Zlomový rok 2009

Nové energie, změny, které nás pravděpodobně čekají a další zajímavosti

Re: Zlomový rok 2009

Příspěvekod Violet.11 v 30. červenec 2009, 12:44

O tom PROČ JE NAJEDNOU TOLIK NEŠTĚSTÍ A UMÍRAJÍ "NEVINNÍ LIDÉ", si přečtete zde:

http://www.duchovnipomoc.estranky.cz/clanky/otazky-a-odpovedi/dalsi-z-rady-nestesti---rok-2009---ma-znameni-hromadnych-havarii
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 14. červenec 2009, 20:05

Povodně - lekce nelpění

V uplynulých dnech zasáhly část Ćech opět povodně. Lidé prožívají hluboké ztráty. Může to vše mít nějaký "vyšší smysl"? Přírodní katastrofy přicházejí podobně jako jiné životní ztráty proto, aby nás naučily přehodnotit životní priority. Lidé glorifikují majetek. Zapomínají ale, že život jim může nabídnout dary mnohem cennější a nadčasové - rozkvět naší duše.

Povodně - lekce nelpění

Většina lidí, kteří se zatím duchovně neprobudili, hledají smysl života ve hmotě, ve hromadění majetku, zajišťování obydlí, jídla, ošacení a předhánějí se v tom, kdo má lepší.

Vše co se nyní děje, v české Zemi i ve světě, obzvláště v době povodní, kdy lidé přicházejí o své příbytky a prožívají neštěstí, učí lidi právě té těžké lekci - aby přestali na hmotě a na jistotách lpět.

Poselství je: nehledejte smysl života ve hmotě. Hmota je jen prostředek k životu, ne jeho cíl. Smyslem života není jen obdivovat to nízké, ale hlavně i to vysoké, duševní hodnoty, lidské ctnosti, vztahy, kvalitu života a hodnotu ze všech nejvyšší - lásku. Když lidé myslí jeden na druhého, nedoceňují dary, které tak dávají sobě i celku.

Neznamená to hmotou opovrhovat nebo ji hanět, je na nás lidech, jaký k ní máme vztah, děkovat za ni, vážit si jí, radovat se z věcí a darů, které nám slouží, ale nedělat z věcí a majetku modlu, nezasvětit jejímu hromadění celý svůj život.

Smysl univerza a darů života na Zemi je hlubší. Máme zde nyní ojedinělou možnost pracovat na kvalitách trvalých, které přetrvají tuto inkarnaci, které pozvednou naši duši do výšin. Právě na planetě Zemi je nám toto umožněno. Země byla stvořena k pozvednutí Boha skrze geniální nástroj, jakým je lidské tělo do vyšších rovin.

Nyní se učíme spolupráci, fungovat jako celek, kdy lidstvo je organismem, v němž každý člověk jako buňka má svou jedinečnou hodnotu, kvalitu. Každá duše je jedinečná, nezaměnitelná, a teprve silou spojení může lidstvo dosáhnout nové roviny, darů a kvalit, o níž se mu zatím ani nesnilo. Propojením s ostatními v lásce a čistým záměrem, kdy jsme ochotni zříci se osobního prospěchu, máme nyní příležitost vytvořit si v nové době, v novém světě pověstný „ráj na Zemi".

Pozn. aut. (jak píše i Anastasia ve svých knihách a řada dalších autorů- ti, kteří propojí se s matkou Zemi, budou ji milovat a vážit si jí, bude jim mnoho násobně více dáno)

A tak musí lidé nejprve o vše přijít, aby prozřeli a obrátili se ke světlu, do světa, kde je spravedlnost, svoboda, spolupráce, boží řád a lásky dostatek pro všechny. Energii si zaslouží ti, kteří na sobě pracovali, kteří současný systém živí, odpovědní pracovití lidé, nyní přichází doba, kdy je vesmír odmění.

„Když jsem žila v zahraničí, mezi mé lekce nelpění a odevzdání se univerzu bylo, že jsem o vše přišla. O bydlení, všechny Věci. Jediným mým majetkem bylo kolo, na kterém jsem jezdila na univerzitu. A jak jsem se radovala, že mám alespoň to kolo, do druhého dne jsem o něj přišla. A to přesto, že bylo jedním ze stovek kol a pevně přivázaný řetězem. Právě to moje zmizelo. Pak jsem se ptala „nahoře" - proč? Řekli mi vidíš, pořád se na něco upínáš, začni přemýšlet o něčem lepším, vyšším, než je hmota. Smysl života spočívá v něčem jiném," popisuje svou osobní zkušenost Alžběta Šorfová.

Hmota přijde, když na ní přestaneme lpět. Lekce nás učí důvěřovat univerzu- životu, Bohu, i sobě. Nyní přichází doba, kdy začínají platit jiné zákony. Nezískáme to, po čem baží naše chtění, ale po čem ze srdce toužíme s pokorou a důvěrou, že univerzum každému přinese právě to nejlepší, co právě potřebuje.

„Bože prosím pošli mi to, co potřebuji, a ne to, co chci," můžete si opakovat známou afirmaci.

„Bože prosím ukaž mi pravé hodnoty, pravou cestu, smysl mého bytí tady na Zemi, zaveď mě k tomu pravému světlu a dej mi sílu ho rozpoznat. Prosím o Boží vedení, ať vůle boží naplní všechny mé potřeby." „Důvěřuji životu, odevzdávám se do jeho rukou."

Ve vesmíru je hojnost, všeho je dostatek, jen naše strachy vytvářejí pocit nedostatku.. Není ale třeba vše hromadit, schovávat, schraňovat. Žít jen s tím, co doopravdy potřebujeme. To nás nyní vesmírné sÍly učí. Využívat hmotu pro sebe i druhé, radovat se z ní.

Lidé trpí, protože nedůvěřují v zákon hojnosti. Ukazují to i povodně. Přijde voda a během sekundy vše smete.

Život nás nyní učí postarat se o sebe sami. Věřit ve svou tvůrčí sílu, Boha v nás. Být nezávislí, svobodní. Být sami sobě Zdrojem. Stačí požádat vesmír o podporu, vedení a naplnění poslání své duše, a každému bude dáno.

Pokud zažíváte náročné chvíle, požádejte vesmír, o léčení dané situace, útěchu, vědomé a pokojné plynutí s Boží vůlí. Přísluší mu modrá barva archanděla Michaela.

Z myšlenek Alžběty Šorfové zapsala a doplnila Karolina Kudynová

Článek byl převzat z http://www.cestyksobe.cz/
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod fujarka v 11. březen 2009, 9:34

Tádydádydá :3080: :sun_sun: , tak jsem minulý týden míchala karty a vypadla na mě karta milenci :shock: , tak jsem se pousmála a neřešila no a dneska jsem si jen tak vytáhla andělské co jsou tady na serveru a vyšla mi "nová láska" :0996: To jsem zvědavá jak to dopadne :1518: vždyť já mám termín až červnu :3080: :banane_danse:
fujarka

Příspěvekod Bona magus v 01. březen 2009, 20:03

Ahojky lidičkové :smil68:
Ve Vlastě teť vyšel nějaký čínský horoskop-rok Buvola a v té předmluvě je (podle mého názoru)hodně pravdy pro letošek.Klidně se pod to podepíšu :1518: .(jednotlivá znamení neřeším,to je moc obecné) Lkwiatek:

Úspěch nepřijde snadno,vše je podmíněno tvrdou prací a snažením.Drobné kroky,malé posuny.Pravděpodobně neuspějí lidé bezhlavý,nepřipravený a ti co riskují.(toť zhrnutí :1518: :1518: )

To je optimizmus co ? :1518: :1518: :1518: .No hlavně že přijde brzy jaro :1518: :1518: :1518:

Pa,pa,pa :idzjuz: :suny2: :rosa14: :koniczinka:
Bona magus

Příspěvekod Violet.11 v 25. únor 2009, 18:38

Esterko :3057: ,
četla jsem ten článek, ale ne celý. Je zajímavý.
Tato hudba se mi líbí. :1518: Jak to bude vypadat s otevíráním dimenzionálních bran? http://www.youtube.com/watch?v=QCtRSRraPKQ&feature=related

Tady je o kodu 11:11. Co si mám pod tím souhrně představit? Mám životní číslo jedenáct, tak to s tím asi nebude souviset. :1518: http://www.youtube.com/watch?v=mpivZaZEM3Y&NR=1

Tohle video je docela drsný. Má to šílenou hudbu. Moc mi příjemně nebylo. Některý pasáže jsem moc nepochopila.
http://www.youtube.com/watch?v=7v_hGb2wwp8

Prosím můžu vědět ve skratce o čem je tady mluveno?
http://www.youtube.com/watch?v=hnamk7-7N2k&NR=1

Tohle je taky zajímavý, ale moc nerozumím. :1518:
http://www.youtube.com/watch?v=1sHk4Kqy9B0&NR=1%20a

Ta nic neříkají a rozumím jen málo. :lol: Ty časy jsou drsný. Stává se mi docela často, že je často vidím osově souměrný. 10:01, 13:31, 22:22 a pod.
http://www.youtube.com/watch?v=02QzjbLcxiY&feature=related

Tady je příjemná hudba. :woblokach:
http://www.youtube.com/watch?v=D3DEr_dXc14&NR=1

Další nedávám je toho moc a jsem přeinformovaná :1258: zatím pá :idzjuz:
Violet.11

Příspěvekod Violet.11 v 25. únor 2009, 15:14

odpověd´jsem dala do Aury :idzjuz:
Violet.11

Příspěvekod Estera v 25. únor 2009, 13:24

Ahojky Violetko, :3057:

mám se výborně a pořád lépe...dobrá nálada mě neupouští :suny2: ....včera nám přivezli domů novou postýlku, tak se mi spalo jako v nebi :-)

Modré světlo okolo lidiček jsem viděla v začátcích, když jsem začínala vidět auru.....pak se to pozvolna rozvíjelo....Nevím jak to máš ty, jestli jí už normálně vídaš nebo zatím občas modrou barvu? :-)

Krásný den
Esty :koniczinka:
V nekonečnu vesmíru žíti v pravdě, víře a lásce
Estera

Příspěvekod Violet.11 v 24. únor 2009, 22:24

Ahoj Esterko Lkwiatek: :koniczinka: ,
mám se jak na houpačce :1518: Jo aura je drsná :1258: V týdnu jsme se šli projít s přítelem navečer, bylo už šero, povídali jsem si a pak koukám odkud svítí nějaký světlo? Vždyt´už je skoro tma a my byli asi km od vesnice, z jedný strany les a z druhý pole :1518: Si řikám co to je? Pak koukám na Pétu a od něj svítilo takový světlo, co jsem nikdy neviděla? Jsem si ho tak prohlížela a on na mě co je? A já, že vidím nějaký světlo. :1518: :0304: No a pak jsem ho taky viděla na levé straně svojí hlavy a pořád jsem se za tím otáčela :1518:
No a včera jsem si četla, koukám do knížky a jak jsem jí držela tak tam bylo najednou takový světýlko, ale takový průhledně bílý. A tak jsem posunula prst nahoru a to světlo za ním a pak zas dolů a světlo za ním. Si říkám tohle víla nebude. :1518: Ale to světlo strašně rychle blikalo, pulsovalo. To jsem nikdy ještě neviděla. Jo a jinak vidím skoro u všeho takový sytě modrý světlo.

A jak se jinak máš Ty? Měj se zatím hezky a pá :3057: :1258: :koniczinka:
Violet.11

Příspěvekod Estera v 17. únor 2009, 20:35

Ahojky Violetko, :3057:

poslední dobou se toulám opravdu hodně :-)

Jakpak se máš?? Co vidění aury??

Esty :koniczinka:
V nekonečnu vesmíru žíti v pravdě, víře a lásce
Estera

Příspěvekod Violet.11 v 13. únor 2009, 21:07

Ahojky ty naše kočičko toulavá :1518: ,
už jsem myslela, že jsi zapoměla, ale nezapoměla a to je good :023:
Článek jsem ještě nečetla, ale vrhnu se na něj. :1258:
zatím pápá :idzjuz:
Violet.11

Další

Zpět na Vzestup; věk Vodnáře