Víly - volná diskuze

Přírodní andělé, zvířecí ochránci a průvodci, ostatní bytosti

Re: Víly

Příspěvekod Bona magus v 17. prosinec 2008, 20:13

Ahojky Violetko :smil68:
Když mě bylo asi jako tobě,tak jsem je opravdu občas viděla.Většinou v přírodě,protože tam jsem byla nejvíc v pohodě.Jenže pak přišlo hodně starostí a děti,práce... a nebyl na to čas.Začala jsem hledat jiné věci :iconwink: .
No a jak jsi o tom začala psát,tak jsem to zas zkusila a viděla jsem je ještě zřetelněji než dřív(zřejmě se mé vnitřní vidění zlepšilo Lkwiatek: ).Ono to u mě funguje jako když přeostřím zrak.Jde to jen občas,protože musím být v naprosté vnitřní pohodičce,ale věřím,že pokud to bude někdo trénovat,tak to půjde lehounce. :rosa14:
Viděla jsem dva v obchodním domě.Jeden byl veselý skřítek a řekla bych,že učí lidi trpělivosti.Druhá byla maličká víla a byla u hraček a tak si říkám,že asi pomáhala maminkám vybírat hračky :rosa14: .
Pak jsem viděla jednoho škodolibého za keřem v parku ;) .

No a teď bych si měla zajít nechat předepsat nějaké prášečky :1518:

Mám moc,moc ráda paní Květu Fialovou a ta o vílách a skřítkách mluví úplně normálně a kdyby jste viděli její dušičku,to je prostě křišťál :rosa14:

Jo a Violetko,tak jsem říkala té víle,že znám jednu slečnu a že ve vás moc věří a mám tě
pozdravovat Lkwiatek:

Bohužel nemám tolik času,abych tenhle krásný svět vnímala častěji,ale pokusím se občas tam juknout a něco sem taky přidat. Lkwiatek:

Tak se mějte moc,moc krásně :suny2: :koniczinka: :rosa14:
Bona magus

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 15. prosinec 2008, 16:54

Ahojky všem úžasným lidičkám :smil68: :idzjuz: ,
Iwanko rozmilá :rosa14: , ráda o nich něco napíši. Mám doma knížku Víly od Doreen Virtue s podnázvem léčení s vílami a dalšími kouzelnými bytostmi. Úžasná knížka, je v ní vyfotografován otisk ručky víly a jedna kouzelná bytost. No prostě krása !!!!!
A nemáte vůbec za co děkovat, víla to dělá pro víly :3057: :rosa14: :3148: . Jen je bohužel nevidím :cry: . Taky se mějte krásně Lkwiatek: :rosa14: .

Babrle, to si pište, že jsou rodu mužského! On od víly alias vilík :lol: To je moje pojmenování :D To je hezký, že máte doma skřítky. To musí být super :lol: . Že je zdravím :papapa: Nebojte na hlavu nejste :1518: . To bych musela být taky, ale já se nedám! :1518: To jen nás k tomu "dotlačila" tahle "společnost". Mějte se krásně a věřte dál :3057: Lkwiatek:

Bono, moc děkuji za pochvalu :smil68: To je hezké, že je vnímáte a vidíte je také? Jo jo něco krásného najdu a šupnu to sem. Také se mějte krásně :rosa14: :koniczinka:

A pro vás všechny: Máte nějakou milou historku s kouzelnou bytostí?
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Bona magus v 13. prosinec 2008, 19:29

Ahojky Violetko :smil68:
Ta víla je překrásná :rosa14: :rosa14: :rosa14: a já tyhle obrázky zbožňuju(i andílky od Sibilky :rosa14: ).
Naplní mě krásným pocitem a láskou,takže když sem nějaké občas přidáš,budu moc ráda.Vnímám různé bytosti(víly,elfy,skřítky). :P
Měj se moc hezky a ostatní taky :suny2: :koniczinka: :rosa14:
Bona magus

Příspěvekod babrle v 13. prosinec 2008, 14:41

Věří a cítím,stromové víly a cítím,že jsou také mužkého rodu.Moc mi pomáhají když mám smutek ,nebo nějaké trápení.Mám doma skřítky zlobidlo.Schovává mi věci ,zhazuje mi různě z rukou a podobně.To mi dělá hlavně když jdu ven a nic mu nedonese.nosím,mu květiny,kamínky,malé hříbky,má rád mince.
Je to neposeda.No tak doufám,že nejsem sama a nejsem na hlavu.Tak se mějte.B. :smil68: : :1518: :023:
babrle

Víly - volná diskuze

Příspěvekod Iwanka v 12. prosinec 2008, 19:50

Violetko, cítím, že je miluješ... Opravdu krásné.. :023:
Věřím na ně také.... a jestli budeš mít chuť, a časík, můžeš nám je přiblížit? Myslím, že mnoho lidí bude rádo. Já se k nim počítám.
(a pokud použiješ nějaký zdroj z internetu, prosím, nezapomeň ho uvést k textu, ať zas nám někdo nevynadá) ;-)
Díky moc, myslím, že víly si své čtenáře a diskutatéry, také najdou, neboj. :iconwink:
Zatím papa, měj se krásně a i zdravím zas ostatní.
Krásný a kouzelný víkend zlatíčka, přeji všem.... :3057:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Předchozí

Zpět na Víly, skřítci, elfové a ostatní jemnohmotné bytosti