Anděl po tvém boku

Vše o andílcích: vaše zkušenosti se setkáním s nimi, a také rady jak je vidět a žádat o pomoc.

Re: Anděl po tvém boku

Příspěvekod Bosorka v 09. leden 2009, 8:51

Ahoj zlatíčka :3057:
Chtěla jsem se zeptat,jak poznáte,že můžete komunikovat s andělem.Já mám třeba přečtené nějaké knížky:Poslové světla,Pozemští andělé,Andělé stojí při nás atd.Třeba když potřebuji pomoci tak poprosím Michaela nebo Gabriela,ale tak osobně jsem se nebavila.Bavím se s jinými entitami jako jsou duše mých blízkých nebo z rodiny od manžela,kteří už nejsou mezi námi.To jo,ale s andělem jako takovým ne.O kom vím,a děkuji mu že je tu se mnou a pomáhá mi,je duše dědečka a někdy dostávám zprávy od sestry.To mi potvrdil i nejedem léčitel,u kterého jsem byla i paní co mě zasvěcovala do Reiki prvního stupně.Není to blbá otázka? Já teď hodně čtu,(např.teď Hovory s bohem) a tak mám plnou kebuli takovýchto myšlenek a otázek.
Pak mám ještě jednu otázku,která nesouvisí s tímto tématem.Holky kdo má dítko s LSD lehčí formou,já už nevím jak s malou mluvit,jak ji pomoci,posílám ji energii,prosím andílka ať ji ochraňuje a pořád potřebuje ujišťování,že pro ni příjdem do družiny,že ji tam nenecháme,že se nám nic nestane atd.Snažím se vše v klidu,ale bolí to.Děkuji moc za radu.Bosorka :eusathink: Mám Vás ráda :3057:
Užívej si každý den,jako by byl tvůj poslední.
Bosorka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod babrle v 08. leden 2009, 19:50

Ahoj Sibilko,já už ti přála ,ale nevím,zda to došlo.No a dnes jsem pochopila,koho mi stím tvým humorem připomínáš,no a nyní vím,že mého mladšího syna.Je to taky Kozoroh.To je moc těžké znamení,protože jste tak strašně zodpovědní,šetříví,nedůvěřiví ,pracovití,stále o sobě pochybujete,musíte vše kontrolovat,hlavně sebe.Tvá roční karta-3+1+1+2+2+9´=18Měsíc a Poustevník.
Měsíc- Máš jít opatrně,ale rozhodně cestou strachu.Hledej důvod pro víru v lepší budoucnost,přesně si rozmyslí,co , chceš dělat a jdi odvážně a promyšleně,krok za krokem.
Duchovně sestup do podsvětí,nejhlubší pochopení a poznání sebe sama.
Práce-tréma nejasnost,snění o něčem lepším.
Vztahy-sen o romantice,neuspokojené některé touhy,možná žárlivost.
Poustevník-nenechat se vyvěst z míry a svého klidu.dát si čas na rozhodnutí o některých věcech.
Duchovně-krystalizace vlastní vůle a ryzí bytosti.
Práce.-Přeskoumání starých cílu,zda není lepší méně placené zaměstnání v klidném prostředí,před hektickým a dobře placeným?
Vztah-žít pro sebe a svého partnera ,chránit své soukromí.
Nechat něco uzrát a zůstat věrný sám sobě.
Nastane ve tvém životě nějaké zpomalení ,proto,aby jsi si věci mohla promyslet a poučit se ze svých chyb.
Doufám,že promineš mou drzost,že jsem ti to napsala bez tvého přání.Je to takový malý dárek.Nemusíš a mužeš to přijmout.B. :mrose1: :prezent:
babrle

Příspěvekod sibila v 08. leden 2009, 15:46

Ahoj milé kolegyňky :3057:
Zdeničko i když střelec nejsem,tak děkuji za přání a tobě dodatečně také hodně,hodně štěstíčka a hlavně zdravíčko-pak už přijde to ostatní samo.....Sibila
angel093.gif
angel093.gif (48.57 KiB) Zobrazeno 9388 krát
sibila

Příspěvekod Iwanka v 08. leden 2009, 11:56

Zdení, zdravím. A taky ti teda přeju opožděně všechno nejlepší, páč střelci měli narozky nedávno. A vlastně sem patří, co tak vím i Jindříšek. Tak tobě též všechno nejlepší, ty náš kluku kudrnatý. :3057:

A jinak, honem to uvedu na pravou míru. I když vím, že Sibilka se ozve. Ale ona není střelec, ona je kamzík skákavý, pracovitý - Kozoroh... :D
Jo a Zdení, do tématu - zlomový rok 2009 jsem ti nadělila jako dáreček chlapa. Už jsi si všimla? ;-)
Zatím papa bando líbezná. A hezký den všem. :koniczinka:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod zdenička v 08. leden 2009, 11:45

Sibilko, :prezent:
tak dodatečně všechno nejlepší.
:suny2: :3057: :3057: :3057: :3057:
Ani jsem nevěděla, že jsi praštěnej střelec. Podávám ti ruku, já taky. :rosa14: Tak tě vítám.
:suny2: :suny2: :suny2: :suny2:
Nicméně hodně zdravíčka a štěstíčka. :1258: :1258: :1258:
Snad jsem tě neurazila.
Fakt je ,ale že ne všichni střelci jsou kašpaři, že??? Asi víš koho myslím?? :1518: :1518:
No tak se opatruj děvče a těším se na tvoje zprávičky. :1518: :1518: :rosa14: :papapa: :1258:
zdenička

Příspěvekod Iwanka v 08. leden 2009, 10:02

Tak už je to, Sibilko, už by obrázky měly jít dávat. Jsem si toho nevšimla.
Já je vkládám i jinak. Když budeš chtít obrázek vložit odněkud z webu, tak se to dělá tak:

[img]a_mezi_tyto_dva_prikazy_zkopirujes_odkaz_na_obrazek[/img].

Tak holky i klucí, zatím papa, mějte se hezky, objevím se až zas večer, doufám.
Sluníčkový a pohodový den přeji všem, všem, všem. :3057:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod sibila v 08. leden 2009, 9:14

Zdraví vás milé čarodějky- :idzjuz: :3057:
Děkuji za přání-moc mě potěšilo(31.12).
Iwanko-no tak nevím,ale dole mi chybí vedle možnosti-přidat,není to tam a tak nevím jestli jen u mě nebo u všech.Možná vkládáš obrázky jiným způsobem-tak mě prosím pouč,ať jsem chytřejší......Sibila
;) :oops: :eusathink: :hmmmmmm: :3085m: :pray: :eusadoh: :3057: :papapa:
sibila

Příspěvekod babrle v 07. leden 2009, 22:25

Ahoj Violet,jsem ráda,že nejsem sama.Víze taky mívám,když meditují,nebo posílám Reiki energi na dálku.Jednou jsem posílala své sestře,je o hodně mladší,je skoro jako mé dítě,vlastně jsem ji tak trochu vychovala.No a tak máme k sobě hodně blízko.Když byla jednou nemocná ,tak jsem jí posílala energia přála jsem si to tak usílovně,najednou jsem jí viděla jak sedí a nad ní se sklání světle modrá bytost a objímá jí křídly a z čela na ní proudí modrostříbrný paprsek.Pak mi volala,že měla tak nádherné pocity,že plakala a že jí bylo tak blaženě,že se nechtěla aní pohnout.Svým dětem taky posílám energi,ale ty jí tak nevnímají.Spíš má známa ,ze kterou jsme prošly zasvědcením,tak to je teda nářes oboustraný.Jednou jsem meditovala nad jednou známou,protože má určité zaměření a vytvarné vize.No to byl takový zážitek,že jsem uvažovala,že to sepíší.Bylo to neskutečné.Je to na dlouho.Jen tak ve skratce ,byla jsem v nějakých jiných světech a bylo to tak živé,že dodnes nevím,zda mám takovou fantazi,nebo jsem to opravdu při meditaci zažila.Moc mě to trápá,hledám odpovědí všude a tak by uvítla,někoho kdo má podobné zážitky,při posílaní reiki,nebo meditaci.
Tak se měj a dík,že nejsem sama.B. :023:
babrle

Příspěvekod Violet.11 v 07. leden 2009, 21:26

Ahoj Babrle :rosa14: ,
můžu Vás ujistit, že zralá na blázinec nejste, to spíš ti co říkají, že jsou normální :lol: Ta vize při zasvědcení musela být úžasná :woblokach: Andílci jsou úžasní :angelicek: Určitě máte víc andílků, jen se zeptejte kolik jich okolo Vás obletuje :D Pokud říká, že je Gabriela tak je to Gabriela. :1518: Průvodci se myslím můžou střídat a nebo jich máte víc. Andílků jsem se na jména ještě neptala, ale jméno duchovního průvodce vím :3057: Stává se mi, že třeba když mám zavřený oči nebo i třeba přes den, že vidím tváře lidí nebo nějaká místa. Před nedávnem když u mě byli nějaký astrální potvory, tak jsem dokonce slyšela i křik nějaké ženy :0304: No hnus! Ted´už tu nejsou, je se mnou Michael, ale kdo ví na jak dlouho :eusathink: Jestli se zas ty nezbedy ukážou! Furt nějaký zkoušky :0304:
Mějte se hezky a pozdravujte andílky a průvodce :idzjuz: :koniczinka: :3057:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod babrle v 07. leden 2009, 19:41

Milé čarodějky a páni kluci,dovolím si tady napsat pár postřehu o bytostech,zda to byli andělé to nevím.Mé první vizuální setkání jsem měla při zasvědcení Reiki.Už jsem otom psala.Jedna z vizí které jsem měla byla,že se vznáším nad nádherným údolím a nademnou se oběvily obrovské bytosti které vypadali uplně stéjně.Měli světlé vlasy,nádherné tváře,byly obrovské,jejích šaty byly průhledné a trochu mléčné a dole byl lem a v tom lemu proudilo světlo.Psala jsem tady už otom a stále nevím kdo a co to mohlo být.Nevzpominám si ani na ruce ani ,že by měli nějaké křídla.Jen si pamatují,že potom,co je za ty šaty potáhly dvě malé bytosti,které by mněly být jednou mé vnoučátka,tak se tak nádherně usmály,že se to nedá vypovědět.Byla to nesmirná lásky,pochopení,odpuštění.Tento výjev si budu pamatovat do konce života a litovat,pokud to znovu nezažují.Jinak si povídám a dofám,že to není jen má bujná fantazie,ze svým andělem strážným.Tvrdí,že je Gabriela.Pokud jsem se zeptala na průvodce reiki,tak mi zdělí vždy nějaké nové jména,tak nevím,zda se střídají.Jen někdy jsou ty jména tak zvláštní,že je neumím ani vyslovit.No a pak jsem si namamlovala anděla,asi jsem to již psala,chtěl být modrý,tak je modrý a taky je to Gabriela.Mé karmické dceři se líbil,tak jsem jí namalovala taky a její chtěl jméno Uriél.Někdy se sama sebe překvapím a pochybují,zda je to tak jak to je.Má se prý věřit,když se zeptáte svého anděla strážného,to co si první uvědomíte.Tak se tím řídím.Je to někdy fakt legrace.Je to trochu jako když mluvíte sami ze sebou a v některých věcech si odporujete.Dokonce mě přinutí,aby jsem si přiznala svou chybu a když to udělám,tak mě chváli.Tak kdyby měl někdo podobné zážitky,tak pište,jinak si budu muset myslet ,že jsem zrala na Chocholouška.B.
babrle

PředchozíDalší

Zpět na Andělé