Záhada

Přírodní andělé, zvířecí ochránci a průvodci, ostatní bytosti

Re: záhada

Příspěvekod Iwanka v 15. červen 2008, 0:30

Zdravím Vás srdíčkově Miládko. :3057:
Já se moc a moc a moc omlouvám, že jsem Vám neodpověděla ještě do meilu, takže to napravím a napíši sem, třeba se někdo přidá a pomůže nám tuto záhadu rozřešit.
Osobně si myslím, že Vám tento muž byl seslán,aby Vás chránil. Myslím, že Vaše skličující záležitosti vyvolaly to, že jste se tak intenzivně modlila, až Vaše modlitba byla vyslyšena v podobě tohoto člověka. On Vás v tom snu nejspíš viděl, Vy jeho asi ne. Třeba to byl on, kdo byl v té kápi, proto Vy jste ho nemohla nyní poznat.
Zkárkta Milado, já Vás už tak trošku znám i Váš příběh a vím, že děláte maximum, abyste začala jinak - proto se nedivte, že Vám i síly, které sice pouhým okem nevidíte, ale víme všichni, že jsou, pomáhají seč mohou. Vy si to zasloužíte, protože jste velmi hodný človíček s dobrým srdíčekm.... Proto jim poděkujte za pomoc, i to, že jsou s vámi a věřte tomuto člověku. Je Vaším ochráncem.
Držím Vám moc a moc palečky, aby vše se brzy zdárně vyřešilo. A dejte vědět když tak i do meilu, jak se vede. Budu ráda. Zatím papa. Držte se a nepolevujte! :rosa14: :koniczinka:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Advertising program
Reklama

Záhada

Příspěvekod MILADA v 12. červen 2008, 13:54

Mám takový dotaz, je to pro mne velikou záhadou. Setkala jsem se ted z osobou, která po rozmluvě s ní, potvrdila, že měla stejné pocity jako já raději trochu popíši.Kdysy jsem měla v noci vidění,postava v černé kapi, jestli ano nebo ne je to do dnes pro mne záhadou a slyšela jsem kroky , ta osoba to stejné prožila taky.Této osobě hned při spatření jsem byla povědomá a to jsme se nikdy neviděly.Je na mne jaksi povědomě napojena. Ví, že budu volat. Prosím zda by někdo toto mohl vysvětlit dost mě to vrtá hlavou jak je toto možné. Děkuji moc
MILADA

Předchozí

Zpět na Víly, skřítci, elfové a ostatní jemnohmotné bytosti