Gabriel – andělé vedoucí nás na správnou cestu

Archandělé nejvyšší andělé - naučte se pracovat i s nimi

Re: Gabriel – andělé vedoucí nás na správnou cestu

Příspěvekod zdenička v 15. duben 2009, 11:08

Ahoooooooooooooj, :3057: :3057: :3057: :suny2:

sedím v práci s jedním mladým klukem, který je sem tam ochotný se se mnou bavit na téma duchovno. :1518:
A zrovna dneska vyprávěli v rádiu, že si mají lidé dávat pozor na silnicích a dávat za auto trojuhelník, když musí někde zůstat stát. :sarcasm:
Najednou Martin vyskočil ze židle sedl si na můj stůl a říká.
Já jsem asi tak před 13 lety viděl anděla. Určitě to byl on. Jenom jsem na to zapomněl, ale až teď s tím trojúhelníkem , co říkali v rádiu jsem si vzpomněl. :1518:

A začal mi vyprávět, jak dříve jezdil jako řidič Iveka dlouhý trasy. A při jedné této cestě do Ostravy byla veliká mlha. Jemu kleklo auto a aby ho mohl opravit, tak potřeboval vidět. Tedy světlo.
Neviděl nic a tak škrtal sirkama a byla strašná zima, tak přemýšlel, co bude dělat. Když po hodině a půl, celý zmrzlý měl v ruce poslední sirku, tak se ji bál škrtnout, že už pak nebude nic. Tak seděl a čekal, že třeba někdo pojede. :sarcasm:
Najednou se z ničeho nic objevilo auto, z kterého vystoupil starý pan a přímo se ho zeptal.
Nepotřebujete náhodou baterku??
Martin se málem vyvrátil.
Ano. Zvolal.
:1518: Pán mu ji s úplnou samozřejmostí podal a jak Martin řekl jenom děkuji, v tu ránu byl dědeček pryč.
Ani si prý nevšiml, jak zmizel. Ani to auto, neslyšel odjíždět.
:1518: A to byl Zdeničko určitě můj anděl strážný. :1518:
Jak mi to vždycky vykládáš a popisuješ mi, že máme všichni alespň jednoho anděla strážnýho, tak to byl ten můj. :1518:
Tak jsem se usmála a řekla po pravdě to, co jsem si taky myslela.
Ano Marti, byl. Byl to tvůj andílek strážníček.
To je ale hezký příběh, že??? Holčičky.... moje.... :3057: :suny2: :idzjuz:
zdenička

Advertising program
Reklama

Re: Gabriel – andělé vedoucí nás na správnou cestu

Příspěvekod babrle v 01. únor 2009, 15:44

Mám stéjný pocit,že Gabriel,má více ženské energie a dokonce když jsem se ptala ,kdo je mým andělem strážným,tak mi bylo řečeno,že Gabriela.Mám jí taky namalovanou ,jako anděla,no a jak jsem tu psala prála si mít modrou tvář.Nevím proč,ale sluší ji to.Děvčatka moc hezký to píšete a hnedle se modlím a žádám.Pa B. :3057: :suny2: :idzjuz:
babrle

Gabriel – andělé vedoucí nás na správnou cestu

Příspěvekod Iwanka v 31. leden 2009, 0:24

GABRIEL je archandělem míru, naděje, poselství a přeměny. Mnoho lidí ale tohoto archanděla vnímá i vidí v podobě ženy. Pomáhá při beznaději, depresi, žalu, negativních myšlenkách, pro radost a tanec, k pochopení vnitřních obrazů, snů a vizí. Barva bílá.

Anděly čistoty, kterým panuje archanděl Gabriel, žádáme o správné vedení v duchovním životě nebo o sdělení, jaký životní plán a cíl máme před sebou. Protože zodpovídají také za pořádek a disciplínu ve všech sférách života, pomáhají nám rovněž při nerozhodnosti a při organizování praktických činností, jakými jsou například nákupy, výběr vhodné školy, profese anebo zaměstnání.

Modlitba k nim může znít třeba následovně:

Andělé čistoty, kteří mi ukazujete správnou cestu,
dejte mi prosím poučení,
která z těchto možností: _____ je pro můj vývoj
nejlepší.
Ctím Vás a děkuji za vyslyšení mé modlitby
a věřím, že váš vzkaz správně pochopím.
To vše se staň ve jménu Všemocného.

* * *
P.S.: máte-li další modlitbičky, týkající se tohoto tématu, napište je prosím. Díky. :rosa14:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Zpět na Archandělé