Andílci odpovídají na vaše dotazy

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Andílci odpovídají na vaše dotazy

Příspěvekod babrle v 06. červen 2011, 22:41

Nestracej nadějí ,víš možná ,že už předem čekáš to nejhorší a tím si to přivolávaš. Každý si neseme svůj křížek a pokud tak poslouchám,to co píšeš ,mám pocit,že jdeš špatně,tvá duše nejspíš má jiný úkol.Chápu,že nemáš peníze a tak si myslíš ,že si nemůžeš pomoci.Nemusíš hned jít na kurzy,koukej po různých stránkách o duchovnu a určitě se něco ukáže.Děláš nejspíš nějakou chybu ,stále se dávaš dohromady s lidmi,kteří tě využívají.Zkus více věřit a žádat.Denně popros tam nahoře,aby ti do života vstoupili lidi ,kteří tě někam postrčí.Jinak si najdi stránky,třeba tady kartičky a sama zkoušej hledat odpovědi,je to zdrama .Nemusíš být kartářka ,zkus hledat sama, dnes si vyložíš dení kartu,nebo se zeptáš archandělů co máš vědět a věř pokud spráně posloucháš ,odpovědi najdeš.Víš ,jestli čekáš,že ti nějaká kartářka nalinkuje život a ode dneška bude ok,tak tak to nefunguje.Co se týče práce v sedě,zkus nějakou najít na doma,nebo žádej rekvalifikační kurz.Nečekej na to co příjde,jdi tomu naproti.Vím,řekneš si ,to se jí to kecá,ale opravdu pokud se nezhroutíš a nebudeš vinit vše a všechny a řekneš si já to zvládnu,tak jeto první krok kupředu.Víš nestačí jen říkat já už se nemodlím a nežádám.Někdy to trvá dýl,nežli nastane změna.Každý den si opakuj práce ,bude ,peníze budou a vše se vyřeší,věřím tomu a žádám anděly a archanděly o pomoc.Myslím,že tím nezkazíš .Vírá skály přenáší se říká a pokud dýcháš a chodíš a jdi relativně zdravá ,tak žiješ a to je hurá.Jsou horší věci na světě,rakovina,úmri dítěte atd.Držím ti palečky a věřím,že pokud se naladíš více pozitivně a hlavně začneš spoléhat na sebe ,tak se opravdu věci změní.B. :3057: :3057: :suny2: :suny2:
babrle

Advertising program
Reklama

Příspěvekod gabrra v 06. červen 2011, 22:21

Ahoj babrle
nevim, kde lezi ,, zakopany pes,, jen ho citim stale vic a vsech smerech. jsem ted jiz 6 mesicu bez prace...psala jsem do fora v breznu - na stejny problem. Vysnila jsem si praci, kterou chci, ona prisla, ale bohuzel mi ji nedali. To me takt dostalo,no tak akorat doluuuuuuu..... Rada se podelim o svuj momenalni stav a doufam, ze si najdes chvilku, mozna, ze mi pomuze videt situaci v ocich jinych.
Bydlim sama a pracuji v cizine. Byla jsem doposud 10 let servirkou. Jsem po operaci nohy a je mi zakazano dlouho chodit a stat. najit sedave zamestnani? Vyhra, ale nedari se, uz fakt strasne dlouho. prestavam verit na pozitivni mysleni a padam nekam, do stavu - je mi to jedno. Pokazde, kdyz mi o neco v zivote slo, mi nikdy nevyslo. Chtela jsem mit dite s nynejsim exmanzelem - ANO,nevyslo, 8 let proseb, lekari, samani, nic. Ex manzel me nechal na holickach a ukradl vsechny me finance, ktere jsem vydrela jako servirka.
Chtela jsem studovat, nemam ted na to financne, prosby k andelum, prani, mantry......nic.
Neprala bych si, aby jsi si myslela, ze si stezuji. Jen nechapu. Mam tolik vule, chteni, presto padam nekam, pres mou vuli, kde nechci. Musim opustit byt do 2 mesicu a novy si bez lhani, ze nekde pracuji nesezu. Prestavam verit na vse co nevidim, priznavam. Je mi lito, ze opoustim svet vsech bytosti, na ktere jsem fakt dlouho verila, jen asi oni neverili me. Stanu se clovekem s hypokrytickym usmevem a hodne lzi, abych prezila. prej mi to prosim.....at aspon touhle cestou, asi osudovou, splni se mi ty nejzakladnejsi veci v zivote, jako nekdo bydlet a koupit si jidlo. gabrra

babrle píše:Zdravím Gabrra,pokud příjmeš radu i ode mne ,tak určitě máš jít jinou cestou ,to co povědomně cítíš je správná cesta, ale musíš si dát čas.Nastal čas ,na promyšlení co a jak .Neboj se uplatnit své skryté sny ,nemusíš se bát, pozdějí se ukáže nějaký mecenáš a ten ti podá pomocnou ruku a ikdyž nebudeš v oboru vyučená ,tak to vynahradí tvá píle a odvaha.Učení bude patřit k tomu a klidně se rozšoupní .Požádej každý den v duchu o pomoc .Je jedno zda to bude universum,Buh,anděle ,osud,to záleží na tvém přesvědčení ,ale žádej a děkuj a hlavně pozitivně mysli a věř a každý den si opakuj.Já jsem ta co to dokáže změnit svůj život ,tak aby se mi více líbil.Přejí hodně trpělivostí a víry v sama sebe ,to je to nejdůležitější ,pokud si vážíš sebe a věříš v sebe tak přitáhneš ty správné lidi do svého života.Přejí ti hodně štěstí a přízeň andílku.B. :suny2: :koniczinka: Lkwiatek:
gabrra

Příspěvekod babrle v 11. březen 2011, 20:03

Ahoj Stáničko moc tě zdravím a řeknu ti mou zkušenost,zažila jsem taky něco podobného,ale né tak dramatického.Dávno ještě před mnoha lety,to jsem netušila vůbec nic o tom,že manžel bude vážně nemocen a podobně ,jsem taky potkala jednu podobnou osobu na zvláštním místě na veřejných záchodcích. :sarcasm: No a ona mi taky chtěla hádat z ruky .Nejdříve jsem nechtěla ,tehdy jsem ještě ani nedělala karty a jiné věci .
Hlavně jsem neměla u sebe více nežli 50 kč.Ostatní byly na štěstí u manžel.Ona se tím spokojila a začala mi hádat,to co mi řekla tak jsem stála jako omráčena.Přesně mi předpověděla ,jakou nemoc v sobě mám a za jak dlouho asi půjdu na operaci a to ,že manžel bude velice vážně nemocen a vyjmenovala mi jeho nemoci a to jsme otom vůbe,ale vůbec ani netušila,an nic nato neukázovalo.Pak mi zdělila,že bydlím v domě s paní a ta vypadá tak a tak a že se jí mám vyhýbat ,že je v ní ďábel a nemám jí pomáhat a že špatně zkončí a umře mladá.Pak taky po mně chtěla vlasy ,že se nemám bát.Ty vlasy nějak začarovala a dala mi je ,že je mám vzít do kostela a postříkat je svěcenou vodu ,protože prý mne a můj rod byl už dávno někým proklet a proto máme v rodině my ženy hodně těžký život ,hlavně s partnery.Ale že to má jednu podmínku,že nesmím otom nikomu říct ,dokud ty vlasy nepokropím a nespálím ,jinak že to požehnání a kouzlo co mi na ně dala nebude fungovat a to prokletí bude trvat.No co si myslíš,samo ,že jsem to nevydržela a řekla to manželovi a valsy vyhodila a vše hodila za hlavu.Noa ..vše se vyplnilo do puntíku.Ta ženská byla taky tmavá a nikdy v životě jsem jí neviděla.Ta paní co mi oní říkla a,že bydlí semnou,propadla alkoholu a drogám a umřela sama ve 40,opuštěna na WC a našli jí až za týden.Myslím ,že se nemusíš bát,že se ti níc nestane,hlavně si to musíš nepřipouštět ,ptrotože myšlenka má veliku moc a to by nebylo dobře ,kdyby sis stále říkla ,že ti ublíži,mohla bys to přitáhnout.Ale pro svůj klid zkus někoho co se tím zabývá oslovit a třeba ti poradí.Víš říká se ,že když člověk požádá ,ten správný učitel a rádce se ukáže.Držím ti palečky a hlavně buď příště opatrná a nezastavuj se a klidně ji slušně a důrazně odpálkuj ,myslím nějakou dotěrnou osobu.Říká se ,že hodně žen hlavně Rumunky májí veliké schopnosti předpovídat.Tak se drž děvče a ozvi se někdy co nového , ve tvém duchovním zrání.B. :idzjuz: :3057: :suny2:
babrle

Příspěvekod Stáňa v 11. březen 2011, 13:47

Moc vás tady všechny zdravím, zvláště známé tváře a trvalky!!!!
mám na vás dotaz, je trochu zvláštní a to nejen danou situací, ale i mým chováním.
Včera mě zastavila žena s tmavší pleti a ptala se kolik je hodin, a protože se snažím být slušná ke všem lidem , tak jsem jí samozdřejmě informace poskytla. hned však začala mluvit o mě a mé budoucnosti, řekla jsem jí, že nic slyšet nechci, že jsem spokojená s tím, co mám. mluvila dál a požádala mě o papír, já myslela, že jí kousek nějakého papírku dám a pak se rychle odporoučím.
Omyl, podívala jsem se jí do očí, papír jsem jí předávala, najednou mě chytla za ruku a snažila se z mé ruky věštit věštit....vůbec jsem nevnímala, co mi říká jen jsem myslela na to, jak se rychle ztratit, nechápu, proč to nešlo, stála jsem jako přikována
Pak chtěla peníze, rychle jsem jí dala nějaký kovový peníz, abych se jí zbavila. Řekla, to je málo. A řekla, že ať ji dám do rukou ty stravenky, co mám v tašce.......nechápu, dělala jsem přesně to, co řekla. Pak mi rychle vytrhla vlasy a to mě vzpamatovalo. Konečně jsem se dočkala ze své strany nějaké reakce!!!! Pak jsem jí řekla, vraťte mi vše , co mi patří. Vlasy i stravenky. Nechtěla. Říkala, záleží ti na štěstí nebo na stravenkách. Já ji rychle chytla ruku, co svírala mé vlasy a vzápětí druhou, co držela můj balík právě zakoupených stravenek. Chvíli jsme se přetahovaly, a pak se mi podařilo dostat vše nazpět, rychle jsem zkřížila prsty u rukou a prchala, co mi nohy stačily. V tramvaji a dokonce ještě doma jsem se přistihla, že stále držím zkřížené prsty.
V práci jsem řekla, co se stalo a má zaměstnavatelka hned volala firmě od které stravenky kupujem. Upozorňovala, že se tam potlouká tato osoba a já že málem přišla o 6000,- ve stravenkách
Já jsem sice ochotná říct, jak paní asi vypadala, aby si dávali pozor, ale trošku mě paní doktorka(můj zaměstnavatel) tlačí, abych to oznámila policii. Já s tím ale nechci mít nic společného a hlavně se nechci setkat s tou ženou tmavé pleti.
Mám obavy, jestli se mě nesnažila nějak uhranout, a proč mi vytrhla ty vlasy (že by je měla kvůli nějakého prokletí, či co?). Prosím, mohly byste mi pomoct a zeptat se andílků, jestli jsem dostatečně ochráněná a jestli mě nečeká třeba popotahování po policii, či nějaké řešení toho?
Mám z té ženy strach a opravdu se s ní nechci setkat a dávat na ní trestní oznámení.
Opravdu mě to hodně zžírá, prosím, pomozte mi najít klid.....moc vám všem děkuji!!!!!
Stáňa
Stáňa

Příspěvekod babrle v 05. březen 2011, 23:41

Zdravím Gabrra,pokud příjmeš radu i ode mne ,tak určitě máš jít jinou cestou ,to co povědomně cítíš je správná cesta, ale musíš si dát čas.Nastal čas ,na promyšlení co a jak .Neboj se uplatnit své skryté sny ,nemusíš se bát, pozdějí se ukáže nějaký mecenáš a ten ti podá pomocnou ruku a ikdyž nebudeš v oboru vyučená ,tak to vynahradí tvá píle a odvaha.Učení bude patřit k tomu a klidně se rozšoupní .Požádej každý den v duchu o pomoc .Je jedno zda to bude universum,Buh,anděle ,osud,to záleží na tvém přesvědčení ,ale žádej a děkuj a hlavně pozitivně mysli a věř a každý den si opakuj.Já jsem ta co to dokáže změnit svůj život ,tak aby se mi více líbil.Přejí hodně trpělivostí a víry v sama sebe ,to je to nejdůležitější ,pokud si vážíš sebe a věříš v sebe tak přitáhneš ty správné lidi do svého života.Přejí ti hodně štěstí a přízeň andílku.B. :suny2: :koniczinka: Lkwiatek:
babrle

nova prace

Příspěvekod gabrra v 28. únor 2011, 22:10

Ahoj Florianelko :smil68:
pracovala jsem doposud jako servirka dlouhych 10 let a uz fakt nemuzu, jsem momentalne bez prace, protoze hledam neco noveho, praci, ktera me bude aspon trochu bavit a nebudu travit vecery a noci v praci. Chci se andilku zeptat, zda mam jit znovu do skoly, ci najdu i tak neco jineho zajimaveho...jsem trochu bezradna,ci zaseknuta nebo co....poradis mi jestli muzes? :3057:
diky preji vam vsem pekny vecer :idzjuz:
gabrra

Příspěvekod veveruska v 09. leden 2011, 19:24

Dobry vecer, mile carodejky,
s pritelem planujeme svatbu, a proto bych se chtela zeptat na vhodny termin takove udalosti :3057: Uvazejeme o terminu 11.6.2011. Neznamena tento den nejakou katastrofu pro vztah?
Moc Vam dekuji za radu :smil68:
veveruska

Prosím o pomoc

Příspěvekod smutnarose v 02. leden 2011, 11:36

Zdravím všechny na těchto stránkách.

Před časem jsem už psala a prosila o pomoc. Měla jsem problémy s mamkou, které se bohužel nezměnili, ale já jsem si konečně uvědomila, že mamka je dospělá, a musí si poradit sama. Já nejsem zodpovědná za její život. Ale proč píšu... Prosila jsem andělíčky o pomoc. Věděla jsem, že ač je to těžké, budu muset nechat mamku, at se o sebe postará sama. A nastala situace, že jsme dostali výpověď z bytu. mám pocit, že to je odpověď andělů, protože jiná možnost vlastně není, než se rozdělit a to by bez té výpovědi se ještě zřejmě dlouho nestalo. Trápí mě, že nevím, jak to mamka zvládne, že já budu bydlet jen v jednom pokoji s někým cizím, protože nemám na to, zaplatit si byt sama pro sebe, ale co mě trápí strašně moc je to, že budu muset dát pryč svého kocourka. Možná se to někomu bude zdát blbý, ale já se tím moc trápím. Chtěla bych poprosit touto cestou, jestli by mě anfílci nenaznačili, jestli to dobře dopadne a hlavně, cítím se strašně vyčerpaná, nemám sílu, ale všechno je teprve přede mnou... Budu vděčná za jakoukoli odpověď, a omlouvám se, že píšu tak zmateně, ale cítím veikou bolest. :oops: Opravdu moc děkuji a všem přeji, at je rok 2011 zlomový a hlavně štastný... Smutnarose
smutnarose

Příspěvekod isola v 28. prosinec 2010, 20:44

Ahojky andílci tak zas o delší době potřubuji oradit. Ve vztahu já a Martin pořád nic nového od sluncem, nějak si nemůžu dodat odvahu a rozlousknout to. Má strach z odmítnutí a to mě tíží. Abych na tohle všechno zapoměla vrhla jsem se na cvičení, které mi teď zabírá hodně času. Dokonce jesm se dostala tak daleko že si udělala 27-28.11 instruktorskjý kurz. Moc by mě zajímalo jak to vidí andílci zda budu mít alespoň v tom cvičení úspěch když už ho nemám v lásce a jestli se s tím Martinem někam pohnu. Už mi něka dochází energie. Za odpověď moc děkuji.
A přeji do nového roku jen to nejlepší
Zdraví Míša :idzjuz: :idzjuz:
isola

Příspěvekod envena v 18. prosinec 2010, 19:03

Dobrý Večer :-) delší dobu přemýšlím že sem napíšu a dnes jsem se rozhodla..už jednou jsem sem psala ohledně lásky...snažila jsem se radami řídit a lásku jsem našla...byla jsem šťastná...ale v poslední době mám pocit,že mě ten vztah spíš ubíjí než dává radost...nevím jestli je to mnou..přítel mi hodně vytýkal,že mu nevyjadřuju lásku...v poslední době se o to tedy snažím a mám pocit,že chování z jeho strany je spíše horší než aby bylo lepší. Snažím se také s ním některé problémy řešit,ale on vždycky napíše že doufá,že vše bude lepší a tak nějak to řešit nechce.. Jsem z toho nešťastná..na jednu stranu mi píše že mě miluje,ale na druhou stranu si nejsem jeho láskou jistá...nevím co mám dělat..už tolikrát jsem přemýšlela nad rozchodem,ale já ho velmi miluji a opravdu na to nemám sílu to takhle skončit. Děkuji moc za jakoukoliv radu!
envena

Další

Zpět na Andělská první pomoc