Koso Rays - zkušenosti a poznatky

Energie pro váš duchovní růst... (Koso Rays, Sokaisi Systém, Kofu, Christic Force)

Re: Koso Rays - zkušenosti a poznatky

Příspěvekod Florianela v 22. duben 2010, 11:10

Ahojky Lucko,
ne ne vubec to nevadi, kdyz to budes kombinovat. Kazda energie ma jinou frekvenci a tudiz kazda z nich leci i na jine urovni. Tim, ze energie kombinujes za prve urychlis leceni, reiki je uzasne, ale pro nas netrpelive trosku pomale. :1518: A za druhe jdes do vetsich hloubek problemu. Reiki to trva trosku dele nez se do hloubek propracuje. Samozrejme to sebou nese, ze bloky, ktere ma clovek ulozene v energetickem poli se pak zacnou uvolnovat rychleji. ;) Coz se treba muze projevit i vykyvy nalad. :1518:
Dale proc treba ze zacatku energie nekombinovat je z duvodu uceni. Abys ses naucila pracovat s reiki, videla co dela a co umi. A tak je to i s Koso. Kazdopadne kdyz budes nekoho lecit pomoci energii, intuice ti rekne, zda jen reiki nebo i Koso. Muze se stat, ze Koso bude treba zapnout jen na urcitou cast tela. Abys tam prorazila ty bloky, ktere tam clovicek ma. Nekdy to jsou opravdu hodne ztuhle struktury, ktere potrebuji vice energie k uplnemu vyleceni.

Preju krasny a slunickovy zbytek dne! :suny2:
:idzjuz: Florianela
Florianela

Advertising program
Reklama

Příspěvekod lucie v 21. duben 2010, 7:25

Ahoj Florianelo :smil68:

moc děkuji Ti za povzbudivá slůvka Lkwiatek: , s dalším paprskem tedy raději ještě vyčkám a pokusím se nejprve pracovat s těmi, které mám. Včera jsem to zkoušela na manželovi a měl stejný pocit jako u reiki, ráno dcerku bolelo bříško, tak jsem ji hřála reiki a k tomu jsem přidala koso modrý a dcerka mi říkala, že to hřeje jako ten hřejivý polštářek (termofor) :1518: Mohou se ty energie takto kombinovat? Nevadí to nějak reiki? :eusathink: Nic špatného jsem z toho necítila, jen že mi trochu mravenčili dlaně (víc než jen u reiki nebo samotném koso), ale nikoho jsem neuvařila a nikdo si nestěžoval - to je hlavní :3057:
Přeji moc krásný den a ještě jednou moc děkuji :suny2: :koniczinka:
lucie

Příspěvekod Florianela v 20. duben 2010, 14:09

Ahojky Lucko :3057:
zjistis to stejne jako u reiki. Zkus formulku, kterou pouzivas na zapnuti reiki, pouzit i na zapnuti Koso a uvidis, jestli ti neco zacne proudit z rukou. A byt tebou, tak zvolim i o neco delsi rozestupy. :iconwink:

Jinak, ze nic necitis, tak si z toho nic nedelej. Casem se to rozvine mnohem vic. Ja treba zacala neco citit az pri reiki 2. :) Pokud jsi v zemskem znameni, tak nam to trva trosku dele nez se nam to poradne rozjede, ale pak to stoji za to. Doporucuju ti si s energiemi hrat kazdy den, pouzivat je na sebe a citeni se ti zacne pomalu zlepsovat. Dale je citeni spojene i se srdecni cakrou, tak se na ni zamer pri svem leceni. :3057:

Preju krasny a slunickovy zbytek dne!
papapa Florianela
Florianela

Příspěvekod lucie v 20. duben 2010, 11:56

Ahoj, zdravím Vás všechny,

pečlivě jsem toto fórum pročítala a včera jsem se rozhodla, že zasvěcení Koso rays také vyzkouším. Včera ráno jsem se zasvětila na modrý, večer na zelený a dnes na žlutý paprsek (rozestup byl vždy asi 10 - 12 hodin). Před další barvou ale počkám alespoň 24 hodin. Bohužel, ani při jednom zasvěcení jsem nic pořádného necítila, tak vůbec nevím, zda proběhlo. Opravdu jsem sama doma v klidu meditovala, vždy nejméně půl hodinky, ale pocity téměř žádné. Mám zasvěcení od učitele (v jeho přítomnosti) na reiki I a ani tam jsem tenkrát nic necítila (ale jinak vím, že energie reiki proudí dobře). Nevíte, jak si sama zjistit, jestli zasvěcení KOSO mám, nebo jestli mám vše opakovat? Děkuji předem za jakoukoliv radu a přeji Vám všem krásný sluníčkový den :suny2:
lucie

Příspěvekod fujarka v 08. únor 2010, 10:08

Ahoj Shakti,
no držím ti palečky... :3057:
Doporučuji pozavírat 50% z toho co máš teď otevřené, je to celkem dost práce a k tomu ještě na pokračování. Ono když té "karmy" máš na sobě moc otevřené, tak se dá zpětně částečně vrátit aby počkala a přišla později. Můžeš zkusit povolat i karmické andílky aby ti pomohli něco vrátit a zpomalit.
Měj se krásně a písni jak pokračuješ :idzjuz:
fujarka

Příspěvekod shakti v 07. únor 2010, 18:09

Ahojky, fujarko,
děkuji za radu, občas člověk potřebuje přikopnout zvenčí, i když druhým takhle poradit umí :1518: . Už jsem to udělala a je to znát. Přesto si dám ještě pauzu, protože v současné době čistím spoustu karmických věcí natolik závažných, že jsem musela poprosit o pomoc. A jelikož nejsem žádný troškař, občas jsem tam ještě něco přidala navíc. Už jsem toho měla moc i ve fyzickém těle, byl nejvyšší čas s tím něco dělat. Jen ty projevy jsou někdy téměř k neunesení. Asi to ještě nějakou dobu potrvá, ale držte mi palečky, aby se podařilo dotáhnout všechno do konce, tzn. abych se konečně po létech zase cítila zdravá. Opravdu to není legrace takhle trpět jakoby bez důvodu. Ani to nechci rozebírat a věnovat tomu víc pozornosti, než je nutné. Ale věřím, i přes ty opakované pády na pusu, že to konečně vyjde. A potom budu pokračovat. Určitě. Mějte se všichni sluníčkově. M. :idzjuz:
P.S. O ledvinách a vztazích bych mohla psát nekonečné eseje. :0304:
shakti

Příspěvekod Pepicekkop v 04. únor 2010, 19:05

Florianela píše:Ahojky Pepo :suny2:

to jsem rada, ze je ti mnohem lip. A jak pise Fujarka, kdyby neco, tak pisni, a posleme neco na pomoc. :iconwink:
Jo jo zacatky s energiema je obcas vec. A koukam, ze asi nebudes jediny, komu se to stalo nebo stane. By me zajimalo, jestli tohle na seminarich nekdo vubec vysvetluje. :1518: Kazdopadne dobra inspirace pro nas, aby jsme na tohle tema stvorili nejake povidani. :eusathink: :1518:

Preju krasny a slunickovy den! :3057: :papapa:

ahoj :) to byla moje snaha, poprosil jsem si o hodně energii naráz :) koso paprsky, společně se zovirahem (ten jsem měl jako přípravu na merkabu) a pak samotné dvě zasvěcení do merkaby - takže transformačních energii až nad hlavu!

tak čištění probíhalo jen jeden den bolest hlavy a ledvin, uvidíme co bude dál :)
Měj se famfárově

Pepa :)
Pepicekkop

Příspěvekod Florianela v 01. únor 2010, 11:19

Ahojky Pepo :suny2:

to jsem rada, ze je ti mnohem lip. A jak pise Fujarka, kdyby neco, tak pisni, a posleme neco na pomoc. :iconwink:
Jo jo zacatky s energiema je obcas vec. A koukam, ze asi nebudes jediny, komu se to stalo nebo stane. By me zajimalo, jestli tohle na seminarich nekdo vubec vysvetluje. :1518: Kazdopadne dobra inspirace pro nas, aby jsme na tohle tema stvorili nejake povidani. :eusathink: :1518:

Preju krasny a slunickovy den! :3057: :papapa:
Florianela

Příspěvekod fujarka v 01. únor 2010, 10:30

Hodila jsem informace k Merkabě do samostatného tématu, aby se to nepletlo, tak když budeš chtít, tak tam můžeš psát své zkušenosti. :suny2:
fujarka

Příspěvekod Pepicekkop v 01. únor 2010, 10:02

fujarka píše:Nemáš zač :iconwink: :3057:
Ledvina je většinou spojená se vztahy, tak se ti tam asi něco čistí a bolení hlavy po ezoterických terapiích i po SRT je běžné, protože se ti tam něco upravuje :3057:
Kdyby bolest nepřešla do 3 dnů, tak dej ještě vědět a pošleme ti na to ještě nějaké léčivé energie, zatím papa :idzjuz:

jo vztahy! :) přidávám popis zasvěcení do merkaby:

Zjednodušený popis předávaných světelných mřížek DNA je následující:

První zasvěcení světelná mřížka proti manipulaci ve vztazích
Druhé zasvěcení světelná mřížka proti závislostem a lpění

takže ano ledvina - vztahy -) čištění a proto ta bolest

Třetí zasvěcení světelná mřížka na dočištění všech druhů strachů, zejména na první čakře (existenčních atd.)
Čtvrté zasvěcení světelná mřížka na dočištění všech zbývajících omezujících programů a to na všech čakrách
Páté zasvěcení předání způsobu práce na čištění programů bez nutností zvědomování (prožívání negativních emocí a bolestí při prosvětlování je výrazně nižší)
Šesté zasvěcení předává se světelná mřížka lásky (tj. prožívání zdravé sebelásky a sebehodnoty), aktivizuje se trenažér na reálné situace, aby se prověřilo, zda máme všechny bloky a negativní programy zpracované
Sedmé zasvěcení tímto zasvěcením se stáváme Mistry Merkaby - máme schopnost měnit okolnosti a situace tak, aby byly v co nejlepším souladu s naší duchovní cestou, zcela se stáváme svobodnými bytostmi a nezávislými na okolí
Osmé až desáté
zasvěcení
světelné mřížky na transformaci fyzického těla a zbavení se všech bloků na jeho úrovni - postupně jsou uzdraveny všechny zdravotní predispozice těla onemocnět a jsou uzdraveny všechny současné zdravotní nedokonalosti na fyzickém těle (vzestupující bytost získá dokonalé fyzické tělo);
desátým zasvěcením je dosaženo osvícení i na fyzické úrovni - transformace proběhla na všech úrovní bytí a vzestup do světelného stavu bytí je dokončen
Měj se famfárově

Pepa :)
Pepicekkop

Další

Zpět na Zasvěcení zdarma