Záhada

Přírodní andělé, zvířecí ochránci a průvodci, ostatní bytosti

Re: záhada

Příspěvekod Stáňa v 25. říjen 2008, 22:15

Milá Esterko,
začíná mě to trochu mást, ale tvé vysvětlení s aurou u dětí mi připadá logičtější, každá hmota má auru.
Dokonce píšeš o našich nových bytůstkách, indigových dětech- nedávno jsem si o nich taky něco přečetla, a to by taky dávalo logiku, že děti auru zřejmě mají.
Pro mě je teď velkou záhadou- toto nové poznávání, jak andělů, tak karmy, aury atd.
Proto je asi pro mě lepší vyslechnout víc názorů,a z toho si vytvořit nějakej ucelenej obraz.
Proto ti opět děkuji za tvé zkušenosti!!!!
Dnes jsem zkoušela vnímat auru mezi svými prsty, opět nevím, co si o tom myslet, viděla jsem jen světýlko tenké jako nit. Budu ale trpělivá a zkoušet to dál, jen nevím, jak se v tom mám cvičit, když ani nevím pořádně jak na to :zalamany: . Uvažuju také o tom, jestli to nemůže být i tím, že jsem prosila archanděla Michaela, aby mi vyčistil a vyplenil celý náš byt, děti, manžela i mě od negativní energie. Jenže opět jsou to jen mé dohady.
Mám ale pocit, jestli to nebude i tím, že nejdřív musím dokončit přeměnu svého já, a pak teprve se mi otevřou další možnosti.
I výklad andělských karet mi napověděl, že dostanu znamení ,až ta doba nastane.
Jsem netrpělivá , že?
Pá a jsem strašně ráda, za tvá logická vysvětlení, můžu tě zase příště pootravovat mými úspěchy, neúspěchy, otázkami?

Za vše ze srdce děkuji! nevím sice proč, ale je to všechno pro mě tak silné, že s tím objevováním ani přestat nechci

:3057: :suny2: pro tebe Stáňa
Stáňa

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Estera v 25. říjen 2008, 12:55

Ahojky Staňo, :3057:

jsem moc ráda, že ti vysvětlení pomohlo :-)........

Každý člověk je na světě proto,aby se posunul na své duchovní cěstě....a je užasné, že jsou lidé jako ty, kteří věc vytuší a pak ji objeví :-)...přeji ti hodně krásných zážitků a lásky na tvé cestě objevování :koniczinka:

Co se týká aury u malých dětí...bych s tím co paní říkala moc nesouhlasila...vše živé má auru od vzniku...a věci(které jsou vlastně také živé, ale jiným způsobem) auru získávají užíváním neboenergetickýmnabitím apod.......není možné, aby děti auru neměli...jsou to samostané bystosti se svými energetickými centry a tedy vyzařují energii úplně stejně jako dospělí člověk....

Děti narozené po roce 1992 jsou v velké části indigové....mají v auře obsaženou indigovou barvu...což je vlastně taková zvláštně modrá.....indigo se objevuje už dříve, (70 a 80 léta), ale největší nárůst, je právě po roce 92........jde o novou lidskou "rasu"...tyto děti se učí vše rychleji, vše rychleji chápou atd......je více než pravděpodobné, že tvé děti k nim patří.......zřejmě není tvé vnímání ještě natolik rozvinuté, aby vidělo tuto odlišnost, ale to přijde uvidíš :mrose1:

Stáni přeji ti krásný víkend a i vám ostatním :3057:
Esty
V nekonečnu vesmíru žíti v pravdě, víře a lásce
Estera

Příspěvekod Stáňa v 24. říjen 2008, 12:15

Ahoj Esterko, Bona magus!!! :3057:
moc ti Esterko děkuji, že si mi to pomohla rozluštit, děkuji i za pěkné vysvětlení, co se týče AURY!
Když jsem to světlo poprvé viděla, připadala jsem si, jak blázen. Jenže pak mě to spíš přivádělo k úžasu a měla jsem z toho skvělý pocit.
Když jsem si to chtěla ověřit i u manžela, tak jsem jakoby intuitivně věděla, že se to světlo bude měnit jeho náladou. Je ve mě otázka, jak to, že to člověk může takhle tušit, když jsem před tím o auře nevěděla lautr nic a nikdy jsem se ani náhodou o tohle vidění nepokoušela. Akorát jsem slyšela, že aura existuje a je barevná. Taky mi nešlo do hlavy, proč nevidím tohle světlo u svých maličkých dětí. Říkala jsem si, že buď jsem se asi skutečně zbláznila, anebo je to tím, že mé děti jsou natolik živé, že se nedokážu soustředit.
Byla jsem šťastná, že si mi odpověděla, a že vážně nejsem bláznem.
Včera jsem byla u své kartářky, je to velmi vnímavá osoba a má neskutečné dary. Vysvětlila mi, že jsem viděla auru emotivní-fyzickou, a že u svých dětí jsem auru ani vidět nemohla, protože děti do 6let auru nemají, že se schovávají do aury své mámy.
Vysvětlila mi, že přecházím do duchovního já a že se teď stávám velmi zranitelná. Měla jsem pocit, že mi mluví i o tom, že v sobě mám nějakou schopnost, ale nechtěla se k tomu moc vyjadřovat, protože je teď pro mě důležitější proces proměny. A Až ji dokončím, že už se nebudu muset ptát, co to je, že to objevím v sobě sama.
Trochu se toho bojím, protože to chci v sobě strašně moc poznat, a nechci být zklamaná, pokud by mluvila úplně o něčem jiném.
Mé kamarádce řekla naplno, že v sobě schopnosti má, ale, že jsou potlačovány rodinou a okolím. A u mě se vyjadřit naplno nechtěla.
Trochu mě to mate.
děkuji moc, že jste se mnou a že jste mými rádkyněmi, moc si toho vážím
Stáňa
Stáňa

Příspěvekod Bona magus v 24. říjen 2008, 9:39

Ahojky kolegyňky. :smil68:
Aurou se nijak zvlášť nezabývám (vysvětlení od Esterky se mi moc líbilo),jen chci potvrdit-pokud by měla Stánička pochybnosti,že si také myslím,že jde o auru a schopnost by se měla časem zvětšit.Také ze srdíčka gratuluji :rosa14: .
Mějte se všichni moc,moc hezoučky :suny2: Lkwiatek: :suny2:
Bona magus

Příspěvekod Estera v 23. říjen 2008, 19:23

Ahoj Stáňo, :3057:

okolo každého člověka, zvířete, rostliny či věci, je energie, kterou daný objekt vyzařuje. Tato energie je nejčastěji vnímána a viděna jako bílý obrys. Pro vidění energie, tak to jak popisuješ je dobré se podívat třeba mezi články prstů nebo na obličej člověka a pak je periférně vidět. Je to začátek vnímání aury a dá se to trénovat. Ovšem úspěch vidění aury v barvách se většinou projeví nečekaně :-)

V auře může být zastoupeno mnoho barev a to dle toho,jak se člověk cítí, co právě vnímá a prožívá, jestli má starosti nebo je radostný atd. Je fakt, že většinou převládají výrazněji barvy, charakteristické pro danou osobu..,ale ty se mohou také v průběhu života měnit, tak jak se mění člověk.....Dále okolo každého člověka jsou další jemnohmotná energetická těla...proto je v auře zasoupeno mnoho barev ( Materiální tělo, Citové tělo, Duševní tělo, Intuiční neboli soucitné tělo,Volní neboli duchovní tělo, Tělo duše,Boží tělo)

To že jsi viděla hrubší světlo kolem manžela poukazuje na to,že začínáš auru opravdu vnímat, protože právě pocity,jako podrážděnost,agrese nebo smutek atd.jsou většinou projeveny v barvách hrubších a tmavších (např. tmavě rudá nebo černá či různé obměny)....to,že si viděla světlo užší bude tím, že se barva změnila na jemnější...tedy, že se energie ustálila....

Aura je nejlépe vidět periférně a také když je člověk unavenější :-)

Přeji Ti krásné dny
Esty :rosa14:
Estera

Příspěvekod Stáňa v 22. říjen 2008, 8:26

Ahoj Esterko,
já jsem si vždy myslela, že auru člověk vnímá v barvách. Ale jak je možné, že jsem tohle (auru) vnímala pouze , jako světlo, a viděla to jen v případě, když byl člověk ke mě předem, tzn. že jsem mu musela zřetelně vidět do obličeje- má postavení člověka na toto vnímání nějaký vliv? Zvláštní je na tom taky to, že když byl manžel podrážděný ,světlo kolem něj bylo hrubší, když přešel do klidu, tak se světlo stalo kolem něj ještě užší, než u kamarádky. Můžeš mi Esterko říct něco o auře?
Děkuji Stáňa
Stáňa

Příspěvekod Estera v 22. říjen 2008, 7:58

Ahoj Staňo, :3057:

je možné, že si viděla částečně auru. Když je člověk unavený, tak se dá spíše vidět, uzavírá se jakoby klasické vnímání a začíná se otevírat třetí oko....takže gratuluji.....

Pa
Esty
Estera

Příspěvekod Stáňa v 22. říjen 2008, 6:35

Ahojte moudří lidičkové, :3057:
viděla jsem něco, co vlastně ani nevím , jak nazvat. Tak trochu to beru, za nějaké vidění z mé únavy.
Nedávno přišla na návštěvu má kamarádka, sedla si na proti mě (takže seděla ke mě čelem), najednou jsem její postavu viděla ohraničenou jakýmsi světlem, kolem trupu bylo světlo asi na dva prsty a kolem její hlavy bylo světlo široké jako celá dlaň. Zaujalo mě to! Musela jsem být ale soustředěná, kamarádka musela být naproti mě tak, že jsem ji viděla do obličeje, pokud vstala, nebo byla z boku či ze zadu, tak jsem už toto světlo kolem ní neviděla. Když se usadila zpět a koukala na mě, tak to světlo tam bylo znovu. Viděla jsem to světlo ikdyž bylo šero, a ikdyž se rozsvítilo světlo.
To samé jsem viděla i u manžela, ale šíře světla, které ohraničovalo jeho postavu bylo jen jinak široké.
U svých děti, ať jsem se snažila jakkoliv , tak jsem toto světlo neviděla.
Řekněte mi prosím, jestli vážně jen potřebuji odpočinek, nebo pokud někdo tuší, co to mohlo být, ať mi to prosím vysvětlí. Raději si jdu odpočinout, ať příště nevidím třeba svatozáře :1518:
Vážně bych, ale ráda věděla, co si o tom myslíte
Tak pa, pa, a mějte se sluníčkově :suny2:
Stáňa
Stáňa

Příspěvekod Jana Jana v 26. srpen 2008, 17:22

Připojila bych se k Iwance.Jen bych postavu nazvala průvodcem.Manžel mi kdysi vyprávěl svůj prožitý příběh,kde se tato postava v kápi objevila a popis skvěle sedí.Myslím,že hodně záleží na tom,co průvodce udělal.Mohl udělat pohyb,který naznačuje člověku, který ho viděl souhlas,nebo nesouhlas.Také mohl jen jít, pak je cesta správná.Přes to i když nevím podrobnosti,jistě se jednalo o přelomovou situaci v životě Milady.Proto si myslím,že je na místě okamžitě něco přehodnotit a změnit.Řekla bych že láska v prostoru, kde se průvodce pohybuje je cit marný.Jana
Jana Jana

Příspěvekod MILADA v 25. červen 2008, 8:11

Dobrý den p.Ivanko moc děkuji za tuto povzbudivou odpověd ,tento týden by se mělo už vše vyřešit.Ale k tomu ochránci já jsem asi hloupá zamilovala jsem se do něj .Ještě jednou moc děkuji krásný den přeji Milada
MILADA

Další

Zpět na Víly, skřítci, elfové a ostatní jemnohmotné bytosti