Zasílání energií pro léčení

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Zasílání energií pro léčení

Příspěvekod Iwanka v 13. srpen 2012, 7:50

Zuzanko, zdravím Vás srdečně a zároveň i všechny návštěvníky, kterým se velmi omlouvám, že je zde dlouho pusto a prázdno.

Posílám Vám, Zuzanko, energii na 7 dní a nocí. :)
A Vy máte za úkol si k tomu říkat prohlášení, abyste se opět naladila na větší přísun energie, radosti, lásky i hojnosti.

Dostávám od života vše, co ke své spokojenosti potřebuji.
Jsem otevřená pro hojnost, pro novou práci.
Jsem otevřená pro lásku.

Děkuji mým pomocníkům (andělům - záleží v co věříte) i sama sobě, že jsem dokázala dosavadní změny ve svém životě projít a nyní jsem pevně rozhodnuta kráčet dál,.......... tam, kam toužím dojít ...
popřípadě místo "....kam toužím dojít..." konkrétně specifikujte, kam to je.... můžete doplnit, jak si představujete, své štěstí - co by Vás opět naplnilo a tak dále.....

a prostudujte si tyto dvě karty:

http://karty.atarot.cz/andelske-karty/zamer
http://karty.atarot.cz/rady-andelu-na-k ... rozhodnete

Je v nich odpověď na to, co dál. Když to, co se v nich radí, uděláte, opět Vám to zvedne energii a náladu. Člověk nesmí přešlapovat na místě, nebo setrvávat ve výčitkách a strachu z budoucnosti, to nás pak moc vyčerpává. :1518:

Vezměte si papír a naplánujte si, co chcete v životě dál dosáhnout a za tím si jděte a uvidíte, jak se náladička i energie opět zlepší.

A pokud byste nezvládala pomoci si sama, napište mi na mailík, nebo zavolejte -
(kontaktní údaje najdete zde )
a můžeme se společně podívat, kam byste měla kráčet dál a co pro to udělat.

Přeji Vám hodně štěstí a držím Vám palce. :023: :koniczinka: :idzjuz:
S láskou Ivana.
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod zuza22 v 10. srpen 2012, 17:13

Ahojky,jsem tu dnes poprvé.Mohla bych,prosím,požádat o trochu energie na vyřešení svých problémů?Odešla jsem od manžela,zároveň jsem bez práce.Věřím,že se vše časem vyřeší,jen potřebuji trochu nakopnutí do začátku.Děkuji Zuza22 :3057: :rosa14: :3057:
zuza22

Příspěvekod Andysek26 v 13. duben 2012, 11:06

tak to tedy také zkusím a poprosím vás zaslání alespon malé energie.trápím se se svím partnerem a alespon trochu štěstí :koniczinka:
Andysek26

Příspěvekod babrle v 29. listopad 2010, 20:36

To že se vám karty jeví jen podle nálady ,je normální,když už stím déle pracujete ,tak se stává,že si tam dáme co chceme a čím více,to děláme,tím více nemožnosti se dovidáme.Nechtě to spát tu minulost a vykládej te si karty na budoucnost.Mohu doporučit pracovat tady na stránkách ,jsou tam andělské i archanělské kartičky a když už se mi nedaří něco chápat ,věčinou mi pomohou se rozhodnout.Hlavu vzhůru ,vše bude dobré,jen nezapomenout, naděje,víra a důvěra v to,že tam nahoře jste pod nochranou a že vše zvládnete ,jen to chce utnout to pouto .Tak se ještě se poradtě ,je rituál, na přetínání pout co se týče minulosti a musíte své srdce očistit.Věřte si ,vše bude jak má být,jen to chce věřit a jít kupředu.

Spíš s e nic nehne ,dokud si nevyřešíte minulost.
Dám vám příklad:Rok jsem vedla na dálku paní která stále pochybovala ,že se jí podaří se odpoutat.Stále opakovala ,že už nebude nikoho milovat a že nemůže na něj zapomenou.Přesto ,že jsem jí zdůraznila,že to nemá cenu,že se k ní nevrátí a že na ní čeká nová láska a krásný život ,trvalo rok,nežli uvěřila.Dnes je znovu vdaná,má krásného 2 letého klučinu a říká ,jak jsem mohla být tak hloupá a rok života jsem strávila v planých nadějích a stále se otáčení do minulosti.Musíte věřit,že tam na vás někdo už čeká a je mu možná smutno a hledá a vy stále nejdete.Tak si představte ,že jste si vyrhala všechny mříže co vás svazovaly ve vašem srdci a vsaďte si tam růžový záříci kámen a pokaždé když půjdete mezi lidi si představujte ,že ten kámen vysílá růžovou září.No a uvidíte,že ten co na vás čeká ji určitě uvidí.
Přestat pochybovat,bojovat a chtít změnit.Začněte tím,že si změníte byt ,to značí,třeby přestavit¨, nábytek,nebo si koupit něco nového, zkrátka uplně to změnit jinak.Pak změnit imič a hůrá do nového života.Důvěra ,nezapomenout a chtít,držím palečky a vím ,že to dokážete.Věřte,že už se věci mění. :023: :suny2: :koniczinka:
babrle

Příspěvekod Sivenove v 28. listopad 2010, 20:02

Máte pravdu,

bylo v tom trochu nenávisti, proč on by se měl mít dobře a přitom mi ( a nejen mi-dceři ) ublížil. Ale věřte mi, že poslední dobou na něho nemyslím, nijak. Tak jako on mě vyloučil ze svého života, tak já jeho. A odpustila jsem mu, dokonce tak moc, že jsem se dostala do situace, kdy jsem jeho štestí s jinou povýšila nad své. Jenže on toho jenom zneužíval. Nevím, jestli to dává smysl a jestli to pochopíte tak, jak jsem to myslela, ale asi musím opravdu na sobě moc pracovat.
Vím, že to všechno, co se mi děje má nějaký smysl a já na něho příjdu až časem. Dějí se kolem mě věci, kterým sama nerozumím. Nevím, čemu mám věřit. Co z toho, co se ve mě děje je ta správná cesta. Mám pocit, že v kartách si umím najít tu svou odpověď podle momentální nálady. Takže jsem se rozhodla, že odjedu na pár měsíců pryč a dám si život dohromady. Vůbec netuším, jestli to pomůže a jestli je to ta správná cesta, jen mám pocit, že to musím udělat.

Přeji Vám krásný večer a děkuji za odpovědi.
Sivenove

Příspěvekod babrle v 26. listopad 2010, 23:03

Vidím,že jste to nepochopila.Já vím,že máte pocit,že vám ublížil a ikdyž říkáte,že to nemyslíte zle,tak uvnitř asi doufáte,že se mu to vrátí,to co máte pocit,že vám bylo ublíženo.Ale to je to právě co je špatně.Pokud řeknete ,já mu odpouštím a uvnitř to není pravda,když říkáte ,že to nemyslíte zle,ale uvnitř je touha po pomstě ,v jakém koliv smyslu,tak nikdy nebudete mít klid.Máte možná pocit,že kdyby se mu to vrátilo,že bolest a ponížení odejde.Není to tak.Mám velice veliký a silný pocit, že to co vás potkalo ,má nejspíš nějaký smysl,vás dovést na jinou cestu osudu a možná více se starat o svou duši,neboli duchovno.Už to ,že jste našla tuto stránku,je znamení, že hledáte odpovědi a možná toužite poznávat.Tak to vyskoušejte,¨.Nebojte se začít .Pište, nebo si udělejte nějaký kurs ,třeba reiki,nebo něco jiného.Vyzkoušejte karty.Možná máte najít cestu jinde a jinak .Zajděte si do knihkupectví,prijděte si to a poslouchejte co vám váš vnitřní hlas říká,kam vás cede.Vemte postupně nějakou knihu do rukou a uvidíte.Třeba se objevi cesta.Říká se,že když člověk trpí, ať už na těle ,nebo na duší,znamená to,že nejde správným směrem a prostředníctvím bolestí ,ač se nám to nelíbí , jsme vedení tam kam bychom měli jít.Poproste nahlas,nebo v duchu,aby vám přišli do života ti správní lidé a uvidíte ,že se začnou dít věci.Víra je to co potřebujete.Víra v sebe ,láska k sobě, milovat se ,vážit si sama sebe.Pak vás budou lidé mít rádi a vážit si vás.Jakou energi vysíláte,také lidi do svého života přitahujete.Přejí krásné zrání.
Obrázek
babrle

Příspěvekod Sivenove v 25. listopad 2010, 21:11

Moc moc děkuji, vyzkouším to. :smil68:

Je pravda, že čas všechno zahojí, ale přečkat to období je obtížné. Mám své plány do budoucna, i když minulost mě stále docela brzdí. Je to divné... jen doufám, že spravedlnost není slepá ( a opravdu to teď nemyslím nijak zle )
Mějte se sluníčkově a nezmrzněte :suny2:
Sivenove

Příspěvekod babrle v 24. listopad 2010, 23:43

Dokud se neodpoutáte od minulostí,neodpustite mu,tak se budete zžírat a nehnete se dál.Věřte ,že vás chápu,já jsem taky zažila kdysi dávno velikou bolest ,ale čas vše zahojí .Hlavně vy mu tu novou lásku nepřejete a tím si uzavíráte cestu i sama sobě.Tak co tak ,změnit účes,koupit si něco krásného,vyrazit do přírody,nebo do společností.Jen né tlachat co kdyby a jak kdyby.Co bylo ,to bylo.Bohužel ,už je to za vámí a tím,jak stále budete na něj myslet se neposunete dál.Věřte ,že když na tom zapracujete,tak za čas ,si řeknete,jak jsem mohla být taková blázniva a komplikovat si život.Určitě ještě poznáte novou lásku a tak je čas ,rozloučit se,poděkovat za krásnou dceru,odpustit a říct si,tak já si taky najdu novou lásku.
Přejí vám hodně úspěchu v hledání a trpělivosti. :3057: :suny2:
Posílám říkání zkuste si to opsat a říkat si to každý den.

Je jediná Síla .
A ta je dokonalou láskou.
A já( vaše jméno celé),jsem dokonala invidualizace této síly.
K sobě volám ideální,na nejvýš uspokojívý ,dokonalá citový vztah,pro mne idelální.
K tomu dojde dojde dokonalým vzájemným poskytnutím lásky.(úcty ,tolerance atd.)
Pro všeobecné blaho.
Ze svobodné vůle každého.
Tak se staň .
Pozor nikoho nejmenovat,musí to být ze svobodné vůle toho druhého. :rosa14:
babrle

Příspěvekod Sivenove v 15. listopad 2010, 18:34

Dobrý den,

opět tady moc moc prosím o pomoc. Pořád nejsem smířena se svou minulostí, konkrétně odchodem tatínka mé dcery za jinou. Je to celkem v pohodě, ale některé věci mě znova a znova dostávají. Třeba že plánují rodinu a že já jsem minulost, která byla tak před sto lety a není třeba se tím zabývat.
Nechci toho chlapa zpět, jen chci docílit toho, aby mě jeho život přestal trápit a snižovalo mi to moje sebevědomí. Prosím vás andílci, můžete mi pomoci? Já už se tím nechci trápit, ale chci začít normálně šťastně žít. Jen nevím, jak na to :(

Děkuji opravdu hodně. Mějte se všichni moc krásně a trápení aby bylo co nejméně... :smil68:

:3057:
Sivenove

Příspěvekod samurin v 29. červenec 2010, 18:11

Dobrý večer,mohu poprosit o zaslání léčivé energie do vztahu ,který ochladl?Mám přítele ráda a tak bych nám chtěla pomoci.Prosila jsem i andílky a ještě prosím vás.Děkuji Hanka
samurin

Další

Zpět na Andělská první pomoc