Zasílání energií pro léčení

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Zasílání energií pro léčení

Příspěvekod lžička v 22. leden 2010, 22:52

Tak Vás znovu pěkně zdravím a prosím o zaslání energie.Moje trapení je kamínek v pravé ledvině.Bylo to hodně bolestivé.V nemocnici jsem byla na vylučovačce,ale kamínku se nechce ven.Šetla jsem,že to souvisí se vztahem,nejspíš je to pravda.Tak prosím,pokud můžete pomoct,pomocte.Moc děkuji! :3057: Krásné dny! Lkwiatek:
lžička

Advertising program
Reklama

Zasílání energií pro léčení

Příspěvekod Iwanka v 19. leden 2010, 14:59

Toto téma slouží pro zasílání energií do všech aspektů vašeho života. Máte problém v partnerském vztahu či v zaměstnání? Požádejte o zaslání léčivé energie do vašeho problému. Léčivé energie vám budou zasílány na dobu maximálně 7 dní. Pokud byste si přáli řešit dlouhodobý problém je třeba ho popsat podrobněji. My se vám k němu vyjádříme a posoudíme, zda léčení pomocí energií je dostačující. Pokud by bylo třeba léčení i jiného charakteru, navrhneme vám, jak problém komplexně vyřešit. Komplexní léčení patří již do oblasti placených služeb.
Energie na léčení vašeho problému vám budou zasílat Iwanka, Fujarka a Florianela. Jedná se o energie, které nám byly dány darem od Světelných bytostí.
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Předchozí

Zpět na Andělská první pomoc