Andelske karty

Vše o andílcích: vaše zkušenosti se setkáním s nimi, a také rady jak je vidět a žádat o pomoc.

Re: Andelske karty

Příspěvekod mi.sa v 06. leden 2010, 9:49

Pro Fujarku : Moc ti dekuji,ze jsi se mi na to podivala a ve vsem mas pravdu,moc si toho vazim,ze jsi to pro me udelala a ani jsi nemusela.Dekuji. :rosa14: :koniczinka: :rosa14: Lkwiatek: :koniczinka: :rosa14:
mi.sa

Advertising program
Reklama

Příspěvekod fujarka v 06. leden 2010, 9:17

mi.sa píše:Dekuji.Ale je pravda,ze v karte stalo,ze brzy prijde do meho zivota nove dite.A ja jsem si to opravdu vylozila po svem,ale take tam byla hned po karte dite,karta splnenych prani. Moc rada bych,aby mi to nekdo poradne vysvetlit,jak si karty vykladat sama,protoze vzdy mi vyjde vazne to,co si preji.Zkousela jsme i kartarky,ale kazdy mi vzdy rekla neco jinehoa vzala si za to plno penez a clovek se do toho tak zamota,ze pak uz nevi,kde je vlastne pravda.

ještě mne napadlo k těm kartářkám, pokud se motáme okolo karmických partnerů, tak máme s nima dluhy a proto karty na čas můžou upozorňovat, že tenhle je ten pravý pro tebe, protože si potřebujete něco dořešit a v té době je to opravdu ten pravý a pak když se energie vyrovnají a vy si předáte co máte, tak se výklad karet změní, to je celkem běžná věc. Stalo se mi něco podobného s klukem, který byl v hodně životech mým partnerem, všichni mi věštili jak se vememe a když nakonec to vypadalo, že je vyhráno, tak jsem zjistila, že ho vlastně ani nechci a v tom nastal zlom a karty začaly ukazovat něco jiného, takže tohle je důkaz, že karty jsou pouze vodítko v daný moment a doporučení a možná varianta jak to dopadne, ale neřídí ti život a vždy si můžeme vybrat úplně jinou cestu :iconwink:
fujarka

Příspěvekod fujarka v 06. leden 2010, 0:10

Ahoj Mi.so,
tak jsem ti koukla do karet na současnou situaci mezi tebou a tvým přítelem, nekoukala jsem ani do minulosti ani budoucnosti, protože žijeme tady a teď a od těchto informací se dá nejlépe odrazit a jednat.
Jako signifikátor vztahu máte kartu věž, což znamená, že je to velmi narušené, karta věž je většinou o tom, že do toho vašeho vztahu něco zasáhlo okolnosti nebo osud a rozpadlo se vám to jako domeček z karet a vy jste to nemohli úplně ovlivnit. Jinak mi přijde, že jste oba zahaleni iluzí, že ani některé věci vidět nechcete, jako by jste si sice říkali, že se na vědomé úrovni milujete, ale z podvědomí se vám ta láska nějak vytratila, zkus se podívat hodně hluboko do sebe, jestli ho opravdu chceš, začni s harmonizací sama sebe a podívej se do svého srdíčka.
Co se týká vašeho vztahu, tak tento partner je tvým karmickým partnerem, některé energie z minulých životů nás mohou negativně ovlivňovat, existují i určité metody a způsoby, jak se z těchto pout vyvázat a vztah pročistit, pokud se vyvážeme, tak většinou spadne ta clona, je to svým způsobem risk, že to mezi vám skončí - karmicky se vyrovná, ale také je tu další možnost, že dáš prostor čisté lásce.
Partnerské vyvazování dělá třeba pennaatarot@seznam.cz, mám s ní osobní zkušenosti, občas s náma karmáci pěkně mávají, tak kdyby jsi měla chuť a cítila jsi, že je to pro tebe správné, tak jí písni.
Přeji ať se ti daří a ať to úspěšně a v co nejkratší době vyřešíš.
Fujarka :3057: :3057: :3057:
fujarka

Příspěvekod mi.sa v 05. leden 2010, 13:13

Dekuji.
Naposledy upravil mi.sa dne 06. leden 2010, 11:11, celkově upraveno 1
mi.sa

Příspěvekod fujarka v 05. leden 2010, 12:28

stejně tak jako se dá mentálně ovlivnit kyvadlo aby ti ukazovalo co chceš, tak si můžeš ovlivnit i kartičky nebo ti něco může ovlivnit výklad :sarcasm: Pokud děláme výklady, tak by člověk měl být nestranný, odproštěný od ega, pozitivní a vyrovnaný, vyčištěné prostředí a dávat ze sebe do těch karet co nejméně. Osobní výklady jsou fajn na učení, když vykládám, tak se držím hesla vědět o problému daného člověka co nejméně nejlépe nevědět nic :1518: , protože se tak stáváme nejčistším kanálem. Je vždy lepší nechat si vyložit o někoho.

Ještě k těm různým odpovědím, tvoříme si svou přítomnost i budoucnost, nikde není psáno, že se musíš držet toho co ti bylo řečeno, můžeš se vydat úplně jiným směrem, andělé ti mohou jenom doporučit, která cesta je ta nejlepší v tom kam zrovna chceš jít, ale nemůžou ti říkat co máš dělat a už malá změna myšlení nebo informace může změnit další výklad, protože o tom začneš přemýšlet a třeba i nevědomky si zvolíš jinou cestu.

Z tvého výkladu nic nepoznám, protože karty mohou mluvit se mnou jinak.
Pokud chceš, tak si sem hoď jednu krátkou otázku a já se ti na to doma juknu :iconwink:
fujarka

Příspěvekod mi.sa v 05. leden 2010, 11:51

Dekuji.Ale je pravda,ze v karte stalo,ze brzy prijde do meho zivota nove dite.A ja jsem si to opravdu vylozila po svem,ale take tam byla hned po karte dite,karta splnenych prani. Moc rada bych,aby mi to nekdo poradne vysvetlit,jak si karty vykladat sama,protoze vzdy mi vyjde vazne to,co si preji.Zkousela jsme i kartarky,ale kazdy mi vzdy rekla neco jinehoa vzala si za to plno penez a clovek se do toho tak zamota,ze pak uz nevi,kde je vlastne pravda.
mi.sa

Příspěvekod ppd25 v 05. leden 2010, 11:08

Ahojky Mi.so,

fujarka ti už napsala, co jsem chtěla ti taky napsat. :) Opravdu bych v tom dítě, jako miminko, nehledala. Kartičky ti ukázali, co teď potřebuješ. A zcela upřímně, přeješ si dítě přivést do vztahu v momentě, kdy máte s přítelem problémy?
Nevím, jestli zcela přesně chápu, tvůj dotaz, zda kartičky, takhle fungují. Každopádně jde o to, jak se ty na ně díváš a co v nich hledáš. A abys jim rozuměla lépe a dostávala informace, které ti mají pomoci, je důležité se na ně koukat z pohledu třetí osoby. Být oproštěná od svých přání a touhy. :3057:

Přeju krásný a sluníčkový den! :suny2: :koniczinka:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod fujarka v 05. leden 2010, 10:56

ahojky, karta dítě znamená i vnitřní dítě, což ukazuje na vnitřní nerovnováhu a že se máš starat lépe sama o sebe, takže si pocitově přiřaď význam :iconwink:
fujarka

Andelske karty

Příspěvekod mi.sa v 05. leden 2010, 10:32

Ahoj,jsem tady nova a chtela bych se zeptat... vyozila jsem si tady andelske karty a po dvakrat vysla karta dite,coz zmanema,ze me ceka miminko.Mela jsem radost,protoze momentalne si ho preji,ale nejsme ted na tom s pritelem za dobre.Je mozne,ze karty vazne takhle funguji? Lkwiatek:
mi.sa

Zpět na Andělé