Andílci odpovídají na vaše dotazy

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Prosím o radu

Příspěvekod liliah v 16. prosinec 2010, 13:50

Je to už dlouho co jsem žádala o radu své andílky a spojovala se s nimi. V poslední době se snažím opět navázat spojení. Přesto mi příjde že ne vše vidím tak jasně. Chtěla bych požádat o radu ohledně vztahu a lásky... Už nějakou dobu žiji se svým partnerem, kterého si vážím a zároven ho potřebuju. Jenže v nedávné době se v mém okolí objevil jeden neskutečně přitažlivý člověk který mě absolutně okouzlil... Nevím jestli je dobré si od toho něco slibovat protože mezi námi jsou jen pohledy a pár vět a proto bych chtěla požádat o radu, jak se mám zachovat. Jestli je vubec nějaká šance aby to mohlo fungovat a zda by bylo šťastné rozhodnutí odejít od jistoty k nádhernému poblouznění. On sám jde na všechno po špičkách a já si nejsem jistá jestli se do toho vrhnout a udělat ten první hlavní krok. Předem Vám velice děkuji za odpověď a přeji nádherný večer Liliah :smil68:
liliah

Advertising program
Reklama

Re: Andílci odpovídají na vaše dotazy

Příspěvekod ollcaa v 14. prosinec 2010, 8:41

NO JÁ SE Právě od těch citů odprostila, myslíš že bych si přála zklamaní po tříletém vztahu... asi ne. no nic, včera mi kyvadlo napsalo hmiz ke mamu. tak to chápu jako že mám zmizet k mamce. děkuju za rady a přeju hodně zdraví. mějte se hezky Olča
Všechno zlý je k něčemu dobrý :) Každá událost posiluje osobnost.
ollcaa

Příspěvekod babrle v 13. prosinec 2010, 22:11

Pokud ti mohu radit nedělej si karty a kyvadlo pro sebe ,dáš si tam přesně co cítíš a chceš.Používej kámošky a známe,jen až se uplně oprostiš od citů se to dá uznat ,že to polatí,jinak pokud jsi pod tlakem ,tak to kecá: :1518:
babrle

Příspěvekod babrle v 13. prosinec 2010, 22:08

Né nespletla on má prostě pocit, že ho někam tlačíš,což je u mužů normální, jakmile chceš dpovědnost,( což neříkám ,že to děláš,)tak mají pocit omezení.Máte se rádi celkově,spíš cítím unavu vztahu.Pokud ti mohu poradit, chceto změnu.Zkus vymyslet nějaké společné téma ,což znamená nějaké společné výlety,ale né do společností.Je lépe sami prožít něco krásného.Zleží ,co ho baví.Solečný výlet po památkách do přírody a podobně,mám to vyzkoušené hodně to utužuje.Pak nějaké dobré papů,.Ty chceš vyrovnaný vstah a rovnoprávnost,on má pocit,že nemá moc práv,to víš muží by chtěli být trochu mačo.Tak se pokus mu dát aspoň iluzi,že něco vymyslel on a zkus ho ocenit.Vychází mi ,že nějaké společné peníze vás spojí,nevím oč jde, je třeba překonat žárlivost a zkusít myslet nově.Nevím jestli tvá nebo je jeho žárlivost,ale mám pocit,že se tě trochu bojí.Chce to mírnost,to mi vyšlo ,karta mírnost,najít míru ve všem.Tak čaruj čarodějko,někde jsem tu kdysi psala povidání ke vztahu zkus to najít,nebo napiš já to napíšu znovu.Je fajn to použít,jen to musí být opravdu pro dobro obou,né jen pro tvé. :023:
Naposledy upravil babrle dne 13. prosinec 2010, 22:15, celkově upraveno 2
babrle

Příspěvekod ollcaa v 13. prosinec 2010, 20:32

babrle :smil68: , děkuju za odpověď jen se chci zeptat jestli ses nespletla v tom on a ona? protože já to cítím přesně tak jak ty píšeš pro něj a myslím že on to cítí tak jak ty píšeš pro ní.. teď jsem si kývala kyvadlem a to mi odpovědělo že výsledkem našeho vztahu bude zklamání.. já i on pro sebe navzájem děláme hodně . jen mi už párkrát lhal a já mu stoprocentně nevěřím v tom co mi říká. holt ženy nejsou splachovací, a já teda vůbec nejsem splachovací. strašně těžko se mi někomu odpouští.
ollcaa

Příspěvekod babrle v 13. prosinec 2010, 20:13

Ceková vaše situace,máte se rádi,jen momentálně ,ty povědomně věříš na další uspěch tohoto partnerství,on pochybuje a zvažuje.
1-4 měsíce.ty ho máš dál ráda,u něj nějaký chlad a nevyřknuté věci.
12-více měsíců. ty se snažíš budovat a ještě chvíli to bude trvat nežli se něco projeví,on má pocit,že je pod tlakem tohoto partnerství a přemýšlí co bude dál.
Na jíného partnera jsem se nedívala.
Zkus vyřešit tento vztah .!!_Musíš se rozhodnout.Buď na tom pracuj ze všech sil a nebo to ukončí.Pak teprve uvažuj o novém partnerovi.Pamatuj,není dobré vstupovat do nového partnerství dokud nemáme ukončenou a vyřešenou minulost. :eusathink:
Mé zkušeností jsou takové,že se pak nový vztah pak nefunguje,tak jak by měl.
Ale možná děvčata ti poradí něco jiného.
Jen mi na příští rok pro tebe vyšla karta Svět-značí uspěch ,radost a ukončení začatých věcí,pokud budeš v souladu sama se sebou a vesmírem.
držím palečky. :3057:
babrle

Příspěvekod ollcaa v 13. prosinec 2010, 19:32

mohla bych vědět váš názor na to, jestli bych měla od svého současného přítele odejít? Jeslti mě čeká jinde větší štěstí než s ním? Prožíváme krizi, tak je logické, že se ptám. Snad mi brzy odpovíte, mějte se hezky a ahoj Olča :3057:
ollcaa

Příspěvekod babrle v 09. prosinec 2010, 20:06

No nic, komu není rady tomu není pomoci,pokud se chceš tak dál mučit ,nemůžeme ti bránit.Udělali jsme co jsme mohli a má rada tobě.Zajdi se podívat do Jedličková ústavu ,jak tam postižení lidí mají chuť do života a dělají vše co mohou přes svůj hendikep.Koukní se občas na mladé lidi na vozíčku,nebo si zajdi do nějaké nemocnice ,na oddělení kde se léči rakovina.Tvůj problém který tady líčiš je uplna prkotina proti tomu co musí vydržet tito lidé.Mé varování,nepokoušel osud a nehřeš na život a na sebe,protože se může stát ,že ti bude přichystaný takový osud ,který by jsi opravdu pak ráda vvyměnila za samotu a uplně jiný život.Nebudu tě dál přemlouvat.Pokud se chceš dál babrat v tom tvém tak zvaném zlém osudu ,je to tvá volba at vůj vyběr.
Pokud tu píšeš a chceš abychom tě pořád utěšovali a ty bereš tím energi od ostatních ,tak bohužel,já končím.¨Můj ukol jsem splnila a ostatní je na tobě,věř mi ,že řeším spoustu osudu přes karty a tvůj problém je uplně banální co někteří lidé zažívají.Nejsi jediná,co jsi byla sklamaná,takových je na světě spousta,ale vždy má každý na výběr,plakat stále na stéjném hrobě a nebo si vzít ponaučení a sílu a jít dál.Pokud si opravdu myslíš ,že ten tvůj je jdiný a nikdo jiný ti nemůže dát to co on,tak bohužel ,my stím nic neuděláme.Je to tvé rozhodmutí tak pokračuj ve svém sebemrskání pokud ti to vyhovuje..
Myslím ,že zatím je zbytečné na tobě strácet energi.Kdybys sis to náhodou rozmyslela a opravdu potřebovala pomoci,máš možnost se semnou spojít nebo tady s děvčaty ,ty umí určitě spoustu věci napravit,je to na tobě. Už tě nebudu přemlouvat.B.
babrle

Příspěvekod janicka v 09. prosinec 2010, 14:21

Mila Vlamon!Cetla jsem Tvuj prispevek a muzu Ti rict,ze mi z nej bylo strasne moc smutno.Nejsi jedina na svete,ktera zatim nemela stesti na vztah.Vis,to ale neni duvod takhle strasne se ponizovat a pestovat si v hlave a srdicku,ze nejsi dobra.Ano,zadny z nas nemuzeme byt na sto procent dokonali,ale to je naprosto normalni,jsme jen lide a kazdy z nas ma v sobe neco krasneho.Jde jen o to,to v sobe dokazat najit.Nemusi to byt krasa fyzicka,muze to byt treba i krasa ducha,ktera je kolikrat mnohem dulezitejsi nez krasa fyzicka.Prosim Te,prestan se takhle strasne ponizovat a podcenovat se,hrozne moc se tim trestas a nevedomky ze sebe vysilas negativni vibrace,ktere tu negativitu k Tobe pritahuji.Zkus se na sebe podivat trosku v jinem uhlu a uvidis,ze v sobe urcite objevis,neco co je krasne.A ver tomu,ze kdyz se Tvuj uhel pohledu na sebe zmeni a zacnes se mit rada,zacnes vysilat i vibrace pozitivni a ten pravy urcite prijde.Pokud Ti to nevyslo ted,tak to proste jeste ten pravy nebyl,to neres!Ja vim,ze je to tezke byt sama,to ja jsem taky a navic v cizine,ale presto vsechno doufam a verim a svymi myslenkami se snazim stesti k sobe prilakat.A ono to pomalicku a polehoucku zacina prichazet.Tak si prosim Te v klidu precti muj prispevek a zkus se nad tim zamyslit a zkus konat.Uvidis,vsechno bude zase dobre a v poradku,ver tomu.Preji Ti jen to nejlepsi Jana :koniczinka:
janicka

Příspěvekod babrle v 08. prosinec 2010, 21:37

http://www.agapebrno.cz/Klub/Jemnohmotn ... ezise.aspx :3057:
Když klepnete na gareli jsou tam ještě jiné meditace. Přejí krádné uzdravováni duše.

Odpuštění.
Všem odpouštím,dovolim Bohu,
aby vyléčil mou mysl,mé tělo
a dal v mém životě vše co je třeba
do pořádku. :3148:

Odpuštět musíme nejen druhým ,ale i sami sobě.
Sebeodsuzování vedek nechtěným změnám,
týkajíce se našeho Zdraví i Financí.
Někdy máme pocit že nám život nedopřál to,naco máme právo.
Někdy víníme Boha i ostatní,místo toho,abychom si uvědomili,
že za své problémy si můžeme sami.
Odpuštění léči všechny nemoci
Odpuštění dělá sabých sinými.
Odpuštění nás činí moudrými.
Díky odpuštění se smutní stávají šťastnými.
Odpuštění je schopno odstranit vše ,
co stojí mezi vámi a vaším dobrem.

zdroj:Catherine Ponderová.
babrle

PředchozíDalší

Zpět na Andělská první pomoc