Pozemští andělé

Vše o andílcích: vaše zkušenosti se setkáním s nimi, a také rady jak je vidět a žádat o pomoc.

Pozemští andělé

Příspěvekod evelina73 v 01. listopad 2009, 12:13

Jsem pozemský anděl typu vesmírná bytost a znám i jiné pozemské anděli - nejraději mám svojí duchovní učitelku no ona je duchovní léčitelka ale pro mně ta trochu i duchovní učitelka je taky pozemský anděl a taky vesmírný bytost a je to něco jako můj vzor chci dělat něco podobného jako ona chci pomáhat lidem a jednou patřit (jako ona) do hlavního českýho duchovního týmu nebo jak tomu mam řikat jsou to úžasný věci co může dělat to bych chtěla taky a práv proto všechno chci a mám cíl takový: Do roku 2012 (měnění pólů) se chci naučit alespoň něco z tohjo všeho chci hodně duchovně vyrůst protože mi něco řiká něco ve mně : něco v tom smyslu že mám zachránit svět nebno něco tak a vím že to není ego a první datum který je opravdu takový je 2012 a proto jsem si upravila svoje stránky a prosím všechny kdo toto čtou aby se na mé stránky podívali popř. něco napsali chci se duchovně vzdělávat a vy jste jedni z mála kdo mi může pomoct - hrozně ráda si čtu knihy který jsou o andělech a duchovním růstu a tak potřebuju svoje sebevědomí mít takový aby vydrželo pořád na jednom bodu abych si zdravě věřila ale někdy mam trochu pocity že mi sebevědomí zase spadlo na nulu a tam já už bejt nechci já chci pomáhat sobě a jiným a vesmíru a všemu .... moje stránky : www.andeleevelina73.estranky.cz doufám že mi chápete po přečtení mích stránek určitě pochopíte :)
evelina73

Advertising program
Reklama

Zpět na Andělé