Nadeje?

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Nadeje?

Příspěvekod Violet.11 v 29. říjen 2012, 23:12

Ahoj Zuzko,
víš mě připadá, že možná přemýšlíš co vlastně chceš. Až přijdeš na to co chceš, tak se vše urychlí a půjde správnou cestou. Přeji Ti hodně štěstí a hlavně se nestrachuj. Měj se moc hezky :smil68:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Nadeje?

Příspěvekod zuzu7 v 18. říjen 2012, 23:25

Krasny den vsem :suny2:

Prosim o radu ohledne meho vztahu.Ma jeste nejakou budoucnost? Pritel odjel zkouset stesti do ciziny s podnikanim, stale rika, ze uz uz to vyjde a nadelali jsme si spoustu planu,jake to bude, az budeme opet spolu - ale mesice utikaji a veci jsou stale na stejnem bode. Zacinam byt hodne skepticka, nevim, kolik toho jeste vydrzim a zacinam uz i chvilemi citit, ze uz vice stresu neunesu a radeji budu sama a zacnu od nuly a pak zase brecim, srdce se mi svira a nedokazu si to bez nej ani predstavit. Ono uz vlastne nejde ani o par mesicu, ale uz rovnou o 15. Mam pocit, ze uz neunesu ani den navic. Chteli bychom rodinu, ale je tady jeste tolik problemu na reseni a mne na jare uz bude 36 let a mam pocit, ze uz to ani nestihnu mit deti - protoze timto tempem, jak se veci maji to snad ani nejde. Myslite, ze mam jeste dat tomu vsemu sanci,nebo opravdu zacit sama nanovo od nuly a rovnou si rict, ze zrejme v tomto zivote nemam na deti narok? Protoze takhle mi to pripada. Ja uz vlastne ani nevim, jestli se mi ma jeste chtit necemu v nasem vztahu verit. ach jo.

Dekuji predem moc moc moc za radu :koniczinka:

Zuzka :papapa:
zuzu7

Zpět na Andělská první pomoc