SOKAISI - zkušennosti a poznatky

Energie pro váš duchovní růst... (Koso Rays, Sokaisi Systém, Kofu, Christic Force)

Re: SOKAISI - zkušennosti a poznatky

Příspěvekod babrle v 01. březen 2009, 19:35

Už jsem se Iwanko nato dívala,nespěchej,zatím zkouším ty paprsky a hledám cestu a radu jak přesně používat sokaisi.Takže žádný kvalt.Jinak mám pocit,když si zavolám paprsky a pošlu je přeně na místo které chci uzdravovat,že to tam jde.Jen jsem trochu rozhasená,měla jsem dost náročného člověka ,kterému jsem posílal energi reiki,tak mám hlavu jako po flámu.Takže dnes si dávám trochu oraz.Jinak se mi zdálo,že ty druhé energie,až an jednu byly lahodnější.Nevím,jestli tím,že si zvykám,ale žádné drama.Uvidíme.Takže bando povídejte.B. :023: :idzjuz:
babrle

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Iwanka v 28. únor 2009, 22:34

Ahoj Bábrle i ostatní... :rosa14:
Tys teda to vzala hopem.
A koukám, že jsi sama, kdo píše. Nikdo více nemáte nové zážitky?

Já se zasekla na Maarbkce. Reakce děsná - podobná jak u zlatého paprsku... Ale mám dojem, že jsem si to způsobila i tím, že jsem se před tím čistila přes SRT. Nevím zkrátka, co se dělo. Při zasvěcení mi bylo zas moooc bídně.... To byl čtvrtek.... a pátek a dnes ležím jak lazar. Píšu vám z postýlky. :D Ale včera mi bylo mnohem hůř. To jsem PC ani neotevřela... Dnes už je to o mnoho lepší...

Jinak nemáš to ještě hotové - čeká tě ještě Kofu a pak Christic Force... Ale to já nejsem schopná teď připravit, takže si to pokus otevřít na těch stránkách - http://mazel.mysteria.cz/armand.html.
A uvidíš co pak ještě uvidíš.... :1258: :iconwink:
Zatím papa, tobě i všem ostatním.
A krásnou dobrou noc už i všem přeji.... :rosa14: :dziecko:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod babrle v 28. únor 2009, 22:19

Hotovo,nastavá čas zkoušení,jen nevím,zda to pujde,jak jsem napsala,názvy jsou složité,tak nevím,zda stačí jen pomyslet na číslo.Jinak Koso paprsky fungují , spolehlivě.Myslím tím,že hřejí a jestli léči neví.U :023: vidíme.B.
babrle

Příspěvekod babrle v 26. únor 2009, 21:43

Tak bando mám ,zasebou 12 energi a čajíček,nějak nic moc,tak nevím jestli jsem ok.Proti té první energi,je ta uplně v pohodě.Ještě zítra poslední dvě a jsem ok.Tu první už používám.Jen nevím,jak naložit pak stou druhou.Ty názvy těch energi,to je na polámaní jazyku a jak si je mám pamatovat.když si je chci pozdějí případně přivolat?Je tu nějaký poradce,kdo,má zkušenost.Utěch paprsku řeknu daný paprsek ,ale tu ,no babo ,nebo Jindro raď :eusathink: ,ale ty nerdiš,no?Pěkně prosím pomoooc. :3057: :3057:
babrle

Příspěvekod Iwanka v 23. únor 2009, 21:44

Bábrle, já jsem zpomalila, dávala jsem si pauzu.
Takže nemám žádné nové poznatky. A kam zmizeli ostatní kosáci a kosice, to fakt nevím. :eusathink:
Já jsem zatím prubla Sokaisi a nic moc silné. Už jsme asi přeenergizované... :D
Tak papa bando milá, jdu hají jsem utahaná jako kotě v botě. :ziew: :disappear: :papapa:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod babrle v 21. únor 2009, 19:20

Právě mi dobíhá třetí zasvěcení v Sokaisi.Ty první dvě ,celkem nic zvláštního,takže jsem měla pochyby,zda to proběhlo ,tak jak má.Tato zřetí je trochu silnější,ale stále to není tak hrozné ,jak byl ten žlutý z Koso.Jen mám u každého hrozně studené ruce.Není to nějaké špatné.Jindro poradu! :eusathink: :eusathink: :3057:Jinak když si tu první řadu zkouším na sobě,tak vždy příjemné teplo a klid.Tak se chvalte. :1518: :idzjuz:
babrle

Příspěvekod babrle v 20. únor 2009, 19:15

Jindří,já měla něco podobného u toho koso žlutého.Nejprvé neskutečná síla a srdce mí málem ulítlo,obrovský tlak,jao by měla na prsou metrákPozdějí tak po hodince to ustupovalo bylo to příjemnější,no a jak jsem psala tak do večera jsem byla jak nadupaná energi,tak rozesmátá a jako by si dala pořádnou štamprli.Nebo tak mnějak jsem se cítila po lokální nárkoze.Ha,ha ,ha :1518: :1518: :1518: :idzjuz: operují mi ruku velká legrace.Tak se přiznám,že se těším a bojím zároveŇ,tak jsem zvědává kdy zvědavost zvítězí. :1518:
babrle

Příspěvekod Iwanka v 20. únor 2009, 11:20

Jindříšku, tak jsme měli tu energii přejmenovat ne?
Na Sokaisi zelený list? :D Když ti bylo tak úžasně... :clapclap: Teď si představ, že by takhle vysmátý byli lidi v tom vlaku všichni.... To by byl na zemi pánečku ráj... :rire:

Obrázek
Iwanka

SOKAISI - zkušennosti a poznatky

Příspěvekod Jindra v 20. únor 2009, 9:18

Tak a tady bych Vám chtěl písnout něco o prvním zasvěcení SOKAISI.

Pro zasvěcení jsem využil půlhodinku klidu po ránu, kdy jezdím vláčkem do práce. Zavřel jem tedy oči, přenesl se okamžitě do svého oblíbeného Tibetu a pak jsem si požádal o zasvěcení SOKAISI energie.

Nejdřív jsem cítil jak mi to projelo celým tělem a vzápětí jsem měl pocit, jakoby všechny buňky v mém těle explodovaly. V té chvíli jsme v celém těle cítil tep srdce. Od hlavy, přes oči, konečky prstů až po nohy. Vceém těle jsem cítil každý tep. Pak to ustoupilo a já vnímal jak miskrze prsty jde energie. A pak jsem měl pocit obrovského přívalu radosti. Začal jsem být vyloženě vysmátý (až se lidi když jsem šel od vlaku po mě dívali jak po bláznovi :1518: ). Ta radost mi vydržela celičký den a ještě večer před spaním jsem byl fakt vysmátej. :D

:rosa14: :rosa14: :rosa14: Lkwiatek: Lkwiatek: Lkwiatek:

Takže pro všechny, buďte velmi opatrní. I při KOSO i teď jsem cítil, že tyhle energie již dávno znám a jsou ve mě. U KOSO jsem žádné silné projevy necítil. Ale tohle byla síla.Tak aby jste to všichni ustáli jak se patří v pohodě. :023:

Jo a dneska jsem si po ránu zasvětil SOKI.
U toho jsem se zavřenýma očima viděl, jak se mi rozzářilo v celé hlavě světlo a energie mi opět projela celým tělem. A opět mi proudila energie skrz prsty. Jinak všechno bylo v pohodě. :suny2:

Tak přeju hodně úspěchů při zasvěcování i ostatním. :3057: :suny2: :clapclap:

Jindra
Jindra

Zpět na Zasvěcení zdarma