Azrael

Archandělé nejvyšší andělé - naučte se pracovat i s nimi

Re: Azrael

Příspěvekod ollcaa v 17. září 2011, 5:21

neupsala, azrael je opravdu patronem léčitelů :) proto je také můj spřízněný :)jméno Archanděla Azraela znamená "jemuž pomáhá Bůh".Azrael je taky někdy nazýván "Andělem smrti",protože přichází k lidem v době jejich fyzické smrti a převádí je na druhý břeh.Pomáhá těmto nově přešlým duším,aby se cítily příjemně a zahrnuté láskou.Azrael pomáhá duchovním všech vyznání a také duchovním učitelům.Přivolejte je ke svým zemřelým či umírajícím i v případě,že potřebujete pomoci s formální či neformální duchovní službou. Patron léčitelů.
Všechno zlý je k něčemu dobrý :) Každá událost posiluje osobnost.
ollcaa

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 13. září 2011, 12:29

Ahoj,
to se nám asi Bábrlinka upsala :suny2:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod budulínek v 07. září 2011, 13:19

Zdravím všechny,dovolím si nesouhlasit,četl jsem něco jiného a to,že Asrael je anděl smrti a volá se vždy,když má někdo těžké umírání a on mu pomůže v klidu odejít..
Patron léčitelů je pokud vím Archanděl Rafael.
Můj zdroj k tomuto je kniha Andělé atlantídy,kde jsou popsány tyto věci,včetně andělských pečetí pro jejich přivolání.Pěkný den :iconwink:
budulínek

Příspěvekod babrle v 15. duben 2011, 21:03

Azrael je patron léčitelů. :rosa14: :rosa14: :023:
babrle

Příspěvekod Graciella v 11. duben 2011, 9:18

Tedy koukám, že si musím rozšířit obzory. Myslela jsem, že o archandělích toho vím hodně, ale jméno Azrael jsem znala pouze v souvislosti s kocourem kouzelníka Gargamela ze Šmoulů. To je mi až stydno... jdu si zjišťovat informace...
Graciella

Azrael

Příspěvekod ollcaa v 13. prosinec 2010, 20:46

Dobrý den dámy :smil68:

máte tu od skoro každého archanděla pěkné povídání jen o mém oblíbeném a spřízněném AZRAELI nic. Vím o něm docela dost, ale něco nového bych ještě snesla :iconwink: snad mi mé skromné přání splníte a mějte se hezky :koniczinka:
Všechno zlý je k něčemu dobrý :) Každá událost posiluje osobnost.
ollcaa

Zpět na Archandělé