Víly - volná diskuze

Přírodní andělé, zvířecí ochránci a průvodci, ostatní bytosti

Re: Víly - volná diskuze

Příspěvekod Bona magus v 27. leden 2009, 11:28

Ahojky jemnohmotné bytůstky :smil68:
Nemáš zač děkovat Fujarko a ostatní taky neděkujte-není zač,není zač,není zač :whinklove: :1861: :wink_kiss: :oops:

Ps: pokračování v magii :1258: :1518: :1518: :rosa14: :idzjuz:
Bona magus

Advertising program
Reklama

Příspěvekod fujarka v 26. leden 2009, 21:05

děkuji Bono, jsi zlatá :3057: Máš pravdu, dívala jsem se jenom co má okolo, nenapadlo mě zkoumat jeho, no jo, člověk se pořád učí :eusathink: Pro příště vím, jak vypadá cizí entita. Děkuji za odpověď :idzjuz:
fujarka

Příspěvekod Bona magus v 26. leden 2009, 20:46

Ahojky Fujarko :smil68:
Tak víly to rozhodně nebyly :1518: :1518: .Byli to cizí -poměrně dost negativní entity a oni neodešly,jen se šikovně schovaly uvnitř.Toho človíčka jsem vyčistila a bylo mo řečeno,že bude dál žít svým životem.
Omlouvám se,ale destuduju moc důvody napadení. :rosa14:

Měj se moc hezky a osatní taky :suny2: :rosa14: :koniczinka:
Bona magus

Příspěvekod fujarka v 23. leden 2009, 9:20

Ahoj čarodějky, něco jsem viděla a nepodařilo se mi to identifikovat. :3085m: Znám osůbku a za ní jsem viděla dva černé oblaky, které měly tvar delfínů, před tím pořád nad ním praskaly žárovky, to už jsem měla podezření. Hned jsem se vnitřně otřásla a šla to odehnat, což se mi povedlo, mrtvá duše to nebyla. Jenže od té doby se na tu osůbku lepí smůla na paty a krachuje mu život, hlídám ho, takže už to u sebe nemá a dokonce jsem včera zaznamenala, že má u sebe nové andílky "navíc", přemýšlím jak mu pomoct :0751: . Jsem s ním moc zainteresovaná, takže se mi dělá špatně nestranný úsudek. A asi to znáte, některé ability prostě nefungují na sebe a blízké :0304: :eusathink: . Kdyby Vás někoho něco napadlo, tak poraďte, děkuji. :sadangel: Já mám z toho takový pocit, že to bylo varování před důležitou životní lekcí a má to podtext z minulých životů asi Atlantída, proto ten tvar delfínů, ale je to pouze domněnka.... :3057:
fujarka

Příspěvekod sibila v 21. leden 2009, 15:43

Ahoj Boniku-děkuji za posílení a věř,že jsem to moc potřebovala. :3057:
Chtěla jsem ti zde dát obrázek víly,ale bohužel-nejde to
Tak se podívej do tématu-andělé ,něco tam pro tebe přip :sun_sun: :excelent: :sun_sun: :excelent: ravím......
sibila

Příspěvekod Bona magus v 20. leden 2009, 11:28

Ahojky kouzelné bytosti :smil68:
Taky jsem někde zaznamenala, to "vykání od Violky" :1518: . Jen nám děvenko hezky tikej a tikej :1518: :1518: .Líbí se mi tvá skromnost,ale nás můžeš brát jako takové hodné tetky,kmotřičky,babky(praštěný čarodějky :lol: :1518: )Tak například kdybych se měla představit já,tak si představ paní Weasleyovou(maminka Rona z Harryho)skříženou s tibetským mnichem-no a seš doma :zabawa: :zbanane:

Posím,posím,nebyla by zas nějaká víla naskladě(myslím obrázek :1258: )

Mějte se všichni moc krásně :suny2: :rosa14: :koniczinka:
Bona magus

Příspěvekod babrle v 17. leden 2009, 18:43

Děvčátka to fakt nedělejte,já tak miliju přírodu a snažím se jí pomáhat a nevidím a nevidím nic,tak nevím co dělám špatně. :zalamany: Takže si koupím čokoládu a hurá do přírody.Na štědrý den jserm nadělovala v parku,srnkám,zajícům,veverkám,kachničkáma ptáčkům,tak když nebudou vílky ,tak doufám mi najaře zato ,alespoň zaspívají ti ptáčci.Na balkoně mám taky šrumec,mám nasýpáno stále a řeknu vám,ty sýkorky jsou jako knbajn.Dělají sice binec,ale já jím to odpouštím.Tak se mějte a držte mi palce,aby mě vilky taky poctily svou přítomností.: :023: :idzjuz: :suny2: :eusathink:
babrle

Příspěvekod fujarka v 17. leden 2009, 17:30

Violet, malá fialková světýlka jsou víly, mám kamarádku, co je také takhle vidí, když byla u mě doma tak jsem jí ukazovala ty, co se mnou žijí a já je vidím jako bílé cca 3 cm půlměsíčky a ona jako fialková světélka. Červenou kouli jsem také viděla u kytiček, tak byla o něco větší asi jako menší míč, ale s tím jsem nekomunikovala. Nevím jestli jsem to už psala, ale zakoupila jsem si fontánku na vodu, lampu, která dělá páru na osvěžení vzduchu, pak do ní nakapala výtažky z krystalů a bylinek, které jsou na radost. A pak jsem si četla v posteli až jsem zjistila, že víly v té fontánce blbnou společně s tou červenou koulí a ještě u toho stál anděl a koukal na ně. zatím páčko a přeji úžasné zážitky s vílami :3057:
fujarka

Příspěvekod Violet.11 v 17. leden 2009, 0:23

Ahojky všem :idzjuz:
Jojo už aby bylo jaro, miluju jaro, sluníčko kytičky a už se těším až mi na jaře pokvetou hyacinty a tulipány od babičky, co jsem si vsadila v srpnu za zahrádku :rosa14: Lkwiatek:
No jo lidi jo děsný a ještě k tomu skeptici! Tohle nemám ráda a když ubližujou zvířátkům tak mám chut´ jim nakopat zadek, šmejdům!

Jo dobré dušičky mám dotaz, nevíte co je to když vidím malá modrá, spíše azurová až sytě modrá světýlka? Viděla jsem je doma v pokoji vždycky když bylo setmíno. Jednou jsem viděla i červený světýlko.

Nymfy jsou řecké víly. Starají se o vodu a lesy. Milují večírky, písně, tance a milostné vztahy a podle toho jsou lidé se silnými sexuálními touhami nazývány nymfomany :1518:

Víly milují křištály a všelijaké věci co se lesknou a také sladkosti, čokoládu a nechávejte jim ji nerozbalenou v zahradě! :1518: V zahradě si pouštějte tichou příjemnou hudbu a posad´te si mezi květiny sošky víl a trpaslíků. V zahradě si vsad´te zvonky nebo další květiny co mají květ zvonku, pro víly. :lol: Když budete sekat trávu, tak upozorněte na to víly! Víly nemají v lásce pěstěné, stříhané zahrady a kde se ještě používají pesticidy! Radši něco divočejšího :1518: Ale prostříhat se musí, aby jste neměli ze zahrádky džungli! :1518: Pokud se vám v zahrádce usazují nevítaní návštěvníci, tak poproste víly aby vám pomohly a nezapomeňte poděkovat :3057: Víly jsou přeci andělé přírody :woblokach:

A ještě něco pro potěšení :koniczinka:
http://www.youtube.com/watch?v=Vu_GyfW_AhI
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod babrle v 13. leden 2009, 21:14

Ahoj čarodějky a příznivci přírody.Tak dnes sedím u rybníka,kde chodím(nadávam na majítele :1268: :1268: ,že zase posekal další strom a vzal stromovým vílečkám dům).Najednou kousek ode mne usedlo Káně. :o Koukáme nasebe atak si říkám ,jestli není ochočené,natáhnu ruku a nic :zalamany: .Poodlétlo trochu dálJe veliká zima,tak chudáček lítá do ptačích krmítek na lůj.No a vilečky se taky neukázaly :zalamany: :eusathink: ikdyž jsem je ukecávala.Kdo ví kde vté zimě jsou. :eusathink: Možná spí? :3085m: Tak posílám tohoto motýlka , :3148: abychom si připomněli že bude Jaroo! :sun_sun: :sun_sun: :idzjuz:
babrle

PředchozíDalší

Zpět na Víly, skřítci, elfové a ostatní jemnohmotné bytosti