rok 2012 a 13 domorodých Babiček

Nové energie, změny, které nás pravděpodobně čekají a další zajímavosti

Re: rok 2012 a 13 domorodých Babiček :o)

Příspěvekod Iwanka v 31. srpen 2007, 15:52

Ahojky holky, to tedy je zajímací až se mi z toho též :0304: oči...
Ještě jsem něco našla, to už bude poslední asi článeček, takže ho sem taky dám.
Jinak holčiny, mějte též krásný víkendík, hlavně pohodový a veselý. Zatím papa :koniczinka:

P.S.: Péťo ty máš v ten den narozky??? Hmm, holčino, tak jestli to bude pravda, tak na ně asi nezapomeneš. :1518: Měj se krásně a dej zas o sobě taky vědět, až budeš mít časík. Pááááá :rosa14:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Angelína v 31. srpen 2007, 10:23

Dobré dopoledne,
je to spousta zajímavých odkazů :023: ,ještě jsem nestihla přečíst úplně všechno,ale i tak z toho mám docela zamotanou hlavu.Na podobné věci jsem už na netu narazila,uvidíme co nás tedy čeká a nemine! :0304: :papapa: Angelína
Angelína

Příspěvekod ppd25 v 31. srpen 2007, 7:46

Dobré ranko Ivanko,

tak hned po ránu si mě uklidnila. :D Hlavně toho 22.9. je fakt náhoda jako blázen, ten den mám narozeniny. :0304: Koukám tedy, že se mám na co těšit. :koniczinka: Až budu mít čásek, tak odkazy prostuduju.

Krásný a pohodový den přeju! :suny2: :idzjuz:
ppd25

rok 2012 a 13 domorodých Babiček

Příspěvekod Iwanka v 31. srpen 2007, 0:53

Holčiny a kluku. Dnes se zatím do vzkazů nebudu vyjadřovat, byť jsem chtěla. Ale už je zase moooc hodin, takže napravím to během dnešního dne, či zítřka...
Celé odpoledne totiž zevluju na netu a čtu informace. Hlavně ty, které se týkají další budoucnosti naší Země. Něco mi k tomu totiž stále táhne…
Jak jste si všimli, tak jsem už před tím vám něco zkopírovala a nedalo mi to a pátrala dál. Žasnu, co vše se děje a kolik změn nás opravdu čeká.

Datum blízké změny: 22. září 2007 (ze stránek: http://www.duchovnipomoc.estranky.cz/cl ... --dulezite)

Dnes ve 14.37, ke mně přišlo toto poselství. Vím, že je důležité, proto je tu i pro Vás.
Nic jsem neměnila, takto mi bylo poselství nadiktováno. Je pro všechny lidi, kteří umí milovat a odpouštět……..

Milí obyvatelé modré planety,
čeká Vás těžké období, vaše duše zůstávají uvězněny v materiálnu. Pomalu se naplňují dávná proroctví. Bouří se živly země. Voda se z některých míst úplně ztratila. Oheň se šíří z vašich duší a zasáhl krásná místa na vaší planetě. Umírají stromy. Umírají ptáci, platí i lidé svými životy. Na jedné straně uhasnou plameny, na druhé straně světa, plameny opět vzplanou.
Je čas varování. Vzplane-li oheň největší, bude to znamenat zkázu pro miliardy lidí. Hněv inteligence vesmíru - HIV - stal se nekontrolovatelný. Kolik je nositelů? Neznáte odpověď. Pouhé dohady. Blíží se další epidemie. Je již mezi vámi. Nesou ji k vám křídla ptáků.
Změňte myšlení, otevřete srdce. Jsme připraveni Vám, kteří vnímáte naše působení pomoci.
Není příliš mnoho času. Byl vám zkrácen čas, který jste dostali. Den za dnem ubíhá rychle jako proud divoké řeky.
Pozor, čas bude ještě více spěchat. Zapamatujte si den 22.září 2007 budeme měnit vaše vibrace. Budete cítit působení vesmírné energie. Je nutno připravit svá srdce, odpustit a milovat.
Hvězdy budou ve zvláštním seskupení, vědci zaznamenají nevysvětlitelný pohyb na obloze, hodně lidí bude pociťovat slabost, pocit na zvracení. Citliví jedinci budou vnímat ještě více a silněji toto působení.
Kytička
Večer ve 22.14, se ke mně dostal zvláštní email
Je to poselství, které napsala paní astroložka z Českého Těšína, paní Alenka Kupczáková. Stojí za přečtení, stojí za to o tom vědět.

Proroctví pro září letošního roku 2007 – toto proroctví jsem Vám již zkopírovala předevčírem..je na:(viewtopic.php?f=13&t=22&st=0&sk=t&sd=d&start=10#p635)

Zdá se, jak bychom byly všichni propojeni... myslím ty, kdo se zabývají duchovnem ... a tak by se o tom mělo dozvědět co nejvíce lidí asi... Nevím zkrátka zatím. Je to něco, čemu zatím nerozumím.... Musím to nějaký čas vstřebat...

Dále jsem si dnes objednala knihy – dostala jsem nejdříve doporučení na jednu, ale asi tomu chtěla náhoda a já si objednala další, kterou jsem náhodně objevila.
Jmenuje se Anděl zavolal mé jméno a napsala ji Jyoti.

Hledla jsem o té knize pak více. A našla velmi zajímavé čtení.

Jyoti se zabývá studiem a využitím metod pro rozšiřování vědomí těla, které je podmínkou pro léčení těla, mysli a ducha. Tradiční šamanské rituální techniky obohacuje svou hlubokou znalostí jungiánské psychologie. Dnes se zabývá zejména budováním komunit zaměřených na lidský růst. Žije v kalifornské Sonoře a pořádá semináře a přednášky po celém světě.
"Jyoti je plamen božské milosti, který může uronit velkou slzu lásky. Tato kniha je slza, jež může inspirovat člověka na cestě věčné milosti."

Shodna náhod další,.... Jyoti má dnes večer v Praze přednášku, která se uskuteční dne 31. 8. 2007 od 18:15 hodin v kulturně-společenském středisku CasaGelmi (Korunní 926/30, Praha 2)
Odkaz - http://www.dharmagaia.cz/jyoti.htm

Jyoti píše (výňatek):
Když promluví Babičky
Nedávno jsem byla požádána, abych stručně popsala, co se událo od chvíle, kdy jsem napsala knihu Anděl zavolal mé jméno. Třebaže proces zde popisovaný byl poněkud náročný, vnesl mi do života jasnost, která jej proměnila v život služby. Když je nástroj připraven, vaše poslání se objeví. Zbytek příběhu popisuje následující článek, který vyšel v časopise Shaman s Drum v roce 2005. Nesmíme zapomenout, že žijeme v době, která určí kvalitu života pro dalších sedm generací. Mnozí z vás jste již uslyšeli volání. Kráčejte pevně vstříc svému osudu. Vynořuje se další příběh.

My, babičky, jsme přišly ze všech koutů světa, abychom vyprávěly o vědomostech, které nosíme v sobě. V mnoha jazycích nám bylo řečeno, že nadešel čas učinit pravá rozhodnutí pro naše rodiny, pro země, které milujeme . Stojíme na prahu. Uvidíme přicházet změny. Dokážeme-li ve svém srdci vytvořit vizi, bude se šířit. Přinášíme světlo, a proto nemáme jinou volbu než se spojit. Jako ženy moudrosti nás nemůže nic rozdělit. Když se kondor setká s orlem, domů přilétají ptáci hromu a blesku.
(celý článek naleznete na: http://www.dharmagaia.cz/index.php?pg=k ... &sb=&ic=90 )

Prohlášení rady třinácti domorodých Babiček

Je nás třináct domorodých babiček. Přišly jsme ze čtyř světových stran, abychom usedly ke společnému stolu na půdě, která podle tradice náleží národu Irokézů. Naše první setkání proběhlo od 11. do 17. října 2004 ve Phoenicii ve státě New York. Přicestovaly jsme ze svých domovů v amazonském deštném pralese a v oblasti za severním polárním kruhem na severoamerickém kontinentu, z hlubokých lesů amerického Severozápadu a rozlehlých planin Severní Ameriky, z horských oblastí Střední Ameriky a Černých hor v Jižní Dakotě, z pohoří Oaxaca, z pouště amerického Jihozápadu, z Tibetské náhorní plošiny a z afrického deštného pralesa.

Všechny jsme úzce propojeny s národy a společnostmi, které dosud používají tradiční způsoby léčení. Ke společné rozpravě nás přivedla kolektivní vize směřující k vytvoření nové světové aliance.
Daly jsme vzniknout Mezinárodní radě třinácti domorodých Babiček. Naše cesty se spojily v jednotě. Chceme šířit modlitbu, moudrost a pomoci uzdravit naši Matku Zemi, její obyvatele a děti příštích sedmi generací.
Jsme hluboce znepokojeny nebývalým pustošením naší planety: znečišťováním ovzduší, vody a půdy, krutostmi válek, lidskou bídou, hrozbou nukleárních zbraní a vznikem jaderného odpadu, všudypřítomným materialismem, nemocemi, které ohrožují lidstvo, plýtváním přírodními zdroji a přírodními léčebnými prostředky a potlačováním tradičního způsobu života domorodých národů na celém světě…. (pokračování zde: http://www.dharmagaia.cz/index.php?pg=k ... b=&ic=1493 )

Babičky rozpráví o ženské moudrosti:

Dnešní lidstvo je vytrženo z kořenů, říká Bernadette. Tyto kořeny sahají hluboko do posvátného Vesmíru, říše Ducha, tam, kde jsou ženská a mužská energie dokonale vyváženy a kde vládne spojení a jednota mezi všemi vnímajícími bytostmi. V současném světě je ta nejplodnější, nejláskyplnější a nejtvořivější ze všech sil, síla Ženy, vážně utlačována. Nedojde-li k jejímu vyléčení, nerovnováha energií zničí lidstvo, ne-li celou planetu.
Abychom přežili, potřebujeme ji v její celistvosti. Nosíme ji v sobě všichni, ať muži či ženy.
Protože dnešnímu světu vládne mužská energie a moc není vyvažována bezpodmínečnou láskou, ovládá jej agresivita, chamtivost a strach. Ženy, děti i příroda jsou využívány a důsledkem je zkáza a spoušť.

Ženy přišly dokonce o svou vládu nad početím, jež bylo po tisíciletí v jejich bezpečném a milujícím náručí. Odpradávna ovlivňovaly svá těla, cykly početí, těhotenství a porodu samy ženy. Nyní mají vše v rukou mocní. To není cesta Božské Ženy.
Ženy nesou prastarou moudrost Ženství v každé buňce svého těla, říkají Babičky. Moudrost Ženy je spojená s vesmírem, neboť její tělo je ovlivňováno mocnými cykly měsíce a hvězd. Její vrozená moudrost provázející ji porodem, životem a smrtí je mocnější než mužská a nikdy by neměla být ovládána náboženskými či právními předpisy.
Pamatujte, říkají Babičky, že my ženy jsme byly bohatě obdařeny jsme vševědoucími stvořitelkami a umělkyněmi života a nosíme v sobě zárodky dětí Země. Musíme být silné a kráčet v rytmu své vlastní moudrosti a síly pod ochranou čtyř směrů a čtyř živlů. Ve světě, který se nyní nachází na pokraji zkázy, musí ženy probudit tuto ohromnou sílu, kterou oplývají, a přivést Zemi zpět do míru a harmonie. Když ženy a muži znovu uvedou do pohybu tuto mimořádnou transformující ženskou energii bezpodmínečné lásky, kterou nosí uvnitř sebe, dojde k mocnému vyléčení a k veliké změně. (celý článek: http://www.dharmagaia.cz/index.php?pg=k ... b=&ic=1498 )

Toho textu je tam všude spousta, takže si na to udělejte čas a dobrý kafe. Já osobně začínám chápat spoustu věcí... Zkrátka, lidičkové milí čtěte, přemýšlejte a nijak se netrapte, protože nadchází čas, kdy pochopíte, proč se ve vašich životech dějí ty bolestné změny. A hlavně se ničeho nebojte. OK :023:

Držte se, opatrujte, měj krásný zítřejší den a pokud bych zítra nestihla napsat, tak i krásný víkend. (ale budu se snažit ještě napsat)
Zatím papa a dobrou noc. S láskou, Iwana. :rosa14: :3057: :dziecko:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Zpět na Vzestup; věk Vodnáře