Zovirah - Oriko

Energie pro váš duchovní růst... (Koso Rays, Sokaisi Systém, Kofu, Christic Force)

Zovirah - Oriko

Příspěvekod Pepicekkop v 05. únor 2010, 8:35

Pokud byste chtěla projít doporučeným systémem Zovirah-Oriko. Postačí se během deseti večerů (s rozumným odstupem několika dnů podle toho, jak bylo dané zasvěcení silné a co uvolnilo) připojit na Zovirah-Oriko prostřednictvím svého Vyššího Já (tj. stačí vyslat myšlenku svému Vyššímu Já, aby došlo k propojení se Zovirahem) a pak požádat o stažení/zasvěcení do zvoleného stupně až nakonec do desátého stupně. Pro tento postup není nutné vnější zasvěcení, pouze stačí se připojit. Pokud byste chtěla další podrobnosti, pak doporučuji nejlépe telefonickou konzultaci.

Bohužel na webu jsou většinou informace pouze o „zasvěcovacím“ třístupňovém Zovirah-Oriko. Když jsem se na Zovirah-Oriko napojoval s pomocí paní Alžběty Šorfové, bylo mi sděleno, že budeme používat variantu deset transformačních stupňů a na ty se postupně napojíme a daný stupeň stáhneme. Může se stát, že běžná večerní meditace 45 minut nebude stačit a že stahování budeme plynule pokračovat i během spánku. Zkrátka tak dlouho, aby se udělala taková práce, která je naplánovaná Zovirahem :)

převzato: http://www.fengsuej.info/transformace_o ... estup.html
Měj se famfárově

Pepa :)
Pepicekkop

Advertising program
Reklama

Zpět na Zasvěcení zdarma