Koso Rays - zkušenosti a poznatky

Energie pro váš duchovní růst... (Koso Rays, Sokaisi Systém, Kofu, Christic Force)

Re: Koso Rays

Příspěvekod Jindra v 14. únor 2009, 15:56

Neboj Babrlinko :shock: , neublíží ti to :lol: . Možná budeš trochu víc unavená nebo jak po pár panácích :0304: , ale dostaneš pouze tolik energie kolik uneseš. Jinak časový odstup mezi zasvěcením energií je tam potřeba proto, aby se energie dostaly tam kam patří. V opačném případě nemusí být jejich účinek takový a budeš potřebovat opakovat zasvěcení. :lol: Na druhou stranu ale, opakování matka moudrosti ne :clapclap: :3057: :suny2:
Přece nebojuješ jen tehdy,když můžeš vyhrát.Nebojuješ jen proto,abys vyhrál.Bojuješ především proto,aby ses nedal.Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit.Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat.
Jindra

Advertising program
Reklama

Příspěvekod babrle v 14. únor 2009, 14:01

Asi jsem to přehnala,taky už experimentují co? :sarcasm: :0304: No cítím se v pohodě,podobné pocity mívám když dělám malý nebezký okruh v reiki,ale jé to silnější.Pálí mě za krkem a mívám tam problémy tak asi proto a trochu mě bolí kebule :eusathink: a jsem v rauši , :sarcasm: :1518: ale je to příjemné,tak jsem zvědavá kam mě to dovede.Fakt by tomu nevěřila kdyby jsem to nezažila.Mám hlad jako vlk,dofám ,že to není tím, :eusathink: :0304: já chci hubnout a né přibírat. :1518: :1518: Pa a dík zato ,že jste to tu dali.já to neuměla dostat.Ten můj Ufon mě zničí.Pa B. :idzjuz: :023:
babrle

Příspěvekod Iwanka v 14. únor 2009, 13:44

Bábrlniko - mezi jednotlivými zasvěceními si nechej rozestup - přibližně 8 hodin. Já tedy nechávám těch 24 hodin - každý den jedno... Trvá to přibližně půl hodiny.

Vždy žádej jen o jeden paprsek. A pak postupně o další.
Jsi to tedy vzala šmahem - :1518: Ale myslím, že by ti to nemělo ublížit. Každý dostane tolik "dávky", na kolik je připraven.
Dále mám pocit, že to hřeje přesně tam, kde potřebujeme. Já taky pociťovala teplo a hlava se mi hodně točila, jak si napsala, jak bych si dala štamrle... :023: A trošku mi první den hlava taky bolela, ale pak to přešlo a už nebolí...
Jinak neboj, o reiki nepřijdeš. To ti zůstane.
Zatím papa - zdravím tebe i ostatní lidičky.... :3057: :papapa:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod babrle v 14. únor 2009, 13:02

Ahoj děvčata,nevím zda to dělám dobře,ale dělám to podle toho co tam pišete.Začla jsem meditovat a požádala jsem o sestoupení příslušného paprsku?je to dobře?.Jestli ano ještě mi není jasné kolik můžu najednou žádala jsem tři a pak štvrtý,hoří mi celá páteř od krku dolů a trochu mě bolí hlava a mám pocit,že jsem si dala velikou štamprli.Tak nevím.Můžete to ještě rozvést.Jo a nepříjdu a Reiki,tam jsem otom něco četla,to by teda nerada?Nebo zase blbě čtu?díky.B.Jak často a jak dlouho se to dělá?Prosím podrobně pro méně chápavé díky. :1518: :023: :sarcasm:
babrle

Příspěvekod Violet.11 v 14. únor 2009, 0:50

Iwanko jsi sluníčko :sun_sun: Mám Tě moc ráda :3057: :3057: :3057:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Iwanka v 14. únor 2009, 0:46

Violetko, jsem to trošku ještě u tebe poupravila... jinak díky, díky za pomoc :023:

A dobrou už všem, všem, všem... :3057: :papapa:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod babrle v 13. únor 2009, 23:59

Už jsem nato přišla ,ale nejde mi to ,asi mi blbne zase Ufon,protože mi to říká,že se vyskytla :1518: :023: :idzjuz: hcyba.Konečně stím operátorem v březnu končím.Má tak malý signál,že neumím rozbalit některé meiliki.Nebo jsem trupka a neumím to?
babrle

Příspěvekod Iwanka v 13. únor 2009, 23:56

Ok, takže pokusím se pomoci:

Zde tedy uvedu odkaz přímo na ten dokument:
KOSO RAYS - ZASVĚCENÍ

Stačí jen kliknout, pokud by se ti to nezobrazilo, tak zmakčni na klávesnici F5, ono se to aktualizuje. Všimla jsem si, že jim tam ty stránky občas blbnu, takže musíš prostě to zkoušet víckrát.
Navíc, musíš i chvíli počkat, je to v PDF a tak pokud máš pomalé připojení, možná ti to bude trvat déle, než se to načte...

Dokument si přečti celý, je tam návod jak se zasvětit. I ty paprsky popsané.

Hodně zdaru... :3057: :rosa14:
Iwanka

Příspěvekod babrle v 13. únor 2009, 23:46

To jsem zaregistrovala,taky jsem tam koukala,ale nevím jak dál,jestli napsat meiliki,nebo jak to stáhnout nebo aktivovat?To víš asi jsem janek,nebo mi blne ten můj krám.Když klepnu na to,tak se mi oběví stránka a že to nejde zobrazit.Pak se mi tam oběvilo,jak si sednou a td.No ,ale zase nevím jak to aktivovat.Možná jsem na palici,nebo blbě čtu? :1518: :1518: :idzjuz:
babrle

Příspěvekod Iwanka v 13. únor 2009, 23:36

Violetko, tak vidíš, jak jsi šikovná. :023: Vždyť člověk má větší radost z toho, když na něco přijde sám, ne??? ;-) tím si prověřuje, sám sebe a tak... Takže mám radost, že si takhle se sebou hezky kráčíš... :1258: Jen tak dál... :rosa14:

Bábrlinko, Violetka ti dala odkaz - přímno na tu první část.
Já přidávám celkový - máš tam přehled všech těch zasvěcení -
Zasvěcení od Armanda

Jinak psali jsme o tom v tématu Reiki, ale tys asi chyběla a někde si lítala...hihi...
Udělala jse pro to raději zvláštní téma, abychom se v Reiki nemotali.
Takže máš co studovat... hihi, jsem zvědavá na tvou reakci, popřípadě, když půjdeš do toho s náma, bude nás víc, nebudem se vkla bát, nic... :023: :rosa14:
Dobrou prdýlkové.... :3057:
Iwanka

PředchozíDalší

Zpět na Zasvěcení zdarma