Prosila jsem anděla, aby mi sdělil své jméno

Vše o andílcích: vaše zkušenosti se setkáním s nimi, a také rady jak je vidět a žádat o pomoc.

Re: Prosila jsem anděla, aby mi sdělil své jméno

Příspěvekod Berunka80 v 30. duben 2009, 12:09

Někdy člověk opravdu musí najít odpověď sám v sobě a já začínám chápat, proč jsem mého anděla Serafiána potkala až teď a opravdu mě psychicky chrání moc dobře. Hlavně se snaží krotit ve mě to negativní a jsem moc ráda, že ho mám :3057: Taky už čím dál víc chápu proč za mnou přišel Anael, mějte se hezky a teším se že zase někdo napíše, své zažitky s anděli strážnými :suny2:
Berunka80

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Berunka80 v 28. duben 2009, 18:23

Violet už to vím, musela jsem rozřešit jednu rodinou situaci, hodně nepřijemnou.
V andělských kartách jsem našla toto.
Slyš, já jsem Anael. Já jsem BoŽí oštěp a štít. Vtahuji nižší lidské pudy do světelných úrovní bytí. Agrese ustoupí jemnosti a pýcha ustoupí pokoře. AŽ vzejde slunce tvého srdce, potečou k tobě odvaha a rozhodné jednání. Tvé vědomí je barometrem Světla. Moje energie tě zasáhne takovou měrou, jak velkou potřebu ukáže stupnice tvého vývojového stupně.
Přináším mír těm, kteří neodporují mé energii. Přijmout křest ohněm vyžaduje odvahu očištěného vědomí. Přirozenost tvého ega mi není ciZí, je pouze bouří na povrchu rozpínajícího se slunce.
Přináším vyrovnání a spravedlnost. Není možné překročit nebeský práh, pokud odmítnu přístup. Světelný paprsek, ktery je skrze mne řízen, tvoří nové planety a umožňuje zrod hvězd.
A tak to je. Anael.

Jenom nevím jestli jsem to ustála dobře, bylo v tom hodně emocí a agrese. Ale vím, že my pomohl, aby jsme to ustáli s manželem a držely při sobě.

Co pak se v tvém životě dějě, že hledáš sama sebe?
Berunka80

Příspěvekod Violet.11 v 27. duben 2009, 20:27

Berunko :3057: ,
nemáš za co. :smil68: Sis sama odpověděla :1518: Tak se zeptej Serafiána, proč za Tebou Anael přišel?
No vidíš to je hodnej. :3057: Já bych zase potřebovala najít sama sebe :1258:
dobrou noc :woblokach:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Berunka80 v 27. duben 2009, 18:45

Violet, moc děkuju.
Jenže já už vdaná jsem a mám dvouletou holčičku, tak nevím proč přišel za mnou. Možná byl zrovna nejblíž, on totiž můj manžel moc druhé miminko nechce. Tak nám chce pomoc, aby jsme našly společnou cestičku a dopracovali se k tomu druhému miminku cestou lásky :3057: Tak uvidím, jinak se svým Serafiánkem si povídám teď často, v sobotu mi pomohl najít ztracené klíče :oops:
Berunka80

Příspěvekod Violet.11 v 26. duben 2009, 21:43

Ahoj Berunko :rosa14: ,
a proč by nemohl? Však je přeci Tvůj :3057: A určo není jedinej :1518: :1258: :idzjuz: :koniczinka:
Anael je archanděl sňatku :rosa14:

Anael je jiné jméno pro archanděla Hagiela, vládce Venuše, která je planetou lásky. Anael přeje veškerému vyjádření lásky a náklonnosti mezi lidmi, ale víře a oddanosti požadovaným při sňatku žehná obzvláště. Pokud doufáte ve sňatek jako v naplnění vztahu, v němž žijete vy nebo lidé, na nichž vám záleží, můžete si na pomoc volat anděla Anaela. Anael se nemůže lidem plést do osudu, ale v případě, že je možné, aby se vaše přání splnilo, si můžete být jisti, že vám anděl Anael otevře všechny nezbytné dveře vedoucí na radnici.

Obrázek
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Berunka80 v 26. duben 2009, 18:35

Může se tak můj anděl vůbec jmenovat?
Berunka80

Příspěvekod Berunka80 v 25. duben 2009, 18:34

Dneska jsem se taky zeptala, včera jsem měla zvláštní zážitek. Prosila jsem archanděla Gabriela o druhé miminko večer, když zapadalo sluníčko.
Ale místo toho jsem se ráno zeptala jak se jmenuje anděl, který se mnou komunikoval a dozvěděla jsem se, že Anael, tak nevím proč za mnou přišel zrovna on.
A dneska jsem se zeptala na jméno mého anděla a bylo my řečeno Serafián. Ale od chvíle, kdy jsem ho tak oslovila my je hrozně dobře na dušičce :suny2:
Berunka80

Příspěvekod Kosatka v 29. březen 2009, 22:29

Děkuji moc za uvítání, je to fajn :smil68: .
Dneska odpoledne jsem si zdřímla a prosila Anděle ať stojí při mně. A jméno mého Anděla strážného je Christian. Nebyl to sen, jen jméno znělo jak křišťálové kapky. Znám ho už dlouho, v jeho náruči je absolutní bezpečí. Nikdy mně nenapadlo, že se jmenuje, jen jsme spolu seděli na duhovém oblouku nad údolím :3148: .
Přeji Vám prima týden :papapa:
Kosatka

Příspěvekod babrle v 28. březen 2009, 22:20

Podívej se na stránku Sluničko je tam seznam andělů,ale toho jak popisuješ jsem tam nenašla.možná to špatně slyšíš. :023:
babrle

Příspěvekod Violet.11 v 28. březen 2009, 21:52

Ahoj andílku :mrose1: ,
děkuji Ti moc za Tvojí snahu a za Tvůj drahocenný čas, moc si toho cením :smil68: :3057:
Chamariel je můj a ještě něčí anděl strážný. Ptala jsem se proto, že mi utkvěl v paměti. Na netu jsem našla jeho jméno, ale jinak nic :cry: Ještě jednou děkuji :rosa14: Lkwiatek: :prezent:
Dobrou noc :3057:
Violet.11

Další

Zpět na Andělé