Zadkiel – andělé radosti

Archandělé nejvyšší andělé - naučte se pracovat i s nimi

Zadkiel – andělé radosti

Příspěvekod Iwanka v 31. leden 2009, 0:30

Obrázek
ZADKIEL
je archandělem radosti a odpuštění, moudrosti, vědění, napojení na Božskou energii. Pomáhá při meditaci, modlitbě pro uklidnění myšlenek, v potřebě sebedůvěry, při pocitu méněcennosti. Jeho zář je fialová.

Vibrace Zadkiela a jeho andělů, provázejí nastávající věk Vodnáře. Fialový plamen andělů radosti nám pomáhá odpustit, uvolnit nepříjemné vzpomínky a trýznivé pocity viny z minulosti, osvobozuje duše – jinými slovy nám pomáhá očistit karmu. Důležité je také to, že nás podporuje v tom, abychom druhým přáli to, co si přejeme pro sebe.

Voláme je následující modlitbou a pokud to cítíme, můžeme jejich světlo posílat k harmonizaci životních podmínek a k očištění karmy viníků i do vzdálenějších krajů, kde vládnou nepokoje:

Andělé radosti a odpuštění,
vneste prosím svoji zář do_______ (uveďte kam)
a rozpusťte fialovým plamenem všechny neshody,
které omezují lidi v těchto místech žijící.
Děkuji Vám a ctím Vás za službu, kterou vykonáváte,
a to ve jménu Všemocného.

* * *
Energie archanděla Zadkiela na nás může hodně zapůsobit. Archanděl Zadkiel otevírá naše oči duchovním pravdám, pravdě o nás samých a pravému důvodu našeho bytí na Zemi. Všechna obviňování, která šíříme navenek, se rozpustí s poznáním o naší vlastní odpovědnosti. V určitém bodu našeho vývoje si musíme bez okolků připustit, že to bylo naše přání vstoupit do nové pozemské inkarnace, abychom dokončili věci nedokončené tak, že uskutečníme konstruktivním jednáním a dosažením duchovních vhledů naše Boží Já. Následujeme tak Ducha, sídlícího ve tvoření.

Boží tvoření se díky nám stává krásnějším a bohatším, protože se může skrze nás rozšiřovat Boží láska.

Jakmile převezmeme plnou odpovědnost za naše zdejší bytí, konání a události v našem životě, pomůže nám energie archanděla Zadkiela ke skutečné svobodě. Pod jeho vlivem začneme poznávat naše lpění a fixace na problémech. Jakmile jsou objasněny struktury, tvořící naše problémy, můžeme je ihned propustit. Poznáme, že problém vlastně neexistuje. Jsou to stíny minulosti a stíny v nás samotných, které se stávají v realitě viditelnými a nemají žádný jiný důvod k existenci, než nás přimět k tomu, abychom je rozpustili svým vlastním Světlem. Rozpouštění stínů je srovnatelné se smrtí; nově vytvořená, osvícená část je vzkříšením.

Energie archanděla Zadkiela nám pomáhá překročit práh, jenž tvoří karmické zvyky, způsoby chování a myšlenkové vzory a vede nás ke skutečné duchovní svobodě.

Hovoří archanděl Zadkiel
Já jsem oko, které hledí do nekonečna; Já jsem poznání, které tryská z tvého srdce a které vystupuje vzhůru, aby osvítilo Ducha a přeměnilo vše tmavé na čisté, zářivé duchovní já. Překroč práh a osvoboď se ode všech starostí a všeho trápení; vzdej se svého lpění. Staň se svobodným v srdci. Máš svobodnou volbu.

Emoce a myšlenky jsou jako pohyby vln na velkém moři. Vlny stoupají a opadávají. Nejsou identické s kvalitou vody samotné. To jen vítr hladí povrch a tím jej dočasně mění. Bez vnějších vlivů by byl povrch vody tichý a nehybný. Medituj o tom.

Mé jméno znamená "Přízeň Boží". Proto je skrze přízeň Boží možné, aby tě fialový světelný paprsek osvobodil z tvé závislosti na karmě, nedokonalosti a dogmatu. Posílám ti sílu přeměny, vzkříšení a pravdy. Zadkiel, tvůj láskyplný průvodce a osvoboditel od karmy.

Pomocné afirmace
“Tím, že osvobodím bolest, smutek a utrpení, stávám se sám svým osvobozením.“
“Spojuji se se svým duchovním původem a tím jsem již nalezl smysl svého života.“

Výňatek textu z knihy „Archandělé a andělé na nebesích“, Doreen Virtue, Ph.D.:
Archanděl Zadkiel
Známý rovněž jako: Satqiel, Tzadkiel, Zadakiel, Zidekiel.

Jméno Zadkiel znamená „Boží spravedlnost“. Je pokládán za archanděla milosrdenství a shovívavosti, snad proto, že zabránil Abrahamovi v obětování jeho syna Izáka Bohu.

Zadkiel vám může pomoci, abyste byli milosrdní a soucitní k sobě i k jiným a dokázali odpouštět. Takto je andělem léčby, který pracuje vedle archanděla Michaela na nahrazení negativních energií vírou a soucitem. Zadkiel nám pomáhá vidět božské světlo v našem nitru i v jiných a učí nás nesoustřeďovat se jen na povrch osobnosti, chybné chování nebo ego.

Pokládáte-li za obtížné odpustit něco sobě či jiným, požádejte o zásah Zadkiela. Jedná jako štětka na čištění komínů a vyčistí vám tělo, mysl a srdce od tendencí neodpouštět. To ovšem neznamená, že budete schvalovat něčí hrubé chování. Znamená to jen, že nebudete lpět na emocionálních pozůstatcích starých situací.

Archanděl Zadkiel je rovněž znám tím, že pomáhá funkcím paměti. Potřebujete-li si zapamatovat důležité informace, zapomněli jste, kam jste položili klíčky od auta nebo jen chcete zlepšit svoji celkovou paměť, přivolejte Zadkiela.
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Advertising program
Reklama

Zpět na Archandělé