Haniel

Archandělé nejvyšší andělé - naučte se pracovat i s nimi

Re: Haniel

Příspěvekod Violet.11 v 14. červenec 2009, 20:34

Ahoj Fujarko :3148: ,
s Haniel jsem se ještě neseznámila. Mám za to, že jsi o Gabriel říkala, že má také růžovofialovou barvu. Není to barva pro Ladies? Taková typická pro ženskou energii? No já zatím anděly nevidím, ale stává se mi dost často, že uvidím takové miniaturní světýlko bílé jen blikne, tak na vteřinu a je zas fuč.
Jo musím Ti říct...v sobotu, jsme odjížděli večer na discotéku a byla už tma...auto stálo na dvoře a svítily mu světla a pak koukám na otevřená vrata a před nimi něco létalo ve vzduchu...myslela jsem, že motýl spíš můra jenže v takové zimě? Koukala jsem na to dobu, ale bylo to asi jen tak 2-3 minuty. Jenže pak mi došlo, že to bylo na výšku vysoké asi deset cm, takže to motýl nebyl :lol: Bylo to bílé, lehce se to vznášelo na jednom místě. Pak to víc přilétlo do světla reflektorů a zmizelo to. Tak nevím co to bylo? :clapclap:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Re: Haniel

Příspěvekod fujarka v 14. červenec 2009, 8:46

Ahojky,
tak včera u mě byla Haniel, je úžasná, dokonce se mnou i mluvila, má naprosto jemňoučkou milující energii, úplně jsem si rochňala, dokonce mě i hladila :woblokach: . Ať si kdo chce co chce říká, je to ženská :lol: (tak jí vidím já :angelicek: )I ta její mimika, když mi ukazovala ne a kroutila hlavičkou do stran byla typicky ženská. Většinou mi barvy archandělů sedí, ale tuhle jsem měla růžovofialovou, což u ní nepasuje, zajímavé. Já vím, že se ukazují jak je nejlépe přijmeme, ale chvilku jsem byla zmatená kdo to je díky té barvě. No jo, to je to moje vidím, ale neslyším. Když už jsem měla konečně šanci na něco se zeptat, tak jsem rychle nevěděla na co, jsem to ale trouba :lol:
Určitě se s ní seznamte, ona je takové ťuťu ňuňu :suny2: :3057: :3057: :3057:
fujarka

Haniel

Příspěvekod Iwanka v 12. únor 2009, 23:34

Jeho jméno v překladu zní ,, Boží vítězství“ nebo ,,Milost Boží“.

Tento archanděl je zvláště důležitý pro přechod lidstva a celé země do právě začínajícího věku Vodnáře. Haniel nás vyzývá, abychom se rozpomněli na sílu svého Ducha a s tím spojené možnosti. Abychom věřili svým schopnostem a podělili se svým individuálním způsobem o své vnitřní bohatství.Hanielova energie dodává každé bytosti energii, aby se napřímila, vyrovnala a dorostla do své velikosti. Realizuje původní určení a tvar. Vede lidi k tomu, aby prohlédli iluzi oddělení a k poznání, že k naplnění života náleží také demonstrace a rozvoj vlastního potenciálu.

Haniel také ruší ponižující vzory myšlení a chování. Energie archanděla Haniela nám pomáhá poznat, kde se snažíme realizovat z egoistických, sobeckých motivů a kde se stáváme částí Božího tvoření. Jeho energie čistí Ducha, umožňuje přístup k informacím a tvoří vše nově. Vede naše vědomí k poznání, že se naše myšlenky uskutečňují ve hmotě a přijímají tvar. To, co vysíláme, najdeme a to, co vytvoříme je naše dílo a nikdo jiný za to nenese odpovědnost, než my sami.

Díky Hanielovi si uvědomujeme, kde právě jsme, jaký je další krok, a nabýváme odvahu ho uskutečnit. Energie archanděla Haniela oslovuje zvláště takové lidi, kteří byli inkarnováni v Atlantidě, protože jeho energie znovu oživuje atlantské vědění. Hanielova energie je jemná, přitom však mocná a napřimující. Spojuje vznešené vědomí s pozemskou silou, přivádí ji do našeho nitra a uvolňuje. Pomáhá nám prožívat radost, sílu, sebedůvěru, sebejistotu, vznešenost, uvolněné ticho. Archanděl Haniel na nás pracuje se svými pomocníky skrze centru ánanda-čanda, což je naše čtyř a půltá čakra, centrum kreativní komunikace založené na našem citu a je spojen s tyrkysovou barvou.

Haniel je Elohim, který střeží říši prasíly. Vzývejte Haniela, aby vám pomohl včlenit krásu a harmonii do Vašeho života. Je také spojen s energií Měsíce a jasnovidectvím.

POSELSTVÍ ARCHANDĚLA HANIELA:
Já jsem archanděl, který si hraje s tvary. Moje energie je tvůrčí, kreativní a nekonečně mnohotvárná ve své materializaci. Ve mně sídlí Boží radost, neboť Matka–Otec–Bůh má potěšení ze vzniku nového. Ve mně sídlí poznání, že vše přichází od Boha a vše plyne zpět k Bohu, to , co kdysi bylo a to, co ještě bude. Oddej se Boží energii a jejímu vyzařování skrze mne, a tvá tvůrčí schopnost bude nekonečná. Mnoho lidí nemá jasnou představu, jak se svým životem naložit, o tom, jaký smysl se v jejich pozemském životě skrývá. Jsou odstřiženi od proudu energie, který řídím a reprezentuji. Často je příčinou nějaká zkušenost, učiněná v nějakém minulém životě, trauma vydání na milost a nemilost.Vyzařování mé energie je důležitým příspěvkem pro přechod do nového tisíciletí, ve kterém se člověk pozná jako tvůrce své vlastní skutečnosti. Vědomí, zalité světlem, vytváří světelné světy a je světelnou přítomností na Zemi. Čistěte proto svá jemnohmotná těla. Teprve až budete skutečně čistí jako horské jezero v Himalájích, může se skrze Vás Boží tvůrčí energie manifestovat v souladu s vesmírnými zákony. Pracuji se svými pomocníky skrze centrum ánanda-čanda na vašich jemnohmotných tělech. Já jsem Boží vítězství.

Zdroj: http://www.narucsvetla.wz.cz/haniel.html
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Zpět na Archandělé