Koso Rays - zkušenosti a poznatky

Energie pro váš duchovní růst... (Koso Rays, Sokaisi Systém, Kofu, Christic Force)

Re: Koso Rays

Příspěvekod Violet.11 v 13. únor 2009, 23:24

Ahojky Bábrlinko :rosa14: ,
jedná se o zasvědcení do Koso Rays. Na těchto stránkách je zdarma http://mazel.mysteria.cz/cl19-koso-rays.htm
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod babrle v 13. únor 2009, 23:20

Holky koukám jak blázen,asi jsem slepá,ale nemohu přijít nato očem je řeč.Nikam se nederu,ale můžete poučít dámu v létech o jaký paprsek ,nebo energi se jedná?Dík.B. :sarcasm: :023:Už jsem asi nato přišla,ale nejde mi to stáhnou,tak to možná nemám mít,nebo mám vyhodit,ten můj krám a nebo Ufona. :1518:
Naposledy upravil babrle dne 13. únor 2009, 23:55, celkově upraveno 1
babrle

Příspěvekod Violet.11 v 13. únor 2009, 22:47

Iwanko, moc děkuji za radu :smil68:
Ptala jsem se andílků kde ho hledat a oni at´ hledám, že ho najdu brzo :clapclap: Prej ho znám a at´hledám. :0304: Pošlou a mám čekat :woblokach:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Iwanka v 13. únor 2009, 22:24

Violetko, tak to asi jsem měla stejný pocit, že do toho zatím nemáš jít. ;-) To je dobře, že i ty sama jsi na to přišla. A myslím, že to potvrdí nakonec i ostatní holky. Nejspíš bude nutné, aby každý, kdo by to chtěl podstoupit, měl alespoň jedničku až dvojku zasvěcení od nějakého pozemského mistra... :D Pokud tedy nelítá si už sám v nějakých energiích přímo ze Zdroje... Tak tam bych asi problém neviděla...

Violet, pokud chceš jít na nějaké zasvěcení - hledej srdíčkem a řiď se pocity - hledej třeba i ve svém okolí, ať to nemáš tak daleko. Dále i si vyber takovou energii, která tě přitahuje. Neboj se, že si blbě vybereš. Nevybereš. Uvidíš. Nedá se totiž doporučit koho, co....- tedy dá, ale já toho moc nejsem zastáncem. Lépe je se fakt řídit v tomto sebou a svými pocity.
Halejď znáš to rčení: "Je-li žák připraven, učitel se dostaví?" Popros tedy své andílky ať ti nějakého dobrého učitele přihrají... Uvidíš, že ho najdeš.... :023: Jsem si jistá... :rosa14:

Zatím papa a měj se krásně i vy ostatní... :3057:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Violet.11 v 13. únor 2009, 21:55

Iwanko :rosa14: ,
no Zirkon mi říká, že ne, že bych měla mít nejdřív Reiky. Aby to se mnou nefláklo. :1518: Ale ráda bych do toho šla :1258: Ale nevím u jakého mistra se mám nechat zasvětit. :eusathink: Porozhlídla jsem se, ale nevím jak poznat toho pravýho? Můžu vědět u jakého jste vy zasvěcení? Můžete mi nějakého doporučit, prosím?
Jsem z okresu Chrudim, tak aby nebyl nějak extra daleko. Nejdál do Prahy, více ne. Poněvač bych zřejmě jela sama. Nemám s kým se nechat zasvětit. Možná kamarádka, ale ta ted´nemá penízky nazbyt. :cry:
Líbilo by se mi i zasvědcení do Kundaliny energie a Delfíní Reiky :1258:
Violet.11

Příspěvekod Iwanka v 13. únor 2009, 21:31

Čauky holky, i kluci. :rosa14:
Esterko, super že jdeš do toho s náma. :023:
Takže jsme už čtyřka? Kdo dál, kdo dál? No, :la1861:

Péťo, doufám, že ta známá občas přijde i sem se s námi podělit o zážitky. Jo a díky za typ si prověřit bloky. :rosa14:

Popíšu krátce zatím moje pocity .....
....při zasvěcení se mi točí hlava - při žlutém paprsku, to byl zatím největší hukot - myslela jsem, že to neustojím a to jsem seděla - :D Ale vizuelní zážitky nic moc. Spíše právě ty pocitové. Já totiž už delší dobu mám pocit, že mám bloklé třetí oko - cítím energie, ale nevidím (jen strašně málo). Už jsem se pokoušela to čistit i konzultovat s pár lidičkama, ale nějak stále bez výsledku. Já bych toto ani nehonila, ale před takovými deseti lety jsem vnitřním zrakem viděla skvěle, takže nevím co se prostě stalo ve mě... Zkoušela jsem to léčit i všemožně reiki, pozitivními prohlášeními a td... a prostě nic....
Moc bych prosila, pokud byste měl někdo pro mne typ, jak si to odblokovat, popřípadě přišla by nějaká informace někomu seshora pro Iwanku chudinku zablokovanou... :mrgreen: napište prosím klidně sem. Díky, díky... :iconwink: Třeba by to pak pomohlo i někomu jinému.... :iconwink:

Jinak, modrý a zelený paprsek, zatím se jím pokouším léčit - mentálně. Péťo, ty jsi mi psala, že z rukou jak by to nešlo. Ale spíše přes to přání a vizualizací. Takže to mám ten samý pocit. Rukama mi to nějak neproudí.
No a včera večer tedy žlutý - jak jsem psala - hlava se mi točila jak splašená. Zasvěcuju se vždy večer před spaním. Takže do rána jsem spala jak mimčo, ráno jsem měla nějaké pochůzky a pak jsem asi kol druhé dorazila domů a bylo mi, jak když na mne spadne celej svět (hrozně unavená) - musela jsem si jít lehnout. Hnípala jsem asi čtyři hodiny. Totál mrtvá - ale pak jsem se vzbudila úplně čilá a hlavně, začalo mi hřát celý tělo. Hlavně ta místa, kde cítím bloky.
Takže tak je to u mne... ;-)

Zatím papa a mějt se hezky a těším se na další zážitky. :rosa14: :023:

P.S.: pro Violet:
Violetko, podíváme se ti na to jestli do toho máš jít, ok? já myslím, že i holky pomůžou to zjistit. Nevím jaký mají názor druzí, ale já bych se možná přimlouvala za to, mít alespoň jedničku Reiki - jako takovou startvoací pozici - co říkáte holky ostatní???
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Violet.11 v 13. únor 2009, 21:15

Ahoj dušinky :rosa14: ,
mám dotaz :1518: Když bych si chtěla zasvětit Koso rays, musím být zasvědcená do Reiky nebo jiné energie?
Četla jsem manuál, ale jen začátek a je to úžasný. Ale patříme mezi nejhorší planety ve vesmíru, no hnus. :cry: Hold drsná škola no. Taky bych chtěla se nechat zasvětit do Reiky a jiných energií, tak proto se ptám a uzdravovat naši matičku Zemi :3057: Nesnáším násilí a lidskou blbost! zatím pá :idzjuz:
Violet.11

Příspěvekod Estera v 13. únor 2009, 17:33

Ahojky Iwanko, Péťo a všichni,

nahlédla jsem na odkaz..a pročetla....rozhodla jsem se jít do toho s vámi....zasvědcení proběhlo..modrý paprsek...bylo to velmi příjemné a zvláštní..tak budu čekat co přijde...

Esty :koniczinka:
V nekonečnu vesmíru žíti v pravdě, víře a lásce
Estera

Příspěvekod ppd25 v 13. únor 2009, 13:45

Ivanko, tak se k nám připojila i moje kamarádka. :1518: to už je taky mistryně reiki, a mám že i několika dalších energií, mám dojem, že i RaSheeby. Taky si testovala přes SRT a energie je opravdu v pohodě. :iconwink: Tak jsem zvědavá, co to s ní provede. :) Tak alespoň máme dalšího do party, aby jsme si mohli konzultovat. Jo a čistila si bloky a programy na enrgii. Já žadné neměla, tak si kdyžtak prověř.

Zatím papa
ppd25

Příspěvekod ppd25 v 13. únor 2009, 10:24

Takže Ivanko, jsem ti to včera prověřovala. :iconwink: A vyšlo mi, že si můžeš zasvětit denně max.3 paprsky. V intervalu 8 hodin. Což mi pak došlo, násobilka není moje silná parketa :0304: , že 3x8 je 24, že? :1518: Tak jsem na tebe zvědavá. :iconwink:

:suny2: papapa
ppd25

PředchozíDalší

Zpět na Zasvěcení zdarma