Úvod do Sokaisi Systému

Energie pro váš duchovní růst... (Koso Rays, Sokaisi Systém, Kofu, Christic Force)

Re: Úvod do Sokaisi Systému

Příspěvekod Jindra v 20. únor 2009, 9:06

Ahoj babrlinko,
omlouvám se, že jsem ti neodpověděl dřív, ale nějak mi stávkoval notebook. On je to takovej mrzáček rozbitej a občas stávkuje :iconwink: .

No nebudu sem dávat ten návod přetažený do textu, na to máme dost dalších dobrých dušiček, které s tím určitě pomohou :lol:

Tohle platí obecně pro všechny:
Takže na Sokaisi systém můžeš zkusit přejít, pokud jsi dokončila KOSO RAYS. Ale pozor, jsou to energie daleko silnější a pronikavější než KOSO. Takže opatrně. Nedoporučuji víc než jedno zasvěcení denně. Pokud by se objevily nějaké potíže tak klidně dej pauzu i dva nebo tři dny. Pokud by potíže byly delší, požádej tu energii, aby odešla do země a uvolni je ze sebe. V nejhorších příadech Vám kdyžtak pomohu.

Mějte se všichni moc krásně a pozor babrlinko, ne do všeho tak hr po hlavě :023: :1518: :suny2:

Jindra
Uživatelský avatar
Jindra
 
Příspěvky: 44
Registrován: 27. září 2007, 17:37

Advertising program
Reklama
 

Úvod do Sokaisi Systému

Příspěvekod Iwanka v 19. únor 2009, 0:25

Představujeme vám další nové energie, které na Zemi pro naši potřebu a možnost rychlejšího rozvoje, přinesl, popsal a zpřístupnil Armand Manuel Rotundu (více na http://www.sokaisi.ro) .
Jmenovitě KOSO RAYS, SOKAISI SYSTÉM, KOFU a CHRISTIC FORCE.

Jednotlivá zasvěcení, tak jak jsou popsána v manuálech, může přijmout každý sám na základě svého záměru a přání. Není k tomu potřeba žádného mistra a tudíž ani žádných peněz. Samozřejmě je nutno počítat s tím, že ne každý bude tímto způsobem schopen obdržet stejné množství energie. Jednoduše řečeno, je intenzita zasvěcení závislá na míře duchovního poznání a otevření jednotlivce. V duchovním vývoji se nelze vyhnout vlastní každodenní práci na sobě a svém světě. Nelze očekávat, že přijde zasvěcení a všechno je hotovo.

Je třeba si dále uvědomit, že míra úspěchu Vaší práce s těmito energiemi nevypovídá tolik o síle těchto energií (protože ony jsou dokonalé s nepředstavitelnou silou), ale o Vás a Vašich vědomých schopnostech tuto sílu použít. Pokud budete po přečtení všech materiálů pociťovat spíše zmatek a nebudete vědět, jak s tím vším naložit, nevadí. Nemusíte spěchat a začněte se učit postupně. Začněte třeba s Reiki a vklouzněte do duchovního světa pro Vás přijatelnou formou. Zde pak přichází ke slovu role mistra, jako člověka, který Vám pomůže v orientaci při vstupu na Vaší cestu poznání. Někoho, kdo již dovede přivést a udržet dostatek energie a tím Vám pomůže připravit podmínky pro Vaše hledání.

Hodně štěstí a zábavy na Vaší cestě vzhůru!! :rosa14:

Použitý zdroj: http://mazel.mysteria.cz/armand.html
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Uživatelský avatar
Iwanka
 
Příspěvky: 400
Registrován: 28. červen 2007, 12:50


Zpět na Zasvěcení zdarma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron