Zlomový rok 2009

Nové energie, změny, které nás pravděpodobně čekají a další zajímavosti

Re: Zlomový rok 2009

Příspěvekod Estera v 13. únor 2009, 17:49

Ahojky Violetko a ostatní, :3057:

zdravím vás....tohle téma je hodně zajímavé...nejen tento rok, ale i rok 2012.....nalezla jsem velmi zajímavý názor a přikládám odkaz...mrkněte na to.....připadá mi to jako jedno z nejrozumějších vysvětlení, které jsem zatím četla....

http://novazeme.ning.com/profiles/blogs ... -tajemstvi

Pa pa Esty :koniczinka:
V nekonečnu vesmíru žíti v pravdě, víře a lásce
Estera

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 10. únor 2009, 16:58

Ahojky dušinky rozmilé :rosa14: :idzjuz: ,
tak zlomový rok 2009 pro mě asi teda bude. Poslední dobou se dozvídám věci co mě pořádně šoknou :1518:
O jedné holčině jsem se dozvěděla smutnou zprávu, která mě doslova šokovala. Neměla jsem jí ráda a nějak jak když se to zlomí a cítím k ní lítost. :roll:

Jo a kam se poděli všici lidičky?
Zdenička, Esterka, Slniečko, Bosorka, Sněhurka, Přemyslovna, Dick, Jindra a Davise jsem tu taky dlouho neviděla. Tak vás zdravím a písněte sem něco hezkýho. :1258: :idzjuz: :3057:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod babrle v 22. leden 2009, 19:23

Ty náš pochroumaný ptáčku, :sadangel: to je jen jarní,nebo předjarní únava. :byebye: Nebo ti chybí,víš co. :oops: Neboj vysvitné sluníčko a bude Jajo! :suny2: :suny2: Ty zhodíš kabátek a?My se budeme stydět za faldíčky :oops: :oops: a ty budeš zahvězdu :banane_danse: :zbanane: a to by v tom byl čert,aby se někdo nelapil no né čarodějky. :3085m: Jen opatrně nanej stěma dietkama,abys ho nevyplašila :eusathink: ,víš že většiná naších drahých poloviček má nejradějí zeleninku přetáhnutou pře prasátko! :1518: :1518: :idzjuz:
babrle

Příspěvekod zdenička v 22. leden 2009, 14:28

KUK. Ahoj hočičky. :3057: :suny2:

Je fakt, že to sluníčko potřebujeme jako sůl. :1518:
Taky blbě spávám. Mlátím sebou ze strany na stranu a pak jsem unavená a nemám vůbec energii. :sarcasm:
A jdu zase k doktorovi s ramenem.
A ráno se porouchal WC. Tak jsem dopoledne sháněla opraváře. :023: :1518:
Ale jinak jsem zdravá a léčím se. :idzjuz:
No a na ženicha jsem reagovala Iwanko. :papapa: :papapa: :papapa:
Já se tak těším, že už to ani víc nejde. Však víte, že jsem si i připravovala domeček, aby bylo všechno v páru.
Ale nemám nějak slinu. Nechce se mi psát.
Všichni, co mi píšete, vydržte. Já se zase zbráborám a budu psát. Jenom potřebuju sílu pro sebe, abych ji mohla dávat dál.
Tak jak říkala Bábrlinka. :suny2: :3057:
A jak se otřepu, tak se zachvěje zem, Zdenička přispěchá a zase vám napíše něco pěkného. :1518: Tak se opatrujte a však víte, v práci máme sezonu, tak mám více práce a doma mám malého lumpika, co mi okupuje počítaček. Co se dá dělat. Bude líp. :1518: :1518: :1518:
Pa,pa a brzy zase ahoj. :papapa: :papapa: :3057:
zdenička

Re: pozdravení

Příspěvekod Iwanka v 22. leden 2009, 13:37

Čauky holky, kluci, poutníci... jak se vede? :rosa14:
Koukám, zas se to kapičku zarazilo. Že by jarní únava? U mne tedy jakýsi útlum dneska je. A přitom vysvitlo sluníčko, hohoho... už bude brzy jaroooo... Bábrle těšíš se ty berane, veď... ;-) Ale já vím, že i vy ostatní. To jen že beránci jsou první jarní dětičky, žemličky.... :1258:

Sibilko, děkuji ti za výklad. No, já záměrně sobě nic nevykládala, páč si to stejně motám. A je to stále takové ošemetné všecičko, takže já už to neřeším a mám klídek. Tak jsem zvědavá, jestli letos dojde na nějaké to lámání chleba... Zatím se nemusím s nikým o nic dělit, tak svým způsobem je to fajn.... :mrgreen:

Boníku tobě též moc děkuji. Takže obě trvdíte shodně, že na ocet nezůstanu? A tenhle rok bych se měla pěkně uhnízdit a usadit? Hmmm, už mám na to asi taky věk. Přeci jen nemládnu, že.... :eusathink:
Jé, tak to abych přikoupila postel, páč já jí loni v létě, jak jsem malovala, vyčutla - pletla se mi tam. ;-) Ale mám vlastně matraci, tak si když tak páníček lehne na ní... :sarcasm: Bude sice blíž k zemi, ale myslím, že spát pode mnou by se mu mohlo líbit... haha... :0912:

Hančí, ty ses pustila do změn? To ti na jednu stranu nezávidím, na druhou stranu budeš mít na jaře nachystáno, uklizíno, připravíno, čisto, napentličkováno.... jéje... Doufám, že dvojmo vše děláš. Nebo dokonce trojmo? :1590: Mi tak totiž napadlo, co kdyby ti ten kamínek náhodou přivedl dva krásné páníčky, co pak holka bys dělala? :eusathink:

Peťulko, tak tobě přeju, aby to byl ON. My už si psali, veď. A holky, kluci, já ho dokonce viděla na fotce - (sorry, Petrušo, tohle jsem musela prozradit, páč aby všichni věřili ;-)) . A můžu teda děvčata poreferovat, že Peťulka kouzlí náramně. Je to kluk jak lusk a jak by k sobě pasovali léta. Ani není vidět, že by se znali jen jeden den... Noooo, tak takhle se děvčátka kouzlí - hezky popsat do detailu, nebýt skromná, říct, kde budete, pěkně se nastrojit, umejt, navonět a huráá na lov - on tam za váma přijde a je to. :023: Jednoduchý, ne????? :suny2:
Ale to není fakt sranda, to tak opravdu funguje, když věříte a správně to přání do vesmíru vyšlete....A šup, máte všecko. Jo, ještě bych zkusila ty peníze, jestli takhle jdou holky, to by taky nebylo marný. By jsme pak jeli všichni někam v létě k moři za to???? Třeba do Řecka, jé to bych jela... To by byla prd**el. :mrgreen:

Dájo, ty cácorko, je dobře, že občas písneš. A máš štěstí, že alespoň čteš. Tak doufám, že budeš zkoušet kouzlit s náma - jaro je tu coby dup.
Já musím nedřív ale ještě kapku schodit nějaký ten špíček. Tak pak přejdu ke Zdeničce dietoložce a dáme dietky holky? ;-)
Zdení, jakto, že jsi nereagovala na to, že máš vyvěštěného chlapa? Do čeho se zas noříš, v čem si hovíš???? Ty taková veselá kopa! Koukej se zas probrat a uzdravit, ať je tu veselo. :zbanane:

Tak kouzelnice a kouzelníci, zatím pa.

Jo a ještě - hudbičku jsem vám našla - ty odkazy jsou takové relaxační - to si pusťte, až budete přemýšlet o tom chlapovi. Něco si vyberte dle svého. Snad tam něco najdete.
Já Lisu Gerrard a Dead Can Dance mám moc ráda - při týhle hudbě se relaxuje, jedna báseň...
No a ten poslední odkaz - to je překvapení, možná to někoho i obveselí - netradiční pojetí romantiky. Ale mě se to moc líbí, že je to takový milý, praštěný, hravý a veselý... :iconwink:

http://www.youtube.com/watch?v=PGj2qKMg ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=YFXIyb0_ ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=EnJOH5PI ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=LtNFQ7RJ ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=itwL5y0He-k

http://www.youtube.com/watch?v=uPSUGpbn ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=HSYdVxoHf4I

Tak pa vy nezbedníci. Ba ne, zlatíčkové kolouškové.
Mám vás ráda. :3057: :papapa:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Bona magus v 22. leden 2009, 11:15

Ahojky Hani :3057:
To máš teda pravdu,to mě nenapadlo :1518: :1518: :1518: .Hele já ti to řeknu radši u toho dobrýho čajíčku abych tě mohla trošku ovívat :1518: :1518: .(Informací mám pro tebe stejně víc :1518: :1518: -to seš hezky napnutá viď? :2498: :8P: -no to já ráda,to víš dobrák od kosti :angelicek: :whinklove:
Pa,pa,pa :idzjuz:
Bona magus

Příspěvekod Hančí v 20. leden 2009, 12:45

No jo, Bono - to jako "Předělávej kvartýr, ať se zabavíš - nebo předělávej, už je pán na cestě".
To se dá vyložit oběmi směry. Bohužel. :0304:
Hančí

Příspěvekod ppd25 v 20. leden 2009, 10:55

Hani, když člověk chce, tak si to pamatuje. :) Pravdou je, že když jsem to opakovala, tak to bylo delší a delší. Vždycky mě napadaly nové a úžasné myšlenky. :D Vidíš, to mě nenapadlo, fouknout si pod polštář penízky, aby se množily. Já myslela, že si budu muset vyrobit stroj na padělání, nemusím. :iconwink: Jinak tvá mistryně má pravdu. Tohle mi vždycky říkal i můj mistr. A proč být skromná. Když se má člověk rád, tak chce to nejlepší, co je na skladě, né. :D
Děkuju. Já jsem taky zvědavá, koho jsem si to vykřičela. :) Si představ, že byl tak hodný, že chtěl se mnou i uklízet záchody. :) Byla jsem totiž u kamárada v podniku, a chtěla jsem mu pomoct, byl tam hrozný bordel. Ale kamarád mě nakonec nenechal. Škoda. :1518:

Tak já už jdu taky tvořit materialistické hodnoty. :)

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod Bona magus v 20. leden 2009, 10:37

Jo ,já bych málem zapoměla na Iwanku :1518: :1518: .Tak anděla bys chtěla po svém boku :hmmmmmm: :la1861: Nějakej poletující v lidském hábitě (tedy moudrý,laskavý a klidný muž)se přibližuje k tvému životu,ale datum seznámení po mě nechtěj :1518: :1518:

Jo,Hančí na tebe koukám fakt přes lupu :1518: :1518: a... klidně předělávej kvartýr :1518: :1518:
Jinak mám něco s očima ,asi inverze a přetížení,tak teť datluju se slunečníma brejlema-je to lepší :1518: :1518:

Mějte se všichni moc hezky :suny2: :suny2: :koniczinka: :rosa14:
Bona magus

Příspěvekod Bona magus v 20. leden 2009, 10:23

Ahojky holčiny a klučino :smil68:
Tady je zas legrace :1518: :1518: a teť mi řekněte kdy mám pracovat,když je tady fajn počteníčko. :czeka: :1518: .Hančí mě zas dostala. :1518: :1518: .Klidně ti řeknu co to udělá až nějakýho chlapa majzneš po kebuly šutrem a začneš ječet :1518: :1518: -zdrhne (teda pokud bude normální :1518: )
Tak jen čarujte,čarujte,jdu taky čarovat abych to všechno stihla :1518: :1518:
Pa,pa,pa :idzjuz: :suny2: :koniczinka: :rosa14:
Bona magus

PředchozíDalší

Zpět na Vzestup; věk Vodnáře