Ho-oponopono - Havajská tajná technika

Nové energie, změny, které nás pravděpodobně čekají a další zajímavosti

Re: Ho-oponopono - Havajská tajná technika

Příspěvekod Violet.11 v 31. červenec 2009, 21:39

Havajská filozofie Huna

1. Žehnej všemu kolem sebe v každém okamžiku.

2. Věř si, převezmi zodpovědnost za sebe a za všechno.

3. Očekávej jen to nelepší.

http://www.cestyksobe.cz/kreslo-pro-hosta/nasi-mili-hoste/150.html

http://www.cestyksobe.cz/kreslo-pro-hosta/nasi-mili-hoste/154.html
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod mooniikka v 28. květen 2009, 17:48

Ahojte,
neviem, či som na túto tému nenarazila neskoro, posledný komentár tu je z 1.4. :1518:
Tento text sa mi tiež dostal pred nejakou dobou do ruky a na základe toho som si kúpila knihu, o ktorej sa tam píše -Svet bez hraníc.
Trošku ma síce prekvapilo, ako je to skoro celé pojaté finančne, hmotne. Akoby chcel autor do hodnotného textu zabaliť všetky svoje predajné a marketingové stránky, kt provozuje. Ale tým nechcem uberať na kvalite technike Ho-oponopono! Top ani náhodou, práve naopak. Asi si každý v tej knihe musí nájsť a vziať to svoje. Keďže ma na tom trochu dráždila táto akosi "nenásilne" doporučovaná stránka veci, (mimochodom to sa mi zdalo aj pri knihe tajomstvo, ale tam ma to zas tak veľmi neiritovalo) asi mi to má o mne niečo povedať. Len neviem či to znamená, že sa orientujem na materiálno príliž alebo naopak...nechcem pripustiť, že by som si nejaké to prilepšenie tiež zaslúžila? Tak na toto som zatiaľ odpoveď nenašla, ale určite mi to niečo má zrkadliť. Ale to odbieham od toho, čo som chcela napísať.

Technika ma vcelku zaujala a verím v jej silu. Praktikujem takmer každý deň., teda hlavne večer pred spaním. Ale zatiaĺ som nejaké zmeny nepozorovala. Asi patrím k tým, ktorým sa síce daria malé pokroky, ale keď sa im stanú, tak to buď nevnímajú alebo si to nespoja správne . Snažím sa príliž a preto mi to nejde? Tlačím príliž na pilu? alebo druhá možnosť, nie som pripravená postúpiť ďalej a sústredím sa na veci, na ktoré zatiaĺ nemám? a alebo to proste robím úplne ale úplne ....zle? :!: :?: :idea: :( asi chcev všetko príliž rýchlo a naraz!

...zase odbieham,
chcela som hovoriť o ho-oponopono a miesto toho sa sťažujem. Ale asi je to aj tak jedno, táto téma je už asi aj tak uzavretá. No nevadí, aspoˇsom to dostala zo seba. no nie? :suny2:

ale aspoň jeden príspevok, na yutube, keď si zadáte ho-oponopono, tak vám vyhľadá krásnu pieseň s obrázkami asi karibik a prírody....moooooc pekné a ten spev a gitara...ke´d som to našla, tak som si to musela pusťit asi tak 10x a emócie pracovali...čistila som sa. Spieva tak aj nejaká asi číňanka-čínsky, tak ten jej part mi moc nešiel ale inak doporučujem. Je to veľmi očisťujúce.
Ale už ste to tam asi našli aj sami, že? :023:

tak papa a mier v duši
:3057: :3057: :idzjuz:
mooniikka

Příspěvekod zdenička v 01. duben 2009, 13:12

Ahoj Peťulko, :3057: :suny2:
musím zareagovat na tvoje psaníčko.
Fantastické. Úžasné. Ano věřím na sto procent. Praktikuji a snažím se v životě vysílat lásku. Není to jednoduchá cesta, ale vím, že to co je v nás, to se k nám vrací, co dávám , to dostávám.
Kolikrát vyvstanou situace, kdy člověk je plný hněvu a zloby a nejraději by někoho zaškrtil.
V ten moment, kdy se dokážeme ovládnout a vyšleme k dotyčnému lásku, pochopení, odpuštění je to jako mávnutím proutku.
Je to neuvěřitelné, jak potom zjistíte, že vás mají lidi rádi a vyhledávají vaši společnost.
Už jsem taky pochopila, že právě proto, že si člověk uvědomuje, jak je důležitý rozdávat radost, lásku a přijímat druhé takové, jací jsou, tak právě proto jsme stále obklopeni lidmi, kteří jsou zcela jiní, potřebují nás a právě proto nám dávají tak zabrat. :3057: :3057: :3057:
Těch zpřízněných dušiček kolem sebe moc nemáme a musíme je vyhledávat, jako tady třeba na Atarotu.

Jak chodím na rehabilitace, tak mě cvičila jedna sestřička a začala něco o duchovnu. Tak jsem ji vysvětlila jak to cítím já a ona se mě optala, zda tomu věřím. :1518:
Hezky jsme si povykládali. Já šla potom na elektroléčbu a andílci mi řekli, že ji mám napsat vzkaz a poskytnout ji útěchu, že se moc trápí a potřebuje pohladit dušičku.
Tak jsem šla na recepci, požádala o papír a tužku a napsala ji, aby se netrápila, že všechno bude zase dobré, že ji to přivede k poznání, což bude později potřebovat a pochopí časem, že to bylo dobře, že se teď trápí.
Ona za mnou příští týden přišla a ptala se mě , jak jsem to věděla, že ji můj vzkaz moc pomohl.
Dneska mi zrovna napsala, že si přečetla knížku, kterou jsem ji doporučila, že je moc pěkná, ale že ji nevěří a moc nechápe.
Ale to nevadí. Je teprve na začátku. Taky jsem nevěřila. Tak ji posílám lásku, držím ji pěstičky, aby našla v poznání klidnější cestu a v tom je to kouzlo.

Ten článeček je Peti energetická nabíječka.
Hurá. jen tak dále. Zdenda. :1258: :1518: :3057:
zdenička

Příspěvekod fujarka v 30. březen 2009, 15:45

já to melu pořád dokolečka když mám chvilku času tak cca 3x na email, teď jsem to vyzkoušela na nezaplacené faktury po lhůtě splatnosti tak uvidíme :1518:
fujarka

Příspěvekod Violet.11 v 30. březen 2009, 14:15

Ahojky :3057: ,
chci se zeptat, v té technice se píše Omlouvám se, Prosím, odpusť mi, Miluji Tě a Děkuji Ti.
Ale kdy se co používá a kolikrát?
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod babrle v 28. březen 2009, 22:03

:1518: :1518: :1518: Tak čteš špatně hledej jméno.Za tím jménem se skrývá můj datum narozenin.Musíš cviči zrak . :sarcasm: Je to tam vážně. :eusathink: :023: :1518: :1518:Hledej stránku,tam kde jsme ti přáli. :023:
babrle

Příspěvekod Iwanka v 28. březen 2009, 21:20

Holky zdravím vás všechny... :3057:
Fujarko, nepochybuj, že to funguje. Funguje to na 100%. Jen tak dál... uvidíš za chvíli ty veliké změny..:023:

Bábrle, pokud se setkáváš s tím, že máš odpouštet, odpouštěj co se do každého vejde, je to důležité. Nepřemýšlej, jestli je to funkční, nebo ne. Protože ono to funkční je. Odspustit a milovat => na dušičce a v srdíčku => pohoda, klídek, tabáček... :lol:
A do čeho se nám v životě nejméně chce, to nám nakonec nejvíce pomůže.
Jinak fakt nevím,kdy máš ty narozeniny. Já to nenašla, tak kápni božskou Bábrle. Nebo ti budu přát každý den. :woblokach: Pro dnešek ti přeju vše nejlepší... :suny2: :3057: :prezent:

Hančí píše:Kéž by to bylo tak jednoduchý jak jednoduše se o tom mluví a nebo píše. :|

Haničko, jednoduché to je, to jen my lidi stále špekulujeme nad tím, jak si to všechno zbytečně ztížit... :3057: Možná nám měl pán Bůh ubrat trochu rozumu, abychom tolik nepřemýšleli. Pak by nám třeba bylo lépe. Víš co se říká? Blbej sedlák má tu nejlepší úrodu. Tak nějak to je, už si to nepamatuju přesně...
Ale něco na tom bude, že když budeme méně špekulovat, více a výše dosáhneme. :iconwink:

Tak zatím papa zaltíčka,mějte se mooooc hezky.... :3057:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod babrle v 28. březen 2009, 20:03

Nevím,zda to funguje,ale něco mi to připomenulo.možná někdo zvás už četl,zde na stránkách ,že jsem psala své nádherné zážitky u zasvěcení do 1 reiki.Když jsem šla na 2 tak jsem očekávála ,že se to zopakuje.Jaké bylo mé zklamání,když se žádné další vize nekonalý.Jen jsem neustále slyšela,odpusť všem do minulostí,do přitomností a požádej všechny a hlavně sebe za odpuštění a dělej to stále.Tak jsem to nějaký čas dělala.No a nyní když čtu tento článek,tak mne napadá,že to mohlo být opravdu nějaké poselství.Nedávno jsem četla podobnou knihu,bylo to nějaké programování svého myšlení.Sice mne to nějak nezaujalo,ale s odstupem času zjišťují,že se ta skládanka skláda dohromady.Zní mi to jako nějaké vzkazy a začínám si myslet,že to asi nebude náhoda,že čtu stále podobné návody.Takže budu uvažovat,zda to vyzkouším. :023: :idzjuz: :eusathink:
babrle

Příspěvekod fujarka v 28. březen 2009, 7:53

Tak holky, rozjela jsem tuhle metodu ve velkém, když jsem to dělala před spaním, tak jsem měla pocit, že se mi ulevilo, pak v práci s každým emailem a na to že byl pátek, tak jsem měla zvýšený prodej. No možná náhoda.
Ale teď se držte, celý den jsem to říkala v duchu mýmu kolegovi, co mě celý týden prudil a pak byl od šéfa doslova sestřelenej na konferenci za jeho neprofesiální přístup a přede mnou (protože to bylo kvůli mně..) Čuměla jsem jako vyvoraná myš :shock: . Tak Vám nevím, jak to funguje, každopádně to něco dělá zdá se :eusathink: Hlavně aby to nebylo ještě horší... chlapské ego :zalamany:
fujarka

Příspěvekod Hančí v 26. březen 2009, 17:44

Ahoj Peťule,

četla jsem to dneska v práci - juj, to bych asi neměla prozrazovat - a začala jsem to zkoušet. Nedovedu si sice představit jak by to mohlo zafungovat na situaci na kterou to zkouším, ale co - kromě víry a snahy to nic nestojí.
Ono je to vlastně pořád o tom, o čem se tu už hodněkrát mluvilo. Že JÁ jsem na prvním místě, od SEBE musím začít a až pak se to začne projevovat okolo.
Kéž by to bylo tak jednoduchý jak jednoduše se o tom mluví a nebo píše. :|
Hančí

Další

Zpět na Vzestup; věk Vodnáře