Andělská pomoc - o čem je

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Andělská pomoc - o čem je

Příspěvekod Iwanka v 10. leden 2010, 14:05

V tématu Andělská první pomoc můžete požádat o zaslání léčivé energie do problému, krátkou radu na váš problém či otázku.Toto téma neslouží k předpovídání budoucnosti ani k rozsáhlejším rozborům.

Pokud máte pocit, že vám problém přerostl přes hlavu - nespíte, nejíte, nežijete... - je lépe s tím něco dělat dříve, než později. Uvědomte si, že nejste na světě sami a že je mnoho lidí, i kolem vás, kteří vám rádi pomohou.

Dále prosím, berte na vědomí, že jakékoliv rady od andílků i ode mne, jsou pouze doporučení či upozornění, co změnit, aby u vás došlo k pozitivní změně.
Osud je měnný a nemusíte se utápět v trápení, když nebudete chtít. Vždyť ani voda v řece nevydrží chvilku stát, tak proč by se vás mělo něco držet věčně. Vždy přeci v našem životě záleží na každém z nás jak se rozhodneme a jakou cestu si zvolíme. Věřte, že když si zvolíte cestu lásky, radosti a pohody a udržíte si obraz téhož v mysli a radostný postoj k sobě i životu, bude tím za chviličku protkáno vše, nač se jen podíváte. :iconwink:

Přeji vám s andílky mnoho zázračných, láskyplných a radostných chvil jak ve vašem životě, tak i zde na fóru. :1518: :3057:

Obrázek
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Uživatelský avatar
Iwanka
 
Příspěvky: 400
Registrován: 28. červen 2007, 12:50

Advertising program
Reklama
 

Zpět na Andělská první pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron