Víly - věříte na ně?

Přírodní andělé, zvířecí ochránci a průvodci, ostatní bytosti

Re: Víly - věříte na ně?

Příspěvekod fujarka v 27. listopad 2009, 14:26

Omlouvám se Dawide, ale nejsem si úplně jistá jakou afirmaci potřebuješ, co je problém a čeho chceš dosáhnout. Můžeš to prosím nějak lépe popsat, nevím jestli jsi cizinec, můžeš i v angličtině, pokud by to bylo pro tebe schůdnější. :3057:
fujarka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Dawid v 26. listopad 2009, 17:44

:rosa14: ahoj dušičky milé,jsem tu nový a nedočetl jsem se žádnou zajímavost ohledně víl a tak sem něco napište,třeba něco poučného.Já mám 2 stupeň reiki,zažil jsem duchovní přemnos a mnoho nádhérných chvil.Musím uznat,že moje psychycké problémy jsou menší,ale slyším neustálůe mluvit víly,či co to je.Jde mi o to,jestli mi můžete napsat afirmaci,o co se jedná,já sám a sám v ¨útrapach žil jsem,ale lásku měl jsem a mám dodnes.Co se týče boží lásky,tak mám problém věřit si,vím že ke mně promlouvá bůh a já ne věřit si.Moc mě to štve,jsem někdy až duševně rozpoložený z toho,jak jsem na tom.Můžete mi někdo poradit nějakou účinnou afirmaci,která mi pomůže?! :3057: děkuji a bůh vám žehnej :idzjuz: :idzjuz: :idzjuz:
Dawid

Příspěvekod Violet.11 v 09. říjen 2009, 11:18

Pro všechny inkarnované elementály a nejen pro ně
dávám krásné keltské rytmy, protože naši předci pocházejí z Keltů :suny2: To je rytmus :023: :zbanane: Připadám si jako doma :1258: :1258: :1258:

http://www.youtube.com/watch?v=U1E-7bELw2c
http://www.youtube.com/watch?v=ywMPtwM8avs
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Violet.11 v 09. říjen 2009, 9:25

Iwanko díky :smil68:
Musím Ti říct ráno mě šumí v uších, pořád slyším tuhle píseň http://www.youtube.com/watch?v=cZ-8jYpa1-o a když jsem vlezla do auta tak jsem se praštila do hlavy :lol: No to je mi zas den :0304:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Iwanka v 08. říjen 2009, 18:52

Violetko, moc hezký. Díky. :rosa14: A básničku, co jsi si žádala, máš v tomto tématu - básnička od Violet, tak doufám, že je to ono, zatím papa, já tento vzkazík pak smažu, aby tady nepřekážel. :iconwink:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Violet.11 v 08. říjen 2009, 17:36

Víly krásné
řekli, že je brzo uvidím, tak doufám, že ano. Budu to pokoušet, tak snad se brzo podaří :3057:
Pokud si něco přejete a splní se vám to, tak to je zhmotňování. Víly si tak zhmotňují oblečení, jídlo, hudební nástroje. Kdyby lidé více vyrostli, tak by nebylo žádné ničení přírody, žádné znečištěné ovzduší, žádné zabíjení ubohých zvířátek! Lidé by jen zhotňovali své přání a potřeby. No nebylo by to krásné?! Více povím příště. I o jídle...
No není to krásné být andělem přírody? :3148: :3148: :3148:
Obrázek
Violet.11

Příspěvekod Tianka v 24. srpen 2009, 20:35

Violetko dneska musím přiznat že jsem se vůbec nevyspala,
nejdříve to bylo různé klepání a když jsem nereagovala tak mi prostě hodili nůžky ze stolu na zem aby sem se prostě zvedla a už nešla spát.
No tak aby sem jim udělala radost tak sem řekla"dobře tak už vstávam"usmála jsem se a vylezla z postele.
Udělala jsem si kafe a sedla k pc ale oni chtěli prostě aby sem jen tak seděla tak mi i to pc vypnuli.
To už jsem se začala smát a řekla sem "tak dobře budu sedět a koukat".
No a byl klid :1518:
Tak takové radosti já tu doma občas mam ale už si začínam zvykat,dozvěděla jsem se totiš že je mi to souzené tak jen přemýšlím kdy budou mít náladu se semnou bavit.
Zatím se měj moc hezky :idzjuz:
Tianka

Příspěvekod Violet.11 v 22. srpen 2009, 21:58

Tianko :smil68: ,
Ty jseš na tom podobně jako já :1518: Za mnou choděj taky duše a chtěj modlitbu. Ale teď zatím ne.
Zatím ahoj :koniczinka:
Violet.11

Příspěvekod Tianka v 21. srpen 2009, 18:51

Ahojky všem čarodějkám,
tak jsem trochu upravila profil ale nic moc a děkuji za radu.
Tak přidám další svůj příběh:
Dříve se mi stávalo že jsem se v noci vzbudila po zaklepání na okno nebo pelest postele,dveří ale nikdy tam nikdo nestál ale jednou jsem se koukla do okna ven a pod oknem stála babička od sousedů a usmívala se na mě,nechápala jsem a šla tedy ven ale nikde nikdo,tak jsem šla spát,druhý den ráno jsem se dozvěděla že babička zemřela v noci.
Přemýšlela jsem co by to vše mohlo znamenat a čím víc jsem nad tím přemýšlela tak se tohle buzení stávalo pravidlem.
A protože jsem byla neštastná z toho že nevím co mam dělat požádala jsem o klid že nevím co mam dělat.
Po této mé žádosti vše ustalo.
Časem jsem se dozvěděla že se tito lidé chodili ke mě rozloučit a chtěli ještě něco svým příbuzným vzkázat a když jsem byla neznalá toho co se po mě chce tak jsem prostě požádala svým způsobem o vypuštění z kruhu.
A také jsem se dozveděla že je to asi mé poslání kterému se stejně nevyhnu.
Tak nevím co si mám myslet.
Třeba některá z vás ví co to znamená a poradí.
Tak zatím zase končím mějte se moc krásně papa
Tianka

Příspěvekod Violet.11 v 20. srpen 2009, 13:08

Ahoj Tianko :3057: ,
pokud se zajímáš o víly, tak Ti doporučuji knížku Víly od Doreen Virtue :3148: http://www.ranka.cz/knihy/virtue.htm#vily
Jak říká Iwanka nejlepší je získávat teoretické poznatky a pak až ty praktické :1518:
Zatím se nikde nescházíme, ale holčiny :1518: připravují semináře ve Slaném u Prahy. Měli by být andělské :woblokach:
Ten příběh je zajímavý ještě, že jsi ho poslechla :023: Tak napiš další, budu se těšit. :smil68:
Pokud si chceš upravit údaje o sobě, tak klikni na Uživatelský panel-Profil a v něj si uprav údaje. Poku chceš upravit obrázek tak klikni Uživatelský panel-Profil-Avatar. Uživatelský panel najdeš pod Obsah fóra.

Měj se hezky :idzjuz:
Violet.11

Další

Zpět na Víly, skřítci, elfové a ostatní jemnohmotné bytosti