Metatron

Archandělé nejvyšší andělé - naučte se pracovat i s nimi

Re: Metatron

Příspěvekod pepina29 v 12. leden 2010, 18:53

Ahojky Petruš no třeba přání aby se synovy dařilo ve škole a místo toho my z vyznamenání spadl až na propadnutí. :silenced: :silenced: :silenced:Nebo aby my prodloužily v práci smlouvu tak sem dostala vyhazov.Je toho víc no nedá se to všechno vypisovat :idzjuz: :idzjuz: :idzjuz: :idzjuz: :idzjuz: ach jo nevím co dělám špatně nic se my nechce dařit.Pa DANA
pepina29

Advertising program
Reklama

Příspěvekod ppd25 v 08. leden 2010, 10:36

Ahojky Pepino,
netlač na pilu. Uvidíš časem, že kolikrát i budeš ráda, že nevidíš. :iconwink:

Já to občas zkouším před spaním, když je tma, to jsou hezky vidět. Ale nějak moc se o to nesnažím. Hlavně, že je cítím. :3057:

Jak myslíš, že se tvé přání obrátí proti tobě?

Krásný den přeju! :suny2:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod pepina29 v 07. leden 2010, 19:46

Ahojky děkuji za rady .Mě jde o to že sem ho chtěla ještě vidět ale většinou když se to povede tak ho vidím opravdu jen chvilinku.Moje přání se bohužel vždy obrátí proti mě nebo se odehraje pravej opak toho co sem si přála :? :? :?
pepina29

Příspěvekod ppd25 v 05. leden 2010, 10:54

Ahojky Pepino,

moc nerozumím tomu, jak myslíš, že se ti ukáže na chviličku a pak zmizí. :iconwink: Ale pokud chceš Metatrona o něco požádat, tak ho požádej. Není k tomu potřeba speciálních rituálů. Ty nám, lidem, slouží jako berličky. Můžeš použít modlitby, to ano. Ale stejně nejlepší modlitba je ta, které jde z tvého srdce. Takže si vlastními slovy naformuluj, co si přeješ, můžeš to i napsat na papírek a dát do knížky, nebo nosit u sebe. A pak mu 3x poděkuj za vyslyšení tvé modlitby a už to frčí. :3057: Není v tom nic složitého. Ani není potřeba to číst několikrát denně. Stačí vyslovit, a věřit a začít se chovat tak, jako by to už bylo. Pokud budeš pochybovat, tak se ti splnění přání oddálí.
A ještě mě napadlo. Pokud si něco přeješ. Já k tomu dodávám, ať se to přání vyplní pouze v případě, pokud je pro mé nejvyšší dobro a blaho a v souladu s božským plánem. Pokud se týká i jiných lidí, tak v souladu s jejich svobodnou vůli a též pro jejich nejvyšší dobro a blaho.
A hlavně nebuď zklamaná, když tvé přání se vyplní v jiné podobě. Andílci právě pracují pro naše nejvyšší dobro a pokud tvé přání tomu neodpovídá, tak ti to přijde tak, aby tomu tak bylo. :3057:

Přeju ti krásný a sluníkčový den! :suny2: :koniczinka:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod pepina29 v 01. leden 2010, 19:09

Ahojky lidičky už sem sem hooodně dlouho nepsala.Ale k tématu byla sem pozvaná na takoví malinký čarodejnický seminář zároven sme tam lidičkám vykládaly karty. Byla tam zasvěceněší čarodejnice než se já já sem taková malinkatá :dziecko: :dziecko: :dziecko: a ta nám ukázala naše anděly podle barev bych měla mit právě Metatrona ale nevím jak se sním spojit zkoušela sem to tak jak sme to dělaly tam ale vždycky se my objeví jen na chviličku a pak zmizí chtěla bych o něco požádat ale nevím pořádně jak.Může my někdo poradit :koniczinka: :koniczinka: :koniczinka: :koniczinka: pepina29
pepina29

Příspěvekod Stáňa v 30. září 2009, 9:04

Milé krásné stvořeníčka, :suny2:
já když se pokouším relaxovat a povídat si se svými andílky, tak mám pískání v uších, někdy se to zeslabuje, pak je to zase intenzivnější....... Pokud žádám andílky o pomoc, třeba vyčištění mého srdíčka atd., tak se s nimi domluvím, aby mi dali jasně najevo, že je očista u konce..... kolikrát mi pak v uších zazní nějaký tón hudebního nástroje (klávesového či strunného)....je to sice velmi jemné, ale přesto velmi důrazné. Občas slyším srdce drásající dětský pláč, tohle je pro mě trochu drastičtější zakončení......ale když vyskočím z postele a snažím se zorientovat odkud to jde, abych tomu dítěti mohla pomoci (pláč mých dětí rozeznám a tak vím, že o mé děti nejde)....vždy to ustane. Jak náhle to uslyším, tak náhle to skončí.
Tak pá......líbí se mi vaše povídání o andílcích a archandílcích.....jen tak dál Stáňa :1258: :idzjuz:
Stáňa

Příspěvekod fujarka v 24. září 2009, 14:14

Obrázek
Tak takhle vypadá jeho aura soma olejová lahvička a dělá divy, až se někdo začne nudit, tak doporučuji PS: jen pro silné nátury :lol: :lol: :lol: Ale lehčí verze je stříkat si sprej Metatrona do aury, je vynikající na odblokování....
fujarka

Metatron

Příspěvekod sibila v 01. únor 2009, 19:53

Archanděl Metatron
spojit Boží a lidské, zvýšení vědomí, vzestup člověka do nadpozemské úrovně, přijímat Boží lásku, uzdravení proudem Božím, přístup k duchovním vědám, esoterické pravdy, odložit duchovní pýchu, objevit něco skrytého v sobě a ve světě, uskutečnit Kristovo vědomí.
Obrázek

Energie archanděla Metatrona
Energií archanděla Metatrona vstupujeme do nové výsostné úrovně. Metatron je nejmladším v nebeském vůdčím zástupu a současně je podle svého zařazení umístěn v hierarchii úplně nahoře, jeho moc je srovnatelná s mocí archanděla Michaela, přestože je energie archanděla Metatrona zcela jiného druhu.
Ve starých spisech je možné se dočíst, že prý byl Metatron jednou člověkem. Byl Bohem jmenován nebeským písařem. Archanděl Michael jej potřel vonícím, barevně svítícím olejem a tím jej zcela přeměnil na archandělskou bytost. Od té doby je archanděl Metatron přímým spojením mezi Bohem a lidmi.
Přítomnost archanděla Metatrona má vždy zvláštní, důležitý význam, protože lidem zvěstuje Boží slovo, většinou Božské pravdy o nás samých a o Boží tváři našeho Já. Strhává závoj ze zrcadla, takže se poznáváme v novém Světle.
Barva osmé čakry, magenta, je barvou jeho záření. Metatron nás umí zahalit do nového oděvu, oděvu ze všech barev nebes a Země. Tak získává naše duše oděv, který k ní patří. Barvy hrají v procesu přeměny, jenž nás pozvedá do vyšší úrovně vědomí, zvláštní roli.
Poté, co jsme se uzdravili pomocí energie archanděla Metatrona, která dalece přesahuje to, co je tělesně dané, a která se uskutečňuje v našem hlubokém Já, v naší duši, v našem celém bytí od počátku věků, je tkán nový oděv duše. Tím se stáváme v našem tělesném vyzařování zářivějšími, láskyplnějšími. Viditelnými důkazy této přeměny jsou například jemnější pleť, zářící oči, vitální vlasy, zdravější zuby a vymizení chronických nemocí a vůbec nejrůznějších tělesných a duševních poruch. Aby mohlo k této proměně a uzdravení dojít, zpřístupňuje archanděl Metatron staré a nové vědění o léčení, oduševňuje hmotu léčivou silou a informacemi a zprostředkovává lidstvu vesmírné vědění pomocí různých takzvaných esoterických věd, čímž nám dává klíč od dveří k našim skrytým pravdám.
Mnohé leží skryto v hlubinách našeho Já. Kdo se vydá na cestu k sobě samému a otevře se zjevením, která jsou těm, kdo se po nich ptají, všude přístupná, zažije uzdravení poznáním. Pro lidského Ducha vlastně není nic nemožné, pokud se spojí se správným věděním, které se zrodilo z Boží pravdy.
Kdysi vystoupil Boží písař na nebe a stal se archandělem Metatronem. V současnosti je vyzýváno mnoho lidí, aby se změnilo a aktivovalo svůj Boží vzor, který již obsahuje jejich budoucí bytí. Jednou z největších pastí, která brání ještě mnoha dělníkům Světla aby se pozvedli, je pýcha.
Nepozorovaná a plíživá pýcha pokrývá všechno uvolněné, čisté a krásné šedivým závojem samolibosti. Takovými lidmi je duchovní vědění zneužíváno k omlouvání vlastního jednání a přitom ještě věří ve svou vlastní počestnost, sami si nabíhají do pasti a zraňují sebe a ostatní lidi, což nově zatěžuje jejich duši. Záblesky nového třpytu, kterého je dosaženo ve vývoji duše, musí být živeny pokorou a odpovědností. Jinak by se výdobytky s námahou získané při vývoji duše mohly znovu ztratit.
Hovoří archanděl Metatron
Vzhledem k vlastnostem mého vibračního pole nejsem téměř slovy popsatelný. To vedlo k mnoha zmatkům při vzniku tohoto textu.
Jsem ten po všechny časy nejvyšší a jsem ve spojení s Kristovým vědomím. Setkávám se s tebou teprve na vyšší úrovni tvého vývoje. Nemělo by tě to ovšem svádět k pýše a samolibosti. Tím bys všechno zničil.
Tvé lidské bytí postoupí ve vývoji tak daleko, aby ses mohl jednoho, ne tak vzdáleného dne spojit s Kristovým vědomím. Předtím se však setkáš s mým druhým paprskem - archandělem SandalJonem, který tě odpovídajícím způsobem připraví.
Já, archanděl Metatron, spojuji lidskou vášeň s Přítomností BoŽí. Ukazuji skryté, jako třeba skryté pocity, přání, potřeby, a dodávám odvahu a schopnost tyto pocity přijmout a žít tak, že současně zůstaneš zaměřen na to Božské. Duchovně založeného člověka vedu také k vnímání tělesných potřeb. Já jsem Nanebevzetý archanděl Metatron a přináším ti plamen Ducha. Nechť tvé Kristovo bytí v tobě stále více září. S láskyplným, Božím objetím.
Karta
Koruna s devíti plameny je symbolem Kristova vědomí, nejvyššího stupně, kterého lze na Zemi dosáhnout. Koruna, jako znamení duchovní vlády a královského přívlastku, je nositelkou devíti Božích plamenů.
Devítka je číslem zasvěcení a zasvěceného člověka. Je to číslo Syna člověka. Její součty při sčítání jednotlivých cifer dávají vždy zase číslo devět. (9+9=18,1+8=9; 9+9+9=27, 2+7=9; 9+9+9+9=36,3+6=9, atd.) Devítka nese v sobě mystérium i odpověď na něj, podobně jako člověk. Devítka najde vždy znovu sama sebe, tak jako se člověk stále znovu nachází ve všem. Devět stupňů očisty je třeba zvládnout na cestě k poznání a překonání pozemské oběti.
V pozadí poukazuje symbolicky znázorněné andělské písmo na zjevení, písma a nauky, které mohou člověku pomoci dosáhnout devátého stupně vědomí. S tím spojená, velká transformující síla je vyjádřena fialovou barvou, vyplňující velkou část obrazu. V ohraničení se potom objevují další barvy: červená znamená životní energii a hmotu, modrá mír a Ducha, fialová přecházející do purpurové symbolizuje dokončenou transformaci lidského Ducha, jenž je nyní spojen s Božím vědomím.
Čtyři glyfy v rozích karty patří k astrologickým znamením zvěrokruhu, která jsou označována jako pevná, a o kterých se říká, že jsou čtyřmi sloupy světa a současně nositeli vesmírných pravd vedoucích k věčnosti.
Vodnář je ve své povýšené, trans formované podobě andělem a reprezentuje element vzduchu, býk je zástupcem zemních znamení, lev odpovídá elementu ohně a štír se stává orlem a reprezentuje element vody.
Rám karty sestává z různobarevných poli, která jsou odlišně označena. V nich symbolizované šablony znamenající individuální vývoj každého jednotlivce, lemují dokonalost Božího tvoření a udržují Boží plán v jeho formě.
Každý musí tedy splnit plán, který je v něm obsažen, zaujmout své místo, aby mohla být dokončena dokonalá přeměna Země na uskutečněné Kristovo vědomí.
Situace
Vytažení karty archanděla Metatrona svědčí o tom, že jsi poháněn hlubokou touhou naladit se na vyšší úroveň vědomí.
Situace, ve které se právě nacházíš, tě žene na cestu vysvobození a rozšíření tvého Ducha a akčního radiusu. Pomysli také na to, že archanděl Sandalfon je dvojím paprskem archanděla Metatrona, jehož energie jsou neméně důležité pro tvůj momentální vývoj.
Právě nyní je nutno uskutečnit duchovní lásku (Metatron), spojenou s odevzdáním ženské a mužské části tvé bytosti Boží jednotě. Rozpustit vnitřní odpor ti při tom mohou pomoci zvláště esence, nositelky vyšších vibrací.
Osvoboď se také od potlačujících mechanismů a projekcí. Často se ještě možná cítíš jako oběť a shledáváš to jakýmsi druhem pokání, jímž vyjadřuješ své odevzdání Božství. Ježíš Kristus šel svou cestou utrpení. Byl to jeho způsob, jak nám ukázat nový směr. Obětuj své ego, svou samolibost a svou pýchu a bude ti podán kalich Boží lásky a vše bude dobré. Můžeme vícero inkarnací promarnit tím, že budeme naše ego živit svým pocitem oběti. Zní to rozporuplně, ale není tomu tak. Postavení oběti se rovná pasivnímu odporu ke zpracování a rozpouštění zátěží ega. Kristus na sebe vzal utrpení světa a přinesl světu kalich Boží lásky. Proto můžeš vstát a pít z tohoto kalichu. Oběť a utrpení jsou zbytečné. Celostní léčebné systémy a esoterické vědy tě mohou nyní přivést k ukrytým zdrojům v tobě samotném. Možná v sobě nosíš staré vědění, které čeká na to, aby bylo opět oživeno. Čeká na to i celý svět.
Tvé vesmírné kořeny, místo narození tvé duše, mohou nyní různým způsobem vstoupit do tvého vědomí. Toto narození je současně tvé místo určení. Velká transformace Země opět zpřístupňuje toto vědění. Velká duše a stvoření, ať již anděl, déva, kosmický světlonoš nebo budoucí mistr, si vzpomenou a zrodí se nyní ze sebe samých.
Pomocné afirmace
Ze sebe rodím svou jedinečnou a budoucí postavu, kterou jsem byl, jsem a opět budu.
S důvěrou se odevzdávám archandělům, abych byl během své vnitřní a vnější proměny ochráněn.
Fialové a purpurové Světlo do mne proudí mým temenem.
Zakouším zázrak transformace.
Tím se pro mne uskutečňuje nebe na Zemi.

zdroj/www. ranka.cz
sibila

Zpět na Archandělé