Kofu - zavěcení od Armanda

Energie pro váš duchovní růst... (Koso Rays, Sokaisi Systém, Kofu, Christic Force)

Kofu - zavěcení od Armanda

Příspěvekod Pepicekkop v 05. únor 2010, 8:45

Ti, kteří dokončili celý systém KOSO paprsků a energie systému SOKAISI, mohou nyní učinit další krok, iniciací KOFU. KOFU znamená esence Boha a jak asi odhadnete, je těžké hovořit o iniciaci tohoto druhu. Je to iniciace, která vám umožní zvládnout nejsilnější energie, jaké kdy na planetě Zemi byly.
Iniciace KOFU sestává ze zasvěcení, které by mělo proběhnout ve třech po sobě následujících dnech, kvůli přizpůsobení, které bude provedeno ve vašem energetickém systému díky přijetí KOFU.
Kdokoli si přeje být zasvěcen (naladěn) musí pouze požádat o to být zasvěcený v mém zastoupení a zasvěcení bude okamžitě probíhat. Je to založeno na dohodě mezi mnou a Zdrojem, že kdokoli žádající o zasvěcení do KOFU mým prostřednictvím, jej přijme automaticky, bez ohledu na to, kdy o to požádá, ale samozřejmě to bere do úvahy jeho osobní předpoklady. Přijetí vyžaduje svislou pozici páteře (obvykle v sedě na židli), stav meditace a použití mentální afirmace (prohlášení, záměru) jako například: “Já žádám o naladění na KOFU energie jménem Armanda, dokud nebude iniciační proces kompletně dokončen”. Zasvěcení bude pokračovat a bude trvat asi půl hodiny. Toto naladění musí být provedeno ve třech po sobě následujících dnech. Teprve po třetím naladění jste schopni používat KOFU.
KOFU je silná energie a pracuje rychleji a úspěšněji na všem, co potřebujete a toto je pozvánka k tomu, abyste zbytek objevovali sami. A co nejvíce, protože toto používání vás bude transformovat v mocné Mistry Světla na planetě Zemi a každý mistr má svůj vlastní přístup a své vlastní zkušenosti. Ve skutečnosti pouze jediná věc z vás učiní skutečné mistry: vaše práce. Jak se můžete stát mistrem bez osobní zkušenosti?

můžete stáhnout: http://vzestup.webpark.cz/moudra/kofu_v4.pdf
Měj se famfárově

Pepa :)
Uživatelský avatar
Pepicekkop
 
Příspěvky: 20
Registrován: 27. leden 2010, 19:24
Bydliště: Brno

Advertising program
Reklama
 

Zpět na Zasvěcení zdarma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron