Hledám duchovního učitele - druida

Přírodní andělé, zvířecí ochránci a průvodci, ostatní bytosti

Re: Hledám duchovního učitele - druida

Příspěvekod Violet.11 v 29. říjen 2012, 23:25

Ahoj Kamínku,
jak myslíš otevřít duchovní bránu? Myslíš v Tobě ukryté duchovno? :suny2:
Jo a rozhodně není dobré, aby si lidé z Tebe brali energii. Dělej si ochranky. Představuj si okolo sebe např. bílé světlo či jiné podle toho jaké se Ti osvědčilo. Nebo si představ okolo sebe zrcadla, tak aby se v nich viděli Ti druzí. A nebo něco radikálnějšího ostnatou kouli, takového ježka či, že jsi v ocelovém jehlanu s hroty. Dost dobrý a účinný :clapclap:

Měj se moc hezky :3057:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Hledám duchovního učitele - druida

Příspěvekod Kamínek v 26. leden 2012, 12:28

Zdravím všechny, dovolila jsem si založit nové téma, doufám, že mne neukamenujete :3057: :lol:
Sem na portál chodím moc ráda a už dlouho si tu vykládám karty.
Obracím se na vás všechny s prosbou, protože tu třeba někdo takový je nebo to někdo "vhodný" najde...
Jsem od Náchoda a hledám svého učitele "druida", který by mi pomohl otevřít duchovní bránu. Vykládám si karty (někdy i přátelům, ale je to zodpovědnost a tak spíš raděj jen sobě), pracuji s kyvadlem, "vidím" do nitra lidí - cítím jejich bolesti i radosti, třeba i na dálku - např. když jedu v autě a někdo jede za mnou, nebo ve frontě apod... Bohužel ze mně dost lidí i žije a berou ze mě energii (chápu, že jsou v tom nevinně ;) leckdy), a já jsem pak hodně unavená a vyčerpaná. Dle rady nosím u sebe aspoň křišťál.
Celkově cítím, že "jsem doma" mezi vílami, elfy, koňmi, jednorožci a v něžné andělské krajině.
Ráda pracuji s dětmi a děti mě mají moc rády.
Hodně srdeční záležitost je pro mě Anglie, pravděpodobně z minulého života.
Mívám věštecké sny, které se plní. Ale bohužel, ač bych ráda věděla, jak můžu být na téhle Zemi prospěšná, stále nějak nevím, co si s tím vším mám počít. Hledám učitele, který by mi pomohl, odkud se odrazit, čím začít... Lkwiatek:
Kdo by mi pomohl např. s tím, jak vykládat karty (používám dračí tarot) - nebo s mými sny, s ukrytými schopnostmi.... Najde se dobrá rada nebo učitel? Lkwiatek:
Kamínek

Zpět na Víly, skřítci, elfové a ostatní jemnohmotné bytosti