží prozřetelnost může vidět jinak, a to tak,že bolestnou zkušenosti si uvědomíme něco co neumíme nejprve pochopit.Je to na dlouho a nato ,aby člověk pochopil,proč někdy někdo musí trpět,nebo nebo je zklamán ,má svůj učel.
Valamon přesně si přečti to co jsi napsla o sobě.Jak chceš ,aby tě nekdo miloval,když ty sama nemiluješ sama sebe.Protože jinak bys nemohla napsat o sobě takové věci.Nezapměň ,že tím jak vyslovuješ tuto kritiku a sebe ,nebo někoho jiného ,tím urážíš Božské já v sobě ,nebo v někom.Cítím u těbe velikou bolest a zranitelnost,kterou schováváš za hrubost.Nechceme ti radit,ani ti něco kázat,ty sama musíš najít v sobě ty odpovědi ,co děláš špatně a proč se věci dějí ,tak jak se dějí.Neznamená to,že je to jen tvá vina.Prostě si musela tuto zkušenost prožít,abys určité věci pochopila.No a dál je jen na tobě,jak stím naložit.Můžeš dál pokračovat v agesi a urážení sebe a všeho kolem,nebo najít ve svém srdci pokoru a zeptat se,co mohu napravit a co né a jak dál.MY jsme jen obyčení lidé a né andělé,ale jelikož já příkladně už dlouho pracují pro lidi jak v kartách ,tak v léčení a jiných praktikách,taky už mám dost odžito,tak jsem ti chtěla trochu otevřít oči ,abys tak zvaně nekopala kolem sebe,ale pokusila se najít v sobě to dobré a využit to na další růst ,příkladně v duchovnu,nebo jen v obyčejném životě.Tak dál se ptej andílku v duchu a pozorně poslouchej jaké odpovědi uslyšíš.Většinou to co ti přijde na mysl ,prví 3 vteřiny je to to správné.
Miluj se takovou jaké jsi a hledej cestu a přej si ,aby ti do života vstoupili ti správní lidé ,kteří ti mohou ukázat cestu.Jsou tu na zemi převtělení pozemští nadělé,tak koukej kolem sebe pozorně,abys pro samý nářek nějakého nepřepásla.
Přejí ti hodně štěstí ,lásky a víry hlavně v sama sebe,pamatuj,jakou energi vysíláš,taková se ti vraci,takoví lidé ti vstoupi do života.
Zdravím tě Violetko :idzjuz: :3057: :suny2:
babrle

Příspěvekod vlamon v 08. prosinec 2010, 6:30

:eusathink:
Naposledy upravil vlamon dne 12. prosinec 2010, 14:04, celkově upraveno 1
vlamon

Příspěvekod ollcaa v 07. prosinec 2010, 16:26

violet, když já se tak nerada ospravedlňuju... ale neříkám že mají lidskou duši říkám že mají i lidskou i božskou duši. ovšem že andělé nechtějí abychom žili v utrpení, oni sami dobře vědí co je pro nás dobré a jestli je pro nás dobré občas nějaké to utrpení... tak... necháme toho já mám svůj názor a ty svůj, každá si s ním žijeme spokojeně, tak si budeme žít dál :3057: měj se hezky a pozor na oblevy Lkwiatek:
Všechno zlý je k něčemu dobrý :) Každá událost posiluje osobnost.
ollcaa

Příspěvekod Violet.11 v 07. prosinec 2010, 15:58

Milá Vlamon,
ten kdo Ti určuje Tvůj život jsi Ty sama. Andělé nám pouze pomáhají a lečí. Přát si můžeš co chceš, ale ne vždy dostaneme to co chceme, dostaneme to jiným způsobem. Záleží jen na Tobě. Lásku si vynutit nemůžeš. Poslouchej se! Ty chceš? Ty nic neděláš špatně?! Ale jen ostatní? Jsi blázen :1518: bez urážky.
Andělé jsou milující bytosti, milují bezpodmínečně. Nemají totiž Ego. U Tebe se docela projevilo tím chtěním a těmi výrazy, že andělé jsou žalářníci a že trestají,... Pokud se Ti míněná rada ode mě a od Bábrlinky nelíbila, je to Tvoje věc. Říkáme Ti pravdu a nemínily jsme Tě urazit. Pokud jsme Ti neodpověděly, tak jak by se Ti líbilo, tak se musíš poohlédnout někde jinde.

Že Ty ho chceš! Ale on asi nemusí chtít Tebe. Z Tvojí strany ten rozchod asi nebyl. Jinak by jsi sem nepsala. Copak je snad jedinnej na světě? Chlapů je spousta :3057:

Ollco,
andělé lidskou duši nemají, jinak by to byli lidé. Andělé nám pomáhají s výpomocí našich přání, my jsme Ti kdo si přání plní sami. Protože si je můžem zhmotňovat sami :023: Má drahá andělé nechtějí, aby jsme žili v utrpení! (Tak jsem to pochopila z Tvého příspěvku.) Proč by jsme měli žít ve smutku? Protože nedokážeme se pustit strachů a naučit se myslet pozitivně? Každý svého štěstí strůjcem.
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod ollcaa v 07. prosinec 2010, 10:41

nedá mi to a musím se do toho připlést, ačkoliv mi do toho zjevně nic není. Musím se zastat obou stran. ale můj názor, který můžete jen tak přejít nebo si vzít k srdci, je: andělé nejsou něco jako posluchači. nejsou nijak vycvičení, když jim svoje přání řeknete a oni jej vyslechnou tak vám přání splní nebo nikoliv. Tak jako my lidé. Když za námi příjde dítě že chce nějakou drahou hračku, tak mu ju taky nekoupíme z jakéhokoliv mravního či nemravního důvodu. Nemůžeme být rozmazlenými fagany a chodit si za anděly pro pomoc jako pro hodinky s vodotryskem do nějakého klenotnictví. Andělé mají přece lidskou i božskou duši, není to tak? Nebo si snad někdo myslíte, že každé naše přání je pro ně rozkazem? Jestli ano, tak to nejsou andělé a my nejsme lidi. Ale jsme nějací diktátoři a oni jsou naši sluhové!. fuj teď jsem se trochu rozhořčila :) takže jen na uklidnění. andělé jsou tu pro ty kdo v ně věří, stejně tak je tu pro nás láska a zloba. věřte v dobré a dobré se vám splní a když se nesplní to dobré má to svůj účel. Beru každou špatnou věc co se mi stane jako takový "hec" od něčeho tam nahoře. Něco jako "tak se ukaž jestli tohle ustojíš". A mě osobně to příjde mnohem lepší si zažít trochu té trpkosti v životě, o to víc si vážím toho dobrého. a o to andělům jde. aspoň si to tedy myslím. Mějte se co nejlépe :smil68: a jestli jsem někoho svým názorem urazila tak ať, ale už tu vaši diskuzi musel přerušit někdo jiný s čistým štítem :)
Všechno zlý je k něčemu dobrý :) Každá událost posiluje osobnost.
ollcaa

Příspěvekod babrle v 06. prosinec 2010, 22:44

Vlamon ještě jste nic nepochopila,tolik zloby,tolik ironie.Anděly můžete žádat oč chcete a proč?Vy jste je žádala o to ,aby se něco změnilo.Tak nyní nevím.Proč jste žádala ,když nevěříte.Nemyslíte,že asi to bude tím,vaše důvěra že se něco změní asi není dost silná?Co vás rozesmálo ,že je hodně opuštěných srdcí?Myslite že není?Lásky je na světě spoustu ,jen musíte otevřit své srdce a hledat.Možná ,že ani nechcete lásku,možná chcete jen vlastnit?Musíte si proto ujasnit co vlastně žádáte . :suny2:
babrle

Andílci odpovídají na vaše dotazy

Příspěvekod liliah v 06. prosinec 2010, 18:42

Je to už dlouho co jsem žádala o radu své andílky a spojovala se s nimi. V poslední době se snažím opět navázat spojení. Přesto mi příjde že ne vše vidím tak jasně. Chtěla bych požádat o radu ohledně vztahu a lásky... Už nějakou dobu žiji se svým partnerem, kterého si vážím a zároven ho potřebuju. Jenže v nedávné době se v mém okolí objevil jeden neskutečně přitažlivý člověk který mě absolutně okouzlil... Nevím jestli je dobré si od toho něco slibovat protože mezi námi jsou jen pohledy a pár vět a proto bych chtěla požádat o radu, jak se mám zachovat. Jestli je vubec nějaká šance aby to mohlo fungovat a zda by bylo šťastné rozhodnutí odejít od jistoty k nádhernému poblouznění. On sám jde na všechno po špičkách a já si nejsem jistá jestli se do toho vrhnout a udělat ten první hlavní krok. Předem Vám velice děkuji za odpověď a přeji nádherný večer Liliah :smil68:
liliah

PředchozíDalší

Zpět na Andělská první pomoc