VZÝVÁNÍ ANDĚLŮ A ARCHANDĚLŮ

Archandělé nejvyšší andělé - naučte se pracovat i s nimi

Re: VZÝVÁNÍ ANDĚLŮ A ARCHANDĚLŮ

Příspěvekod babrle v 08. únor 2009, 22:35

Andělský systém ochránců Madeline Montalbanové:byl založen na jednoduchém systému ochránců,založený na oslovení vašeho slunečního a měsičního anděla.Tito archandělé byli a jsou nejblíže vaši osobě.Jejich výběr závisí na vašich slunečních a měsičních znamení.
Příklad:Stojí li vaše slunce ve Lvu,je vaším slunečním andělem Michael,pokud ve Štíru,vaším andělem je Samuel.(vis následující přehled.)
Beran---Samuel
Býk - --Haniel
Blíženci---Rafael
Rak ----Gabriel
Lev- --Michael
Pana---Rafael
Vahy---Haniel
Štír----SAmuel
Střelec---Zachiel
Kozoroh---Kasiel
Vodnář---Uriel
Ryby---Zachiel
Tito andělé jsou vašími průvodci,a pokud s nimi navažete kontakt,spojí vás zjinými anděly,archanděly a bytostmi.
Je ,ale fakt,že některé knihy mohou uvádět tyto anděly v jiném pořadí.V podstatě neksistuje přesný systém.
Ale v podstatě fungují všechny.Je taky dobré se zeptat sám sebe,jaký anděl strážný nás provází.Většinou to co uslyšíme a napadne nás první je to pravé.Někdy máme andělu ochránců více.
Každý z nás má schopnost navazovat spojení s anděly.Stéjně jako v andělech i v nás je část Boha.Na rozdíl od andělů jsme byli stvořeni,abychom toto stvoření chápali a mohli na sobě pracovat.
Autor:Nick Farell.
babrle

Advertising program
Reklama

Příspěvekod fujarka v 04. únor 2009, 22:35

Občas používám tuto ochranu a zároveň čisté prostředí buď pro sebe nebo pro své blízké, je to velmi účinná obrana proti duchům, hlavně když spíte někde v blízkosti kříže nebo hřbitova. :o :shock:
Zavolám archanděla Michaela, Gabrielu, Rafaela, Uriela a každého postavím do jednoho rohu místnosti, požádám je ať mě chrání a ať nikoho a nic ke mně nepustí. :shifty: Můžete je požádat i ohlídat letadlo nebo auto.

Také mám jeden poznatek, archandělé se u mě střídají v různých obdobích a etapách života, vidím je v barvách a o něco hlasitěji slyším šum v přítomnosti archanděla. Zajímavé je, že někteří andělé mají silné vibrace jako archanděl a naopak třeba Chamuel je jemňoučkej a něžnej.

:1518: jak o nich píšu, tak mi to tu u postýlky pěkně zhoustlo a píská mi v uších :notworthy: , to abych si na spaní nacpala špunty do uší :1518: :1258: :idzjuz:
fujarka

Příspěvekod babrle v 02. únor 2009, 22:36

Mám provás taky jednu mdlidbičku a je určena všem bytostem,ale můžete použít ty které máte nejradějí,andílky,vílečky atd. :angelicek: :angelicek: :angelicek:

Prosím bytosti s kterými komunikují,aby se všechna negativní energie,která vstoupí do mé aury,
přeměnila v lásku a jako láska byla posána zpět těm,kdo ji vytvořil. (Můžeme ukončit slovem AMEN)

(kromně lásky můžete říct taky harmonie,štěstí,zdraví,pochopeni atd.) :3057: :idzjuz:
babrle

VZÝVÁNÍ ANDĚLŮ A ARCHANDĚLŮ

Příspěvekod Iwanka v 31. leden 2009, 0:51

Obrázek Archandělé jsou mocnými, moudrými a láskyplnými průvodci, kteří vás mohou zázračným způsobem motivovat a léčit.

Zde se můžete naučit jednoduchým základním technikám, jak si volat konkrétní anděly ke konkrétní pomoci. Je vždy lepší být ve svých žádostech adresní, protože pak i jejich pomoc je jaksi „kvalifikovanější“.

Níže bude uvedena krátká modlitba, invokace nebo prosba směrovaná k příslušným andělským legiím - (klikněte na příslušný odkaz archanděla).
Pokud vás osloví, můžete ji ve svých vzýváních používat, pokud vám do ní zaznívají trochu odlišná slova, upravte si ji, nebo si napište modlitbu zcela osobní. Měli byste ji však formulovat pozitivně, nezapomenout na příslušné vyjádření úcty a při žádostech navíc na poděkování. Neuškodí také přát druhým totéž.

Postup vzývání andělů:
zapálíme si svíčku (chcete-li, můžete zvolit svíci barvy příslušného archanděla, případně doplnit ozdobným ubrouskem a krystalem rovněž ve stejné barvě), několika hlubokými nádechy a výdechy se zklidníme, pomyslíme na archanděla, jehož anděly chceme volat, a pak v duchu nebo nahlas vyslovíme modlitbu nebo individuální žádost.

Vyberte si archanděla:

* * *
použitý zdroj pro zpracování: http://www.diskuse.dama.cz
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Zpět na Archandělé