Víly - volná diskuze

Přírodní andělé, zvířecí ochránci a průvodci, ostatní bytosti

Re: Víly - volná diskuze

Příspěvekod Violet.11 v 30. červenec 2009, 23:45

:3148:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 12. červen 2009, 15:09

"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Violet.11 v 09. červen 2009, 13:43

Ahojky Mermaid :rosa14: ,
když budeš se chtít s něčím svěřit, na něco zareagovat nebo jen tak se vypsat, tak písni do určitého tématu :3057:
Violet.11

Příspěvekod Mermaid v 09. červen 2009, 10:17

Ahojte, som tu nová, ako to tu chodí? :papapa: :)
Mermaid

Příspěvekod Violet.11 v 03. červen 2009, 15:41

Ahoj Fujarko :rosa14: ,
tak dneska jsem spala druhou noc s tygřím okem :lol: A sny přímo uzemňovací :1518: Zdálo se mi, že jsem lítala v naší zahradě, vystřídalo se tam čtvero ročních období po sobě, hrála tam hudba z Vodníka (Kytice) a byl tam takovej červenej ožilej golem :1518:
Moc díky za radu a pá :3057: :rosa14: :koniczinka: :idzjuz:
Violet.11

Příspěvekod fujarka v 01. červen 2009, 1:00

Vhodné uzemňovací krystaly:

* (boji stone)
* černý turmalín
* hematit
* (jet)
* obsidián
* červený jaspis
* kouřový křišťál
* tygří oko
Je dobré je pravidelně očišťovat, já mám hematit. Když si dám pod polštář růženín,tak mi to podporuje spíš astrální cestování, vlastně ti to způsobuje opak. A křišťál je to samé v bleděrůžovém, ten zase aktivuje třetí oko. Pak mám zavřené oči a pořád vidím světlo a druhý den mě bolí hlava.
fujarka

Příspěvekod Violet.11 v 31. květen 2009, 18:32

Ahoj Fujarko :3057: ,
jaký uzemňovací krystal myslíš? Já mám pod polštářem růženín, křišťál, posvěcený křížek a medailon Panenky Marie :1518: Jo viděla jsem vílu asi před třemi týdny, jukala na mě z myrty. Jo poslední dobou se mi stává, že když zavřu oči, věšinou před spaním, vidím věci co se mi stali, ale ty už se stali už dávno. Tohle jsem teď našla. :1258: http://www.youtube.com/watch?v=4-L6rEm0rnY&feature=related
Jo s těma potvorama když jim řeknu ať odejdou, tak buď řeknou, že ne nebo na mě začnou řvát. Ať už si konečně trhnou obludy :1518:
Violet.11

Příspěvekod Fairy v 28. květen 2009, 16:18

Ahoj Sibi,
samotnou by mě vůbec nenapadlo, že by mi ta věštba vlastně nemusela vyjít hned :iconwink: Moc děkuju, žes mě na to upozornila, jsem za to hned ještě vděčnější!!! :smil68: Na druhou stranu se tomu až tak moc nedivím, protože se mi poslední dobou se mi zdají i věštecký sny. Sice ne o ničem důležitým, ale je to zvláštní pocit.
Mějte se krásně a sluníčkově!!! Pa pa :suny2: :suny2: :suny2:
Fairy

Příspěvekod sibila v 27. květen 2009, 17:51

Ahoj Fairy :idzjuz: :idzjuz:
víš je vidět,že jsi si vybrala kartičky,které jsou ti sympatické a hlavně ty jim,proto hned na poprvé s tebou hovořily-moc si toho važ,někdy trvá trochu déle než karty začnou komunikovat,tak ti ve věštění přeji hodně štěstí a radosti....pa Sibi :koniczinka: :koniczinka: :koniczinka:
sibila

Příspěvekod Fairy v 26. květen 2009, 10:57

Ahojky,
moc děkuji za odpověď. Taky jsem se s vámi chtěla podělit o můj nejnovější spirituální zážitek :) Dnes mi přišly knížky o vílách od Doreen Virtue a taky karty "Léčení s vílami". Tak jsem si udělala krátkou studijní pauzu a hned jsem si i vyložila. Musím říct, že ten výklad byl tak přesný, že jsem tomu chvíli ani nechtěla věřit. Když jsem o tom vykládala příteli, tak jsem se dokonce i rozbrečela, protože to pro mě byl opravdu velký emocionální zážitek. Karty už jsem si vykládala i dřív, ale nikdy nebyly tak přesné.
Mějte krásně a sluníčkově :suny2: :suny2: :suny2:
Fairy

Další

Zpět na Víly, skřítci, elfové a ostatní jemnohmotné bytosti