Archanděl Gabriel-je možné se s ním spojit?

Archandělé nejvyšší andělé - naučte se pracovat i s nimi

Re: Archanděl Gabriel

Příspěvekod Violet.11 v 11. říjen 2008, 14:34

Ahoj Fujarko,
ohledně té bývalé "kamarádky", tak promiň, že jsem to nerozepsala více. Ale nebylo to kvůli čemu jsem s ní přestala bavit. To ne. Bylo víc těch důvodů...byla pěkný čuně, bordel měla, neuklízela si ho. Z privátu si dělala hodinovej hotel a to i když tam byla Terezka přes noc v neděli. Dělala pořád chytrou. Ve třídě když se učitel na něco ptal a někdo řekl potichu odpověd´ tak to hned zopakovala aby byla za chytrou. A když se měli dělat kytice na maturiták do dražby, tak my co jsme měli specializaci vazačství at´ si uděláme skupinky. Jo tak, že s ní budu. A když jsme pak šli dělat ty kytice tak jsme tam přišli, chvíli tam byla a pak že musí domů. Tak se na mě normálně vybodla! Ještě, že spolužačka mi s tím pomohla. A pak ostatní ve třídě ji taky neměli rádi. Jo a bylo toho víc, jen aby sis nemyslela, že je to moje malichernost.
Moc děkuji za tvou odpověd´,vím více zajímavých věcí. To je hezké. :1518: Měj se moc hezky a pá :smil68:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 10. říjen 2008, 13:11

Ahojky Fujarko, :rosa14: :3148:
chtěla bych se Tě zeptat od kdy vidíš astrální bytosti? A jestli máš také další "kontakty" na jiné Archanděle? Moc by mě to zajímalo. Že vidíš astrální bytosti a komunikuješ s nimi je úžasný. Umí to spoustu lidí a umět bude postupem času, ale nechtějí se o tom bavit, protože to spousta lidí nechápe a je k těmto věcem studená jak zima na Sibiři. A zmiňovat se o tom není dobrý.
Měla jsem jednu takovou "kamarádku" byla věřící, zajímala se trochu o ezoteriku. Ale co mě "dožralo" bylo to když mi řekla, že pomodlit se za zemřelé je pod její úroveň. Tak u mě skončila!
Mám kamarádku Terezku a od ní jsem se dozvěděla, že má tak hnusnou tmavou auru a je něco jako obří vysavač energie. A já s ní kamarádila skoro pět let!
O těchto věcech jsme neměla potuchy i když mě zajímala ezoterika a tajemno. Ale vzbudila jsem se až letos na jaře ve čtvrtáku. Kdy mě k tomu pomohla moje milovaná Terezka. Je anděl . A od ní vím spoustu věcí, o kterých jsem neměla ani potuchy. Pomocí icq jsem jí seznámila s kamarádkou Simonkou. A pak mi Terezka zdělila, že Simonka je moje spřízněná duše a je také jako já víla :3148: Terezka to pozná z fotky, ale nejlepší jsou ty nejnovější, je to její dar do života. :prezent: Škoda jen, že obě bydlí daleko, ale s pomocí moderní doby, která vynalezla icq jde všechno líp. :1518: Tak si navzájem pomáháme. :3057:
Měj se moc hezky a čekám na Tvoji odpověd´ :woblokach:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Lejla v 20. září 2008, 18:47

Vsechny zdravim,
andilci mne mooc zajimaji. Narazila jsem na ne nahodou, no nahodou asi ne. Mela jsem problemy a andilci mi pomohli. Nechtela jsem tomu verit, ale vazne to funguje!! Tak bych se chtela zeptat, jak poznam andilky, ze jsem se s nimi setkala? Nebo jak poznam, ze mne chteji kontaktovat? Rada bych se dozvedela vic :)
Mejte se hezky Lejla
Lejla

Příspěvekod Bona magus v 19. září 2008, 9:47

Ahojky fujarko :smil68:
Souhlasím a obávám se.že to bude chtít ještě hodně pozemských let.... :1518:
Jsi neskonale pozitivní a cítím velké souznění.Bohužel máš své povinnosti a cestu a já zas svou a tak nebude čas na nějaký pokec.Myslím ,že mi rozumíš.Měj se moc moc krásně a ostatní samozřejmě taky... :suny2:
Bona magus

Příspěvekod Bona magus v 17. září 2008, 9:19

Ahojky kolegyňky. :smil68:
Tak jsem přehltala vaše příspěvky a ráda bych se pozdravila s Fujarkou. :papapa: Je úžasný s jakou lehkostí se pohybuje ve světě jiných bytostí.
Taky se nerada svěřuju (jednak kvůli osobní ochraně a aby si lidi nemysleli ,že jsem divná a zralá na prášky).
Je moc hezké číst,že vás je dost co vidí něco neobvyklého a jsou zde i jedinci kteří to pokládají za něco zcela normálního. :1518:
Asi nebudu stíhat se vždy zapojit do diskuze,ale moc ráda sem občas juknu.
Mějte se moc hezky... :suny2:
Bona magus

Příspěvekod Iwanka v 14. září 2008, 20:51

Ahojky holčiny.
Tak víte, že jsem moc ráda, že toto téma Fujarka otevřela? Fujarko, měla jsi krásný nápad. Snad asi přišel konečně čas na toto téma více diskutovat. Hurá, hurá... :iconwink:
Bábrle, to co popisuješ muselo být úžasný. A nemyslím si, žes na palici, prostě jsi to tak viděla. Buď ráda za ty nádherné zážitky a nové zkušenosti, :woblokach: ne každému se to podaří.
Se mnou občas komunikují, ale neviděla jsem je ještě...

Fujarko, trošku je cítit z tvých písemenek smutek. Nebuď smutná... Mnoho z nás za poslední roky prošlo hrbolatými cestičkami... Já se k nim též počítám. Prostě to tak mělo být. Nic s tím nenaděláme, nezbývá nám, než to pokorně přijmout... A že jsou tady lidé jiní? Asi máš pravdu. Když člověk přijede do jiné země - a vidí tam pohostinnost, vstřícnost, radost... a tady nějak, jak by toto chybělo... Ale tím nechci říct, že by to bylo všude. Jen možná lidi jsou tu někteří smutnější a nešťastnější. Jenže, na druhou stranu je smutné, že náš národ je tak silný a přesto si v bolesti, lítosti i smutku libuje, místo aby s tím něco dělal... Raději čeká, že to za něj udělá někdo jiný... to by se mělo myslím změnit....

Jinak co se týče duchovních věciček a nadpřirozena, tak koukám, že se nenudíš. Jestli tě navštěvují temnouškové, pak bych ti doporučila, aby ses jich nebála. Protože oni se živí strachem. A na člověka, který se nebojí si nedovolí. To máš jako se psem. Vycítí-li zuřivý pes, že se bojíš, kousne tě... Já třeba, když byly doby, kdy jsem měla pocit temných energií kolem sebe, tak jsem se zprvu hrozně bála, protože se ti v mysli vybaví různé míty a příběhy.... Ale pak postupem času jsem tak nějak zjistila, že se jich nesmím bát. A musím jim ukázat, kdo jsem. Takže, jsem jim třeba řekla: "halejď klučinové zlobiví, mám vás ráda, ale nepotřebuji vás už k životu, takže se seberte a běžte tam odkud jste přišli.... A nebo ještě jedna možnost - poprosit své duchovní průvodce, aby je odvedli ke světlu a lásce...
A další věc - pamatujme, že láska je (mimo jiné) i kouzelnou a magickou hůlkou na temné energie, stačí jí jen správně použít... :iconwink:

A jinak ještě, Fujarko, nevyčítej si, žes k lidem upřímná, protože upřímnost je velmi vzácná vlastnost. A kdo ji neumí přijmout, pak to je jen jeho problém. Ne tvůj. OK? ;-) Nenasazuj si masku, jen kvůli ostatním lidem, aby jsi s nima vyšla... Buď sebou, buď taková jaká jsi... Protože když si nasadíš masku, pak tím zradíš především samu sebe...
Tak ať se ti vše, po čem toužíš podaří a i se ti doma opět zalíbí... budeme na tebe myslet.
I se těšit, že tady s námi budeš častěji. :023: :rosa14:

Sibilko, vítám tě po delší odmlce - moc krásný obrázek, i krásný příběh, který já už ale znám. ;-) Tak se moc netoulej a zas ať jsi tady vidět...
Holčiny tak pa zatím a mějte se hezky, mile, příjemně... :rosa14:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod sibila v 14. září 2008, 18:12

Nazdar děvčata :idzjuz: :koniczinka: :idzjuz:
Tak vidím,že jste se pustili do andílků a příhod s nimi..No i já přidám svou trošku do mlýna-Asi před měsícem jsme jeli na kratší dovolenou na jih Moravy a po cestě jsem cítila,jak by se na mě někdo díval-podívala jsem se na horu na oblohu a zírala jsem- viděla jsem anděla s roztaženými křídly-protože vždy prosím andílky o ochranu před cestou,tak jsem na mini okamžik zavřela oči a poděkovala za ochranu,když jsem ho viděla a podívala se znovu na horu a kde nic tu nic-prostě zmizel.Možná to bylo šálení smyslů,nebo mi prostě dali znát,že má prosba byla vyslyšena-nevím?No vidíte i když jsem člověk pevně stojící na zemi i mě se ději podivné věci.Zdravím vás jinak zde všechny a přejí úspěšný pracovní týden.....Sibila
angelicblessing2.jpg
angelicblessing2.jpg (27.25 KiB) Zobrazeno 15387 krát
sibila

Příspěvekod Iwanka v 14. září 2008, 13:43

Fujarko milá, zdravím tě srdíčkově po delším čase. :3057:
Zrovna jsem si u tebe nedávno říkala, kam jsi taky zmizela.
A víš vlastně co jsi mi dnes způsobila, ty cácorko toulavá? :iconwink: Vlastně tento zážitek, který jsem tady popisovala, je už skoro rok starý. Od té doby nic - žádná komunikace, ani astrálně necestuji...

Ale... Ihned jak jsem si přečetla tvůj vzkaz mi vyhrkly slzy do očí a já si na to vzpomněla, jak by to bylo včera.
Ano, pomohla jsem - s tím vědomím, že jsem obětovala samu sebe (rozhodla jsem se tak). Škoda, že nemůžu tenhle svů celý příběh uveřejnit. Je to zkrátka tajemství, na nějž ještě není čas, aby se odkrylo. A jestli kdy bude, to ani nevím.

Takže ti moc a moc děkuji, žes napsala, protože zdá se, že i díky tvé odpovědi, malý střípek, jenž mi scházel, kamsi zapadl - tam kam měl. Děkuji a doufám, že se tu objevíš více, než jedenkráte za rok. :smil68:
Měj se krásně a sluníčkově. :rosa14:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod ppd25 v 26. říjen 2007, 16:05

Ivanko, už asi začínám chápat, proč si chtěla, abych se sem občas jukla. :iconwink:
Takže téma Andílci. Já osobně si myslím, že v dnešní době je možné úplně vše. Archanděl Gabriel patří do té skupiny energií, se kterými můžeme komunikovat, protože nemají tak vysokou vibrační frekvenci. Co já vím, tak většinou pomáhá a přichází až na naší žádost. Bez naší žádosti, nám Andělé do života zasahovat nesmějí. Vyjma případů, kdy je ohrožen náš život a nenastal ještě náš čas. Kdysi mi vyprávěl jeden známý, že se též setkal s Archanděl Gabrielem, a přišel sám. Jenže ten kamarád provozoval jisté věci, experimentoval s magií, které se mu vymkli z rukou a zásahu Gabriela bylo potřeba. Takže čistě můj názor, Gabriel se s tebou spojit mohl, otázkou je v jaké souvisloti. Je taky možné, že to mohl být duchovní rádce, průvodce atd. Možností je opravdu spousta. Každopádně mě zajímá proč se ptáš? Taky mě přitahují tyhle věci. Pokud zde osvětlíš podstatu tvého dotazu, budu ráda. A pokud né tak taky. :iconwink:
Ivanko, že se poslední dobou vůbec nenudíš. :iconwink: Co si já matně vzpomínám, tak pokud slyšíš cinkání zvonečků, tak by to andílci býti měli. :1518: A proč by ti nemohli poděkovat? Pracuješ na sobě, snažíš se druhým pomáhat, takže jseš vlastně pozemský Anděl. :iconwink: Tak proč by ti nemohly poděkovat, každý občas potřebujeme uznání za svou práci. :clapclap: Tak s neošívej a ber to jako povzbuzení do další práce. :023:

Mějte se krásně!

papa Petra
ppd25

Příspěvekod Iwanka v 25. říjen 2007, 22:21

Yndic, já si až teď všimla, že jsi nahodila takové dooost zajímací téma. Jinak už jsem tě tady u nás vítala? jestli ne, tak vítej :smil68: :rosa14:
A teď k tomu Gabrielkovi. Víš, myslím, že to možné je. Mě osobně se to ještě nestalo, ale je pravdou, že poslední dobou jsem dostala asi dvakrát znamení /jednou z toho varování/ - jen jsem slyšela hlas, který mi cosi přesně sdělil , ale nic a nikoho jsem neviděla.

A víš ty co, aby ses osmělila, tak to poslední mé setkání s čímsi tajemným, tady zveřejním. A poněvadž, přiznám se bez mučení, že to je pro mne také něco nového, tak mi bude též zajímat názor třeba kolemjdoucích, kteří s tím mají větší zkušenost...

Je to asi tři neděle - se mi zdál sen nějaký - nepamatuji si ho, jen mi probudil hlas, který... pro mne to bylo pak taky docela zvláštní, prostě snad i směšné, nebo tomu prostě nemůžu věřit, ale řekl mi:
"jsi anděl, děkujeme ti, že nám pomáháš," a ihned zazvonil takový zvonivý, jemný zvuk, přirovnala bych ho k malému trianglu asik.. /podotýkám, že jsem spala sama a žádného budíka jsem nařízeného neměla, protože budíky mi dávno už nebudí - nemají šanci, páč jsem tvrdý spáč :) )
takže tento jemný zvuk mi ihned kupodivu probudil, prostě asi abych si ta slova asi zapamatovala... nevím zkrátka.

A má první myšlenka byla, proč byste mi VY děkovali, když bych měla spíše děkovat já vám, že mi pomáháte?... A prostě jsem z toho byla taková zmatená.... No a ani jsem to nikomu snad neříkala, protože ono to zní fakt skoro až divně, zkrátka ošívám se nad tím....chápeš...
Takže to je asi, má nějaká více hmatatelnější, zkušenost, ale jestli je opravdu s andílky, tak teď mi tak napadá, že ani nevím. Třeba to mohl být hlas nějakého průvodce, nebo jsem se mohla na někoho napojit, zkrátka co já vím, co to bylo...
Jinak andílky prostě cítím, nebo vím, že jsou. A o cokoli poprosím, tak většinou mi v tom pomůžou... :woblokach:

Takže Yndic, pověz více, zajímá mne to a myslím, že to bude zajímat více lidí. Proč se nepodělit na místě, které je k tomu určené? - neboj se, tady se nikdo nad tím pozastavovat nebude. Naopak, myslím, že by ti pak mohl někdo pomoci i vnést do toho všeho světýlko.
Tak se budeme těšit. Zatím papa a měj se hezky.
Iwanka

Další

Zpět na Archandělé