Dva úplňky v jednom měsíci

Nové energie, změny, které nás pravděpodobně čekají a další zajímavosti

Re: Dva úplňky v jednom měsíci

Příspěvekod fujarka v 03. prosinec 2009, 16:02

no nevím Berunko, řekla bych to asi tak, jaké si to uděláme, takové to máme, takže může být postavení planet jakékoliv a úplňků třeba 10. Ale pozitivní či negativní energii buď k sobě pustíme nebo nepustíme, je to naše volba, takže já si vybírám krásné úžasné vánoce a spoustu pohody, planety si můžou stát jak chtějí a já jejich moc nepřijímám :smil68:
fujarka

Advertising program
Reklama

Dva úplňky v jednom měsíci

Příspěvekod Berunka80 v 03. prosinec 2009, 13:59

Ahoj, tak jsme hledala na netu co znamenají dva úplňky v jednom měsíci a teda nic moc pozitivního.
Chystá se velký boj dobra se zlem! Včerejší úplněk byl pod dobrým vlivem Blíženců, podporuje porozumění a smírná jednání. Ale od 24. prosince přejímá moc vůbec ta nejhorší možná konstelace. Saturn, který reprezentuje dobro, a Pluto, přezdívané ničitel, tvoří napětí, které nás bude provázet počátkem nového roku. Stejná »vražedná« konstelace byla před oběma světovými válkami a před velkou hospodářskou krizí.

Co si pod tím mám představit a co se dá udělat proto, aby se zabránilo tomu zlu. Vím, že je to trošku zmatené, ale přece jen se trošku bojím co bude.
Berunka80

Zpět na Vzestup; věk Vodnáře