Prosila jsem anděla, aby mi sdělil své jméno

Vše o andílcích: vaše zkušenosti se setkáním s nimi, a také rady jak je vidět a žádat o pomoc.

Re: Prosila jsem anděla, aby mi sdělil své jméno

Příspěvekod fujarka v 28. březen 2009, 20:27

Violetko, tak jsem dnes oběhla 2 knihkupectví a nikde ten lexikon andělů nemají, v jiných knížkách jsem Chamariela neviděla. Ta věta že je a není tvůj anděl strážný se mi nějak nezdá, no nevím, možná jsem pouze podezřívavá. Jsem poseroutka, tak třikrát prověřuji :1518:
fujarka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod babrle v 28. březen 2009, 20:08

Tak nevzdýchej a zůstaň ,je nás tady dost, co milujeme ,anděličky,vílečky a jiné bohulibé bytosti.Tady se ti nikdo smát nebude. :clapclap: :3057: :smil68: :idzjuz:
babrle

Příspěvekod Kosatka v 28. březen 2009, 0:35

aaaach, to jsou krásné stránky...
Zdravím všechny,
nejkrásnější je, když se Vás Anděl dotkne. Je to jak vánek. Někdy posílám houf mých Andélů svým sestřičkám, aby jim pohli překlenout těžké období.
Nemám ve svém okolí nikoho s kým bych mohla hovořit o "bytostníčcích". Vím o bříze, ve které žije víla a zjara tančí okolo stromu.
Meditace popsané na stránkách jsou naprosto dokonalé.
Mějte se nádherně.
Kosatka

Příspěvekod babrle v 27. březen 2009, 20:38

Fujarko našla jsem knihu kde by snad bylo napsáno více andělů.Nevím zda je i v češtině? DICTIONARY OF ANGELES.autor Gustav Daividson. jsou tam i padlí andělé.Tak se pokus to najít.Odkaz jsem našla v knize která se jen tak okrajově zminňuje o andělích a archandělích. :023: :idzjuz: :3057:
babrle

Příspěvekod fujarka v 27. březen 2009, 18:23

Já se ti Violet podívám přes víkend do skript z andělského léčení. Zatím papa přeji krásný víkend :3057:
Já jsem ještě v práci :(
fujarka

Příspěvekod Violet.11 v 27. březen 2009, 14:39

Ahoj Sibilko Lkwiatek: ,
děkuji za info, ale myslela jsem anděla Chamariela. Na netu je zmíněný, ale není tam o něm nic. :cry:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod sibila v 27. březen 2009, 8:12

Ahoj Violet :3057: :papapa:
No Anděla Chamariela jsem nenašla,ale je archanděl Chamuel-možná jde o něho
Působí na to.abys našla lásku k sobě i druhým.Jeho energie je plná lásky a pomáhá nám abysme měli radost ze života
A jeho barva je Růžová.....
sibila

Příspěvekod Violet.11 v 26. březen 2009, 21:08

Ahojte dušinky :smil68: ,
nevíte něco o andělovi Chamarielovi? Andílci mi řekli, že je můj anděl z andělů strážných, z mé duchovní rodiny :3057: Ale že je i není můj anděl strážný, že někde poletuje :1518:
A když se ted´dívám na jeho jméno, tak nevím jestli ho napsat zeleně nebo okrově :lol:
Moc děkuji za info :3148:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Re: záhada

Příspěvekod Estera v 27. říjen 2008, 11:59

Ahojky Stáni, :3057:

mám z tvého dopisu opravdu velkou radost :koniczinka: ........s objevováním jen směle pokračuj :-)......nemyslím si,že jsi netrpělivá. Každý člověk má svou rychlost vývoje a objevování a je to jen a jen na něm...... :rosa14:

Když píšeš o přeměně svého já, je to tak, ale nikdy nebude konec a to je nádherné..pořád můžeš jít kupředu a nikdy nepřestat....zkrátka až bude ten správný čas tak auru uvidíš a třeba uvidíš i další a další věci :rosa14: .......prostě to přijde....a je fakt,že je dobré si utvořit svůj názor, každé učení obsahuje důležité informace a každý člověk si zvolí co je pro něj přijatelné a co mu vyhovuje...těch cest je mnoho, ale stejně myslím, že všechny vedou k závěru, že láska je všude a ve všem...tedy,že láska je bůh a krása kolem nás...nevyčerpatelný zdroj pozitivna :3148:

Cvičit se ve vidění energií můžeš :suny2: ...nejlepší je na to příroda, rostliny a stromy....vyzařují krásné energie a dokáží užasnými způsoby energie předávat...můžeš třeba začít u kytiček doma :3057: a jak na to? Třeba se zeptej zdali ti ukáží svou energii a zdali jim ty můžeš předat svou....jestli si můžeš naopak vzít kousek té jejich a zeptej se jestli jsou spokojené a tak....alespoň promě to bylo nejsnažší..., ale třeba ti bude vyhovovat něco jiného uvidíš :-)

Stáni měj se krásně a ptej se na cokoli, rozhodně mě neotravuješ.......když budu vědět, ráda poradím :koniczinka:

Co se týká těch andílků, tak plně souhlasím s Péťou :koniczinka:

Krásný den :suny2:
Esty
V nekonečnu vesmíru žíti v pravdě, víře a lásce
Estera

Re: záhada

Příspěvekod ppd25 v 27. říjen 2008, 11:11

Ahojky Stáni :)

to je krásná příhoda. Víš nikdo ti tady neřekne zda je to opravdu jméno tvého strážného anděla a ani, co znamená. Pokud cítíš srdcem, že je to jeho jméno, tak ho tak oslovuj pro lepší komunikaci mezi vámi. A myslíš, že je podstatné vědět, co jeho jméno znamená? Pokud ano, tak se zeptej přímo jeho. Víš andílků je obrovská spousta. Jsou rozdělení i na hiearchie. Ono jich mnohem víc jak nás lidí. Každý člověk má těch andílků několik, může jít i o desítky. Tak těžko říct, co jeho jméno znamená. Takže má rada zní, raduj se, že znáš jeho jméno, protože to svědčí o mnohem lepší komunikaci mezi vámi a pokud chceš něco o něm vědět, ptej se jeho. :iconwink: Odpověď najdeš jen sama v sobě. :smil68:

Přeju krásný a sluníčkový den! :suny2:

papapa Petra
ppd25

PředchozíDalší

Zpět na Andělé