Raziel

Archandělé nejvyšší andělé - naučte se pracovat i s nimi

Raziel

Příspěvekod sibila v 01. únor 2009, 7:30

Archanděl Raziel (dovolila jsem si zde přidat ještě dalšího archanděla)

sluneční zasvěcení, charisma, potlačená zlost, mystérium, čištění a detoxikace, využití sexuální energie k rozšíření vědomí, vzlétnout jak Fénix z popela, životní radost, energie, tajné vědění vesmíru, mužský aspekt tvoření, moc, projekce ega, probudit mistrovské já, úspěch

Energie archanděla Raziela
ovlivňuje nejhlubší pád ega a nejvyšší vzestup duše, když je dokonán "pra-třesk" v srdci a ve vědomí.
Archanděl Raziel je aspektem vědomí Lorda Maitrey a navazuje spojení s tímto vysokým Mistrem Světla. Archanděl Raziel si bere svou sílu ze srdce slunce a přivádí Boží lásku na pozemskou úroveň. Účinek energie archanděla Raziela se vztahuje jak na osmou čakru mimo fyzické tělo, tak také na třetí a kořenovou čakru.
Symbolem archanděla Raziela je slunce. Slunce reprezentuje mužský aspekt tvoření tím, že svým ohněm a svou prasilou zahřívá a oplodňuje. Archanděl Raziel podporuje duchovní nauky vedoucí k poznání cíleným využitím sexuální energie, jako např. tantru.
Jeho hlavním posláním však je, abychom poznali sebe v Bohu a Boha v sobě. Ve skutečnosti nejsme od Boha odděleni. V kritické situaci prosíme o něco mimo nás, co si v našich představách nejsme sami schopni dát. Modlíme se k Bohu s prosbou o léčeni, finanční podporu a o uskutečnění láskyplných vztahů.
Když se nám podaří dosáhnout toho, že se chápeme neodděleně od Božího slunce v našem srdci, když se nám podaří chápat sebe samé jako původ Božího vědomí a jako sílu, jež tvoří vše v přebytku, spojujeme se s naším vyšším Já, odkud je zásobován jevový svět světelnou energií.
Mystická pravda, která leží mimo lidské chápání a je zrozena z vyššího Já, zní: "Já jsem." Zkušenost "Já jsem" je probuzení Božího vědomí, naší skutečné přirozenosti v nás a odpovídá zrodu mistrovského já - svět kolem nás se nově uspořádává.
Naše hojnost v nitru se manifestuje navenek. Zakotveni v mistrovském vědomí stojíme nad zákony, které ovlivňují utrpení, nemoc a nedostatek.
Tím, že již Boha neprožíváme odděleně, se v nás dokončuje velké sluneční zasvěcení. Vědomí ega, jež klade nekonečně mnoho podmínek a tím blokuje neomezený - tok energie léčení, jednoty a lásky, je nahrazováno vládou mistrovského Já. Osmá a první čakra jsou propojeny.

Hovoří archanděl Raziel
Já jsem dokonalý nositel Světla. Já jsem dokonalé Světlo z centra slunce. Přináším vám pravdu slunečního bytí. Já jsem ve vás a vy jste ve mně. Ve mně a v Lordu Maitreyovi získáte vědomí o původu neomezeného BoŽího Já ve vás a o nižší přirozenosti, na kterou se stále znovu vážete. Projděte se mnou branou osvícení. Oheň slunce spálí vaše myšlenky, plné utrpení a z nich zrozené projevy, aby se pozvedlo mistrovské Já ve vás. Je to východ slunce duše.
Ve skutečnosti již si své osvícené mistrovské Já. Slunce tvého nebe stojí vysoko. Jsme jednotou ve Světle.

Karta
Zdá se, že slunce ve středu karty žhne. Ze světelného bodu v barvě magenty, která symbolizuje neustávající Boží lásku, se v kruzích rozlévají různé barevné odstíny od červené přes oranžovou, žlutou, zlatou až k jemně žluté.
Je v nich obsaženo barevné vyzařování osmé čakry (magenta), kořenové čakry (červená) a druhé a třetí čakry (žlutá/oranžová). Ve spojení osmé a kořenové čakry se sjednocuje Boží láska s původní životní energií - s hmotou. V astrologii reprezentuje slunce Já, osobnost, ego, mužský princip s přáním tvořit, vládnout a získat moc. Slunce je zdroj energie plný Světla, bez něho by nebyl život možný. Z toho vychází uctívání slunce, které v různých kulturách odpovídalo Božství, například egyptskému Bohu "Ra", jehož jméno příznačným způsobem souhlasí s první slabikou jména "Ra-ziel".
Geometrický tvar kruhu představuje další odkaz na slunce. Kruh je symbolem celistvosti a pravdy, že vše je bez začátku a bez konce. Původ hmoty je současně původem božství. Božství v sobě pojímá hmotu, protože obojí, hmota i Boží energie, leží na kruhu bez konce, a jsou tak jako protiklady současně neoddělitelně spojeny.
Na naší kartě má sluneční kotouč bílá křídla. Okřídlené slunce je symbol, používaný ve starém Egyptě k ochraně před zlými mocnostmi. V andělské hierarchii se objevují andělé vyššího postavení, tzv. trůnoví, se svítivým bílým ohněm nad hlavou, rozeznatelným v pozadí karty nad sluncem. Tyto bílé plameny Svatého Ducha přemění každou temnotu a každou negativitu ve Světlo. Bílé Světlo v sobě sjednocuje všechny barvy spektra. V něm je obsažen veškerý potenciál tvoření. Bílá je barvou očisty a hodí se zvláště pro očišťovací procesy všech druhů.
Ze spodního okraje obrazu vylétá ohnivý pták Fénix.
Jako světelná postava povstal z popela, který představuje jeho starou, nižší přirozenost. Sám se stal planoucí pochodní osvícení a již brzy se spojí se srdcem slunce, protože on a jeho tvůrce jsou jednotou.

Situace
Když je blokována energie, kterou reprezentuje archanděl Raziel, dochází k těžkostem v materiálním aspektu tvoření.
Potlačená zlost a jiné emocionální projevy, otravující naši bytost, brání odtoku tělesných a duševních odpadů a zatěžují nás jak psychicky, tak fyzicky. Následkem je pocit oddělení od zdroje. Naše přirozená vyzařovací síla významně polevuje a cítíme se bez energie, protože je třeba mnoho energie k potlačení emocionálního přetlaku v nitru.
První čakra je oslabena nejvíce, protože je v otevřeném stavu blokována, čímž dochází k rušivým vnějším vlivům.
Negativní energetické vzory mohou snadno vnikat dovnitř a naše duševní a tělesná situace se ještě dále zhoršuje. Odděleni od Božího zdroje nejsme v kontaktu ani s osmou čakrou, od níž by se dala očekávat pomoc, neboť předává informace našeho vyššího Já.
Stav vnitřní nouze se přirozeně zrcadlí i navenek, čímž dochází k problémům se sexualitou, partnerstvím a s materiálním nedostatkem. Na tělesné úrovni jsou především postiženy rozmnožovací orgány a orgány, které zbavují tělo jedů.
Při řešení tohoto stavu je nutno nejprve pracovat na příčinách problémů, abychom zlo vytrhli i s kořeny. Je pro tebe jistě prospěšné požádat Raziela o pomoc. Najdeš k tomu vhodnou a velmi silnou afirmaci dále v textu. Vibrací při hlasitém pronášení slov se vytváří ve tvém nitru rezonance, která tě opět spojí s tvým vyšším Já. Jsou jí přitahovány pomocné energie. Jaksi sami od sebe se objevují odpovídající léčebné prostředky, osvobozující a vyjasňující situace, jež vyplaví příčiny tvé zlosti, a podpora andělů a archandělů. Stačí o to jen požádat. Léčení je možné, jakmile jsou odbourány emocionální zátěže. Proběhne u tebe velká změna. Sluneční zasvěcení, probuzení tvého mistrovského Já, je možné kdykoli, kdy si uvědomíš svou skutečnou přirozenost - ono "Já jsem".
Úspěch, který sis vždy přál, přijde nyní automaticky.
Může být, že tuto událost sice vděčně, ovšem emocionálně nepohnut uvidíš jako část své nové vnitřní pravdy.
Duchovní úspěch se slunečním posvěcením, jehož jsi dosáhl, je skutečným vítězstvím. Radost a hojnost života tady vždy byla. Viděli jsme se vně tuto životní radost a nyní jsme se jí sami stali.

Pomocná afirmace
Milovaný archanděli Razieli, svatý moudrý Duchu, prosím o sluneční zasvěcení. Nech, prosím, vzejít mé slunce a uvolni řetězy minulosti! Ať již jde o řetězy z energie materiální manifestace nebo o rodinné svazky nebo o význam mého jména: prosím Boží milost, aby rozpustila řetězy, které mne poutají k mému nižšímu Já. Vstupuji do Světla pra slunce, do Božího Světla. Právě teď!

Zdroj: Velké karty archandělů od U. Hinrichs

Internetový zdroj:http://www.ranka.cz
Uživatelský avatar
sibila
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09. červenec 2007, 16:49

Advertising program
Reklama
 

Zpět na Archandělé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron