Zlomový rok 2009

Nové energie, změny, které nás pravděpodobně čekají a další zajímavosti

Re: Zlomový rok 2009

Příspěvekod Hančí v 20. leden 2009, 10:12

Já si tak říkám, jestli má vůbec smysl zadávat sem nějaká témata, stejně od nich vždycky nějak utečeme tam, kam zrovna chceme. :D

S tím seznamem pro vyslovené přání to zní dobře, jenže si tak říkám, jestli to vlastně není tak trochu neskromné? Na druhou stranu mně teď zrovna ujišťovala moje Mistr Reiki, že člověk má při svých přáních, vyslovených nahoru a nebo při svých modlitbách, tak trochu neskromný být. Proč troškařit, že? Aspoň si pak nebudeme vyčítat, že jsme zapomněli na tohleto nebo tamhleto.
Hele Petruš - a když si to tak tvoříš v kebuli, to si to ještě pamatuješ i druhý den? Já bych toho polovinu zapomněla. Takže, až se budu nudit - haha - napíšu si seznámek a strčím si ho pod polštář. Bych k tomu taky mohla přihodit tisícovku a požádat, aby se mi množila a množila - akorát nevím, jestli by mi jí děti dřív neuzmuli do kasičky. :lol:
Držím ti palce, aby ten co jsi si ho ukřičela na baru, nebyl zase další lekcí.

No vidíš Ivčo, jak jsem s tím kamínkem byla ubalamucena. Ale co, věř a víra tvá tě uzdraví, no ne? Tak jsem tomu věřila a on přišel - že to nebyl ten pravý (jsem to chtěla napsat trochu drsněji, ale mohlo by se mi to vrátit) za to už ten šutr asi nemůže.
Tak já si teda počkám na duben-květen a uvidíme, co se stane. Když nic, tak si počkám na červen, červenec............. :zalamany: Ono to snad jednou vyjde.
Teď se doma budu soustředit na úpravy v bytě, mám plno nápadů a snažím se je realizovat - aby se mi tam pak ten pan pravý v pohodě vešel. :iconwink:

Tak se holky zatím mějte - musím makat - práce jako na kostele. :idzjuz:
Hančí

Advertising program
Reklama

Příspěvekod ppd25 v 20. leden 2009, 9:49

Ahojky všem :)

tý jo, koukám, jaká se tu rozjela debata. :0304: Mě tento rok taky začal dost drsně. Rozchod a nemoc a ták. :0304: Každopádně se chci s vámi taky podělit ohledně mých zkušeností na přivolávání chlapa. :iconwink: Hančí já jsem na tom asi stejně jako ty. :) Taky si vždycky přivolám někoho, kdo mi udělí parádní lekci. Zrovna můj poslední partner. Myslela jsem si, jak jsem nad tím vyzrála, když jsem si požádala jen o správného a vhodného pro tento život a ono houby. :) Ono je opravdu dobré si sepsat, co chci. Ale jelikož jsem líný tvor, tak já to vždy tvořím v hlavičce před spaním, když nemůžu usnout. :) A když už mám to reiki, tak k tomu používám i reiki. :) Používám symboly pro posílání do situace. :) A právě před 14 dny jsem nemohla spát, tak jsem v hlavě tvořila, koho chci, ale nechala jsem i volnou ruku andílkům, protože né vždycky, o čem si myslím, že je pro mě dobře, je opravdu dobře. :sarcasm: Vyjmenovala jsem si spoustu vlastností, které by měl mít, myslela jsem i na negativa, které se k nim vztahují, které by právě mohl mít, tak jsem je hodila do pozitiva. Dále jsem i vyjmenovala, co by ho mělo bavit, jak by na tom měl být finančně, jestli by měl být vzdělaný, prostě všechno, co mě štvalo u bývalých partnerů, co neměli. :) Vzala jsem to hezky pěkně z gruntu. A dále jsem chtěla, že už chci opravdu chlapa, který pro mě již nebude představovat další lekci. Fakt mě nebaví si každý tři měsíce nabíjet čumáček. :) V průběhu těch 14dní, jsem to párkrát zopakovala, pak jsem to vzala i přes modlitbičky, které jsou zde na těchto stránkách. A dále jsem našla úžasné modlitby na odpouštění a čištění karmy (viď Jindříšku :iconwink: ), takže ty jsem taky opakovala. A vzhledem k tomu, že jsem vypozorovala, že se mé problémy ve vztazích opakují, tak jsem se i rozhodla pro regresku, aby opravdu došlo k uvědomění, které mě tak chybí. Takže dnes jdu na regresku, bojím, bojím. :) No a pak jsem už jen čekala na moment, kdy někam vyrazím s kamarádkou. Což se stalo tento pátek. Takže jsem minulý týden opět přes reiki žádala, pokud již nastal správný čas a pro dobro všech zúčastněných, ať mi ho v pátek pošlou tam a tam. :) Přímo řeknu místo, podnik, kde budu, aby tam dorazil, nebo ať já jdu tam, kde on bude. A nechám to být. A světě div se asi ve tři ráno, jsem uviděla na baru kluka, a začala jsem na něj pokřikovat, že ho odněkud znám. :D A tak dokonale jsem ho zblbla, že mi druhý den říkal, že přemýšlel, a že má taky pocit, že mě odněkud zná. :)
Tak doufám, že mé zkušenosti nezkušenosti pomůžou v tom přivolávání. Já jsem na sebe taky zvědavá, koho jsem si to přivolala. :)

Mějte se krásně holky a užívejte tý samoty. Já včera byla šťastná, když jsem žehlila a prala, že to dělám jen za jednoho. Jsem to měla tak rychle hotový. :D

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod Dája Smělá v 20. leden 2009, 9:23

Ahojky holky kouzelný, zase po dlouhé době Vás chci pozdravit a poděkovat Vám za velmi optimistické počteníčko :) Jsem ráda, že se potýkáme se stejnými problémy a tak mě to naplnilo odvahou a optimismem, že v tom nejsem sama a že teda nejsem ňáká divná jak mi chvilkama připadalo, když nemůžu najít chlapa a jsem sama. Ivanko a další naše kouzelnice ( ostatní prominou že je nejmenuju není to ze žádných úmyslů jen bychnechtěla bych na některou zapomenout :) ) ještě jednou moc děkuju a těším se na další kouzelné čtivo, každý den tu jsem a pročítám novinky jen prostě ne pisám nějak mi to nejde. Tak se na mě za to nezlobte. Krásný den přeju a dobrou náladu :smil68: :papapa: :idzjuz:
Dája Smělá

Příspěvekod sibila v 20. leden 2009, 7:25

ahoj strigulky :smil68: :3057: :suny2:
Iwanko-jaksi nevidím věštbu pro tebe-tak co kdy zaklepe tobě chlap na okénko :sarcasm:
Ale tak abys neřekla zeptám se kartiček:
No tak podle tarotu už to také máš za pár :1518:
Potkáš chlapa až se ti z toho protočí panenky :0304: he he
je tam vidět trochu rivalitu,asi o něho bude mít zájem ještě nějaká jiná,ale ty si ho čajznout nedáš :smil68:
No a tu se skončí tvoje osamocení a začneš znovu.Je jasné,že se stratíš z dohledu a budeš se věnovat lásce,ale pak se to časem srovná a zase se mezi námi objevíš...... :idzjuz: :idzjuz: :idzjuz:
600753.jpg
600753.jpg (22.13 KiB) Zobrazeno 9039 krát
sibila

Příspěvekod Jindra v 20. leden 2009, 0:45

Ahojky Iwanko,
No když se budu hodně snažit, tak bych to i mohl zvládnout. :023:

Hlavně, abyste pak na sebe holky nezačaly žárlit a nerozhádali se kvůli mě :rosa14: ;)

Jinak Vám fandím.

Jindra
Přece nebojuješ jen tehdy,když můžeš vyhrát.Nebojuješ jen proto,abys vyhrál.Bojuješ především proto,aby ses nedal.Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit.Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat.
Jindra

Příspěvekod Iwanka v 20. leden 2009, 0:41

Ok, holky, takže malé pokračování dnes, zítra ještě přidám nějaká kouzla. Tedy když mi to zítra vyjde, když ne, tak příště...
Ale jinak, domácí úkol platí - páč Haničko, nemysli si, že andílci vědí, jakého potřebuješ. Oni sice vědí, ale občas tě pak právě protestují někým, kdo ti má řádně provětrat brčka a nervy... ;-) Takže já osobně bych se na ně v tomto moc nespoléhala (sorry, andílkové) - tu prosbu (představu) do detailu bych jim sdělila a přidala větičku - přesně takový, kluci andělský, nebo ještě lepší. :D

Dále myslím si, že pokud chcete použít kámen pro přivolání lásky, pak by to měl být právě kámen, který přitahuje lásku. Avanturin ale Haničko, to myslím není. Tento kámen především léčí. Tedy jako ostatně všechny. Ale tenhle úplně jiné roviny.
O modrém Avanturinu jsem zjistila: je kamenem klidu nabádajícím k rozvaze. Funguje jako účinný duševní léčitel. Učí nás přijímat život se všemi starostmi a radostmi lehce a klidně, s rozvahou. Podporuje činorodost a pomáhá v depresi. Tlumí bolesti nejrůznějšího druhu, mírní teploty, záněty a pomáhá, a to zejména, při léčbě plicních potíží a chorob. Přikládáním, masážemi i vodou odstraňuje nečistoty pleti a křečová napětí svalů. Aktivuje imunitní sytém.

Takže vidíš, kamínek ti určitě v nějaké té rovině pomohl. A nesjpíše i skrze toho páníčka, kterého jsi díky němu potkala. ;-) Ale to pravé to ještě nebylo. I když jak se to vezme. Myslím, že nových zkušeností a poznatků jsi tím získala dost a dost... že? :mrgreen:
Zatím tedy dobrou holčiny, zítra bude pokračování, pokud se k tomu dostanu.
Papa a krásné sny. :3057:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod fujarka v 19. leden 2009, 22:17

Ahoj holky :3057:
Bono a Iwanko moc děkuji, udělaly jste mi veeeelikánskou radost. :zbanane: hihi v pátek půjdu trénovat s holkama mlácení s kamínkem ... :rire: No, když se mi někde fláká, tak si budu zatím užívat :szampan: :3152: papa mějte se sluníčkově :rosa14:
fujarka

Příspěvekod babrle v 19. leden 2009, 22:08

Nazdar opuštěné čarodějky, :no,no: nic si stoho nedělejte,já mám dva opuštěné chlapy :no,no: a když se zeptám,jestli už mají ženskou(konečně by byla v klidu ,že jím někdo vypráší zamě kožich,když zlobí :1268: )tak mi řeknou,není čas a peníze. :eusathink: No když mi Bonik řekla,že prý mi přišel vzkaz,že si mám něco přát,tak jsem si vykládala karty a když jsem si u kluků vyložila nějaké babky,tak pokažde se oběvil Ďábel :evil: .Tak jsem to už nepokoušela. :zalamany: Takže ,ono to je na obou stranách děvčata,tak nezoufejte. :thumbdown: No a jaký ,že to má být mužský, :0304: no to je těžké,každá má jiné představy o ideálu. :3085m: Já jsem spokojená,když ho občas vytáhnu do přírody :zbanane: :zbanane: a když mi sám od sebe umyje nádobí,tak mě malém omývají. :1518: :1518: :thumbup: :idzjuz:
babrle

Příspěvekod Hančí v 19. leden 2009, 20:42

Čus ženský,

teda Ivčo, ty ses rozjela.
Pravda pravdoucí - bacha na svá přání. Já jsem hodně dumala a dumala, jak je vlastně formulovat a pak jsem přišla na to, že asi bude nejlepší dát plnou důvěru svým strážným, ti nás asi znají nejlíp. A tak si přát jen tak zhruba, ale důsledně upozornit tam nahoře, že by to měl být ten přesně pravý pro nás - ať se taky trochu snažej, no ne? Co pořád jen my , chudinky. :iconwink:

Hele, už to vidím úplně živě, jak budeme v těch datumových rozmezích, co jsi nám napsala, chodit po chodníku a hypnotizovat každýho chlapa, jestli to zrovna on není ten pravej. Ještě, že jsi nenapsala, že já potkám černovlasého a modrookého, Zdenička blonďáka se zelenýma očima a Fujarka zrzouna. Normálně živě vidím tu melu , až bysme vyrazily do davu.
Vloni jsem si koupila přívěšek ve tvaru srdce - modrý avanturín. Že prý má přinést do života lásku - říkala moje Mistr Reiki. No přinesl, ale špatně, a tak jsem dumala, že mi k tomu vlastně měla přidat návod. A když nepřidala, tak jsem si ho vymyslela sama - s radostí poskytnu. Zdeničko , Fujarko - kupte si přívěšek, zavěšte na provázek, řetízek a nebo kůži a vyražte mezi lidi. Až v davu potkáte toho, co by se vám líbil, tak přívěšek roztočte na šňůrce několikrát nad hlavou a pak s tím srdíčkem toho vyvolenýho několikrát majzněte po kebuli a ječte - Tebe chci, tebe chci. Schválně, co to udělá. :1518: To by bylo, aby kamínek nefungoval. :idzjuz:
Hančí

Příspěvekod Iwanka v 19. leden 2009, 19:49

Ale notak, holky nezbedný, co to vidím, co to čtu? ;-)
Sibilko, krásnej obrázek, ten si snad dám na plochu, páč když se na něj zadívám, tak hned se mi chce hrozně smát. :1518: Tak by mi už třeba nikdy neopustila dobrá nálada...
A ty se nám honem uzdrav! Zdá se, že nějaký fest čistící proces. Viď...Jak ti ale Boník psala - teď je důležité, aby ses zabývala hlavně sama sebou. Sobě si dávej to nejlepší. Na práci se zatím neupínej,nedělej si starosti - ale hleď jen na své zdraví a sílu. Až ji získáš zpět, bude zas vše dobré. Neboj. Nebude to dlouho trvat. :koniczinka: Vydrž!

Hančí, tobě jsme chlapa přičarovali, jenže ty sis to své přání špatně sformulovala a pomotala.... Takže tentokrát to musíš opravit a nezapomenout na to, na co jsi zapomněla minule... :D :023:

Jinak, co bulíte holky, já jsem s vámi na jedné lodi. Taky, když se kouknu kolem sebe, tak ho nikde nevidím. Se ale nedivím, páč nevim, kterýmu chlapovi by se líbilo, že stále zírám do počítače. Leda bych narazila na takovýho, aby mne občas vystřídal. Jenže to se právě bojím, že takhle praštěnej jak já, na světě vůbec existuje. :zalamany:
Takže nevím, co dělat, páč už teď se obávám, že když budu mít chlapa doma, tak budu jak Zdenička s angličtinou a jejíma úkolama - hned byste poznali, že ho mám, páč bych byla asi úplně fuč a to se mi zas nechce. Už teď mám problémy se tady kolikrát častěji objevit a co pak??? :? :eusathink:
Leda by bylo asi právě řešení, jak píšu vejš,že by byl stejně postižený jako já.... :1518:

Boníku, nebyl by tam někde takový anděl na skladě? Co říkají tví mistři??? :1258:
Ináč neboj, pinglík si nejspíše nesbalím, už mě to cestovní nadšení přešlo - mrazy mne schladily... ale možná, že až se oteplí.... :iconwink:

Mi tak napadá, že jsem měla tohle téma přejmenovat: - zlomový rok 09 - seznamka pro andělské ženy...hehe :0912:

Tak chlapi, kde jsteee??? Kam chodíte, když ne sem? Copak nevidíte, jaké tady máte poklady? :1518:
Andílci, nemohli byste prosím zapracovat a poslat sem nějaký ty spřízněný duše v mužském kabátku?
Díky, díky, díky. :koniczinka:
Bohužel, chlapi nám tady nějak nevydrží. Dick se nám ztratil a Jindříšek ten nás všechny nestihne uspokojit... Nebo jo, Jindříšku???? :D

Tak a teď mi napadlo - jak si přivolat chlapa; a k tomu si zavěštím ok? :sarcasm: :rosa14:
Co pro nalezení své druhé půlčičky tedy budete muset udělat:

V mysli si ho představte, jaký by měl být. Do detailu.... A bacha - Hančí je odstrašující příklad. :shock: Páč si přála ženicha, ale opomněla na důležité věci, které jí pak pěkně všechno zašmodrchaly a bylo po srandě... Takže na to pozor, řádně si to přání zvažte...
toto je tedy váš domácí úkol - dejte si na čas. Je to jako s kouzlem - musíte ho řádně promyslet do detailu - napište si to všechno klidně na papír, ať na nic nezapomente...

Další úkol - ten seznam si budete muset číst třikrát denně (před snídaní, před obědem a před večeří) - proč před a ne po? To nevím, ale s prázným žaludkem to jde lépe.... :iconwink: Co na to říkáš Zdení? a můžete ještě přidat i jednu představu jako bonus, i po večeři - před spaním. To se Vám pak o něm i bude zdát... :iconwink:
a k tomu, když si to budete tak procházet a číst (můžete klidně v duchu, ať nerušíte okolí) si toho chlapa v mysli představujte co nejživěji dovedete.... A bez keců a pochyb.... ;-) OK? A můžete si ho představovat i klidně celý den. Zdenička již má všechno dvojmo, takže myslím, žádný problém ho vidět po ránu vedle sebe nebude... že? :1518: Tak ho hezky pozdrav a taáák co tě napadne.... :mrgreen: (platí to i pro ostatní) Myslím, že Hanička to též má doma dvojmo. Zbylo jí to po poslední misi, veď? :iconwink:

Kdy potkáte lásku?: Zeptám se na přibližné datum. Nebude samozřejmě přesné, protože když bych Vám ho řekla, tak byste se na něj tak upnuly, až byste toho chlapa zas od sebe odehnaly... OK? :D

Dále nesmíte očekávat (jakoby tlačit na to), ale musíte být ve své mysli přesvědčeny, že někde opravdu je - právě teď. Ne někdy příště. Ale prostě je teď už na světě (kdesi - jen se momentálně někde courá), proto ho zatím nevidíte... Ale brzy, jazyk... ho uvidíte i v reálu. :D ....jak si ho budete stále představovat, ho totiž pěkně zhmotníte....

A poslední důležitá věc: pokud chlapa najdete, nemyslete si, že odtud fouknete!!!!!!! Budete pak holt muset stihnout uspokojit jak chlapa, tak i fórum.... :D
Kdybyste vy cácorky chtěly fouknout, tak by kouzlo nefungovalo... OK? :shock: :lol:

Hančí: tak ty zlatí, ho potkáš - v rozmezí duben, květen.
Zdenička: ty to máš prdelindo nějak nejlíp, tobě ťuká už na okýnko. Neslyšíš ho???? :0996: zdá se že březen, může být i konec února.
Fujarka: ty nejdéle, ale nezoufej zlatko, není to zas až tak za dlouho - období - červen, červenec.

Tak holky, to jsem zvědavá, jak tedy tuhle věštbu naplníte. Držím pěsti, ať do puntíku. :023: :rosa14:
Zatím papa a mějte se moooc hezky všichni. Příště zas nakouknu do dalších témat. Já fakt nestíhám, tak se nezlobte.
Držte se a mějte se rádi a díky, že tu jste.
Hezký večer a krásnou dobrou noc a vy co nemáte chlapa, tak ať se Vám o něm alespoň něco hezkého zdá!
:idzjuz: :rosa14:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

PředchozíDalší

Zpět na Vzestup; věk Vodnáře