Muriel

Archandělé nejvyšší andělé - naučte se pracovat i s nimi

Muriel

Příspěvekod Iwanka v 13. únor 2009, 0:03

Jméno Muriel znamená v překladu ,,Myrha“.

Myrha je odpradávna posvátný olej, jež hraje roli ve všech starých náboženstvích Středního východu a Afriky, píše se o něm v bibli a staří Egypťané si ho velice cenili. Bible pokládá myrhu za látku stimulující lásku a přinášející radost, úspěch a požehnání.Kromě zlata a kadidla byla myrha třetím darem, kteří přinesli tři mudrci z Východu. Myrha symbolizuje odhodlání člověka usilovat o dobro. Je to kadidlo, které vyprošuje požehnání a ochraňuje proti zlu. Používá se také při léčení a pokládání rukou, chrání před nemocemi a očarování. Takže podle názvu můžeme usoudit , že stejné kvality nám přináší do života i energie archanděla Muriela.Muriel je anděl ve službách Boží lásky, pracuje v rozsahu stejného paprsku jako archanděl Rafael - jeho barvou je jantarová, ale také růžová i zelená.

Archanděl Muriel podává svou jemnou ruku tomu, kdo je připraven otevřít své srdce, neboť srdeční čakra je branou, kterou vstupuje. Mnoho lidí však z nejrůznějších důvodů vybudovalo kolem své srdeční čakry kovový kruh, který do ní uzamyká přístup. Archanděl Muriel nás povzbuzuje a poskytuje potřebnou pomoc k tomu, aby mohlo být námi vybudované opevnění a omezení rozpuštěno. Někdy při tom můžeme cítit krátkou bolest, nicméně důsledkem je rozšíření hluboce uzdravující energie v celém našem bytí.

Muriel je archanděl, kterému jsou podřízeni přírodní andělé. Přes úroveň srdce získáváme spojení s přírodními duchy, hlídači přírodních zákonů, s dévy krystalů , drahokamů a rostlin, takže jen člověk s otevřeným srdcem může navázat kontakt s přírodními duchy a léčivou silou rostlin. Z přírody, především z rostlin a krystalů k nám proudí srdeční energie Země. Přijímáme zde léčivou energii, klid, sílu a živou vibraci, která dobíjí naše prázdné baterie. Přírodní duchové a archanděl Muriel nás učí pokoře a respektu před zjeveními Světla, skrytými v přírodě. Kdo se spojí s archandělem Murielem, obdrží duchovní zasvěcení ve formě hlubokého přírodního zážitku, snu nebo ohromného pocitu lásky ke všem bytostem, včetně lásky k nám samým. Murielova energie nás objímá jemně jako samet a hedvábí, a vyzařuje k nám lásku a radost. Díky jeho energii se cítíme svobodní, lehce povznesení a bezstarostní, nicméně naše utrpení nejsou zapomenuta, ale vzali jsme si z nich poučení.

Pracuje s námi na takových tématech, jako je odpuštění, rozhodování bez obav, pokoře, vnitřním klidu, bezpodmínečné lásce, na poselství skrze sny, na spojení se srdcem přírody, na moudrosti našeho srdce.

(Některá témata se prolínají i s působením jiných archandělů, je to proto, že ve skutečnosti každý archanděl vlastní všechny boží kvality v plné šíři /má je v balíčku/, ale některé aspekty více zesiluje.)


POSELSTVÍ ARCHANDĚLA MURIELA:
Já jsem archanděl Muriel. Já jsem moudrost srdce. Já jsem milost, já jsem odpuštění a já jsem soucit ve spravedlivém srdci. Skrze mne přijímáte v sobě Boží lásku, žijete s pocitem svobody v srdci a přijímáte s otevřeným srdcem, protože to je Boží dar. Milost je přijímána v pokoře, s radostným srdcem a ne vědomím oběti nebo bídy. Buďte krystalem, který vyzařuje své světlo. Pojměte odvahu a důvěru v Boží lásku, v Boží přítomnost v duši přírody a spojte se opět se vším skrze vaše srdce. Otevřete oči a hleďte. Příroda je dar pro vás. Najdete v ní uzdravení, útěchu a osvěžení pro vaše unavené duše. Milost obdrží ten, kdo je opravdový ve výrazu, slovech a činech.Já, archanděl Muriel se objevuji z Boží milosti, proto si buď jist, že stojím při tobě a láskyplně tě ochraňuji.Mohu vám však sdělit pouze malou část svých pocitů, které chovám vůči lidské rase. Kdybych vás požádal, abyste naplno prožívali to, co nazýváte láskou, nevydrželi byste její vyzařující vibrace. Až někdy dosáhnete vyšší úrovně vnímání, pochopíte. Natolik jste přivykli lásce omezené emocemi, že plná síla jejích vibrací by vyvolala negativní reakce a dosáhla by výsledku, který by byl v rozporu s nepodmíněnou láskou. Musíte pochopit, že tato energie udržuje pohromadě všechny stvořené atomy, každou rostlinu, strom a květinu… Vždy, když pomýšlíte na boží stvoření, jste obklopeni touto láskou. Musíte jen otevřít svá srdce, abyste se stali součástí tohoto radostného tance. Až se naladíte na mé světlo, ukážu vám království přírody a slávu vesmíru. Každičká část vesmíru pro vás otevře své srdce, život vám přinese nová očekávání a vy se skutečně stanete cestovatelem světla na cestě k všeobjímající lásce…

Zdroj: http://www.narucsvetla.wz.cz/muriel.html
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Uživatelský avatar
Iwanka
 
Příspěvky: 400
Registrován: 28. červen 2007, 12:50

Advertising program
Reklama
 

Zpět na Archandělé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron