Anděl po tvém boku

Vše o andílcích: vaše zkušenosti se setkáním s nimi, a také rady jak je vidět a žádat o pomoc.

Re: Anděl po tvém boku

Příspěvekod zdenička v 06. leden 2009, 15:14

Milá moje Bosorko, :3057: :papapa: :rosa14:

nic si z toho nedělej. To ale kecám. :suny2: :suny2:
Tak znovu. :sarcasm:
Já mívám takové stavy jako ty. :1518:
Zrovna včera. Zeptej se Bony. Té jsem brečela na rameni. :sarcasm:
Znám to velice dobře a mám pocit, že se to zlepšuje, že bývalo hůř.
Víš, jediné , co se dá v této chvíli říct, je to, že procházíš nějakým vývojem, něčím, co tě nutí se naučit, ale ty si to teď neuvědomuješ.
Jediný pozitivní je na tom to, že máš před sebou zákonitě světlo. Nahoře vědí velice dobře, co je důležité
a v momentě, kdy se naučíš, tak tě nechají odpočinout, vydechnout a bude se ti zdát všechno zase krásné a růžové a bude se ti na světě dařit a taky líbit. :1258: :1258: :1258:

Já teď jakoby odpočívám, ale vím, že už se to blíží a čekám na další úkoly.
Přijde zase nějaká šupa. To se brzy dovíš. Je to tak celý život. :iconwink:
Na Zemi se máme učit, ne si jenom užívat. :1518: :023:
A já se snažím říkat, tak teď jsem něco splnila , tak bude zase chviličku dobře. U tebe je to už delší dobu,
myslím takové smutno, ale ta doba je u každého jiná.
Já to mám vždycky rychle nahoru a rychle padnu na hubu.
Ty to máš jako moje sestra.
Déle, trvale a nic moc. Ale neboj se ono to určitě přijde.
Já cítím, že se tento rok u tebe rozbřeskne.
Jsi taková citlivá dušička. Ale bude dobře , věř.
Kdyby jsem začala psát na tyto stránky před pěti lety, tak mě nepoznáte. Pořád jsem jenom bulela,
smutněla a žádná legrace se mnou nebyla. To jenom abys věděla, že ten čas přijde.
A co zubáčky??? To jsou pěkný mrchy, že???
Ty se mnou kamarádí taky často.
Tak se drž děvče. :1258: :1258: :1258: :1258: :3057: :papapa:
zdenička

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Bosorka v 06. leden 2009, 14:24

Ahoj Zdeničko :idzjuz:
chtěla bych mít tvou super náladu. :suny2: .Já ať se směju na kohokoliv,asi to neumím,tak se mi to nedostává zpátky.Od silvestra řeším nějaké problémy doma,teď jsem spálila jídlo,no prostě jsem začala super.Bude líp,protože teď hodně přemýšlím o svém životě,ale mám strach udělat změnu.Nevím.Dobře se to čte,jak mají ostatní dobrou náladu,přeji Vám ji.Mějte se krásně. :idzjuz: :1258: :clapclap:
Užívej si každý den,jako by byl tvůj poslední.
Bosorka

Příspěvekod zdenička v 06. leden 2009, 14:18

Boni, tak to ti schvaluji. :1518: :1518: :1518:
Já to dělám úplně stejně.
:023: :023: :023:
Ráno prší, zima jako v truhle, nikde ani živáčka a já se usměju z okna na vzteklou sousedku, protože ji někdo hodil vajgla na balkón, usměju se na ni a řeknu, to máme ale krásný den paní Nováková, že???
Mohl by být takový každý, že???
Ona se taky usměje, protože ji je blbý dělat ksichtíky na usměvavou tvář, pak se zamyslí a řekne si, jo má pravdu, ta baba, fakt je hezky. :1518: :023: :023:
Všimili jste si někdy toho, že kdykoliv se na někoho usmějete, třeba při tom, když do sebe málem vrazíte nebo se usmějete při pozdravu, tak vám ho i ten nejna.......í člověk oplatí. :1258: :1258: :1258: :1258:
To jsou ale kouzla, že??? :1518: :1518:

Však mě za chviličku smích přejde. Jdu do Angličtiny. :1258: :1258: :1258:
Po 14 dnech budu mluvit ze všech nejlépe a paní, vlastně slečna učitelka si bude myslet, že bych měla stát před tabulí já. Hihihi.
No. To tak na závěr. M :idzjuz: :papapa: :rosa14: ějte se pěkně a jezděte opatrně a choďte opatrně, klouže to.
zdenička

Příspěvekod Bona magus v 06. leden 2009, 13:26

Ahojky čarodějky :smil68:
Tak moc děkuji za obrázky a taky za marný pokusy :whinklove: :thumbup: :20861: .No andílci se taky rádi smějou a tahle hra je zřejmě baví :zabawa: :3152: .

Afirmace budu psát jen z knížky "Mocné myšlenky" od Louise L.Hay a pokud budou mít moudra o andílcích autora,tak ho uvedu.Tak to já jen tak raději pro klid dušičky Lkwiatek:

:mrose2: Rozhodla jsem se,že dnes budu se sebou spokojená a učiním si z toho zvyk.
Každé ráno si budu připomínat,že si mohu vybrat,jaký ze sebe mám pocit..... :mrose1:

Mějte se moc krásně :suny2: :rosa14: :koniczinka:
Bona magus

Příspěvekod Iwanka v 05. leden 2009, 20:05

čauky holky, to jsem blázen :? s těma obrázkama.... Že by andílkové s námi šprýmovali??? :eusathink: :woblokach:
Já Sibilko fakt nevím, čím to může být, ale ještě něco zkusím....
Ten můj, co jsem ho sem dávala jako první, se stále ztrácel a zase objevoval. Až jsem se naštvala a zkopírovala ho do PC a nahrála do fóra. No, a já teda ho teď vidím, nevím jak vy ostatní.
Zkusím sem dát ten obrázek, co jsem dávala na výklad pro rok 2009, ok?
Jinak Sibilko, děkuji ti za výklad, já ještě nestihla zas ani poděkovat. Ale jen co se k tomu dostanu, vlezu tam do toho tématu a taky tam přesunu tedy to moje a od Bony, ať to máme ucelené.

Tak holčiny zatím papa, mějte se hezky, musím běžet pálí se mi asi něco v troubě.... :lol:

Obrázek
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod sibila v 05. leden 2009, 15:44

Ahoj Bono :rosa14:
pokus o obrázek:nedá se Iwanka si z nás hned z nového roku děla legraci.......Sibila :hmmmmmm: :zalamany: :angelicek:
sibila

Příspěvekod Bona magus v 05. leden 2009, 12:43

:mrose1: :mrose2: :mrose1:
Váš nový rok začíná s nadějemi a sny,
s těmi nejlepšími úmysly a tichým šustěním křídel..... :rosa14:
Bona magus

Příspěvekod Iwanka v 04. leden 2009, 10:05

Boníku, tak snad už sem obrázky půjdou dávat.
Děkuji, že jsi na to upozornila, páč já myslela, že obrázky sem jdou dávat (měla jsem dojem, že tady byl)... ale, když jsem si přečetla tvůj vzkaz, koukám :shifty: a on nikde. :o

Zatím papa a krásný den přeji tobě i všem. :rosa14:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Bona magus v 03. leden 2009, 19:14

Ahojky kouzelné bytosti :smil68:
Tak já budu Iwanko písat ta růzá krásná moudra o andílcích a občas to proložím nějakou úvahou ,zážitkem a nebo pěknou afirmací a kdo bude chtít,ať taky přispěje :zabawa: (obrázkem,větičkou..... :1861:)
Jo a mám pocit,že sem a na bylinky nejdou vkládat obrázky. :zalamany: Už to jednou zkoušela Sibilka a taky nic.Tak kdyby se někdo nudil.. :sowa: zkuste to ještě :angelicek:
Mějte se moc,moc krásně :suny2: :rosa14: :koniczinka:
Bona magus

Anděl po tvém boku

Příspěvekod Iwanka v 01. leden 2009, 23:50

Boníku, tak jsem nakonec vytvořila to nové téma, aby ses s tím nemusela zaobírat.
Zatím ho nechám u bylinek, ale nejspíš, co nevidět, vytvořím nové téma - pro anděly, víly, skřítky a tak dále, takže pak bych toto tam přesunula, ok? ;-)
Tak děkuji ti :rosa14: za sebe i všechny ostatní, které to bude zajímat. Už se těšíme.

A dám sem obrázek, který jsem našla. Prý je to oltář přichystaný a uspořádaný pro přivítání anděla v novém roce. Tak myslím, že se to sem jako úvod hodí. ;-)
Zatím papa a děkuji. Lkwiatek:

forAngels.jpg
Iwanka

Předchozí

Zpět na Andělé