Anděl po tvém boku

Vše o andílcích: vaše zkušenosti se setkáním s nimi, a také rady jak je vidět a žádat o pomoc.

Re: Anděl po tvém boku

Příspěvekod Violet.11 v 22. srpen 2009, 21:42

Ahoj Paprsku :3057: ,
požádat o pomoc je jako požádat přátele...poprosit, sdělit počem toužíš a poděkovat :clapclap:
Jukni sem http://evamarvanova.sblog.cz/kontakt/ je tam toho hodně. A nebo sem http://nerdy.blog.cz/rubrika/jak-spatrit-andela-za-sedm-dnu
Přeji Ti hodně štěstí :smil68:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Paprsek v 22. srpen 2009, 20:56

Ahujky lidičky :3148:
Mohla bych vás, jako lidičky, kteří mají s andílky zkušenosti, poprosit o radu, jak požádat andílky o pomoc, nebo je ještě lépe uvidět? Vím, že tu někde jsou a moc bych se s nimi chtěla setkat :angelicek:
Mějte se krásně, a ať vám koně jdou :3057: :mrose2: :suny2: Lkwiatek:
Paprsek

Příspěvekod Violet.11 v 20. srpen 2009, 22:32

Ahoj Šárko :3057: ,
vítám Tě tu a moooc zdravím :idzjuz:
Ten andílek strážnej musel být pohotovej :1518: Jojo ty mají službu nonstop :lol: To je dobře, že se Tvojí princezně nic vážného nestalo :smil68:
Přeji Ti hezkou noc :woblokach: a měj se hezky :3057: :3057: :3057:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod saryk v 12. srpen 2009, 20:59

Moc všechny zdravím :-)
Jsem tu - registračně - nová, ale čtu už dlouho.
Musím se podělit o svůj zážitek...vypsat se a poděkovat....
Andělé strážní mi před týdnem zachránili moji 3 letou holčičku.
Do brčka v ledové tříšti se jí schovala vosa. Já ji přehlédla :( a malá ji vypila!
Ještě utekla kus ode mne...a jak jsem viděla, co převaluje v puse, pomalu mi docházela ta hrůza!
Zakřičla jsem, ať to vyplivne, najednou vidím, jak ji má u koutku pusy...křičím: Vezmi to a zahoď! Udělala to a vosa ji štípla až do prstíku... Oddechla jsem si neskutečně..........
Děkuju jejím andělům strážným na tisíckrát a budu jim do smrti vděčná. Děkuju, že mi zachránili můj poklad. Nedávno mi umřela maminka, takže další neštěstí by pro mě byla obrovská rána.

Mějte se všichni moc pěkně, hodně pohodových a harmonických dní strávených se svými milovanými přeje
Šárka
saryk

Příspěvekod Violet.11 v 30. červenec 2009, 23:36

Andělé jsou úžasní :rosa14: bylo mi smutno, tak jsem si vyložila kdepak jsou mí andílci a Michael?
Vyšlo mi toto: Archanděl Michael, Božské vedení, Harmonie, Hudba, Nová láska, Odpuštění, Rovnováha
Poslouchám si přitom mantry...no nejsou ty Andělské karty božské? :3057: :rosa14: Lkwiatek:
Přeji vám něžnou noc v objetí andělském :woblokach:
Violet.11

Příspěvekod Violet.11 v 03. červenec 2009, 21:25

Dušinky :3148: ,
komu se zjevují čísílka, kam se podívá, tak se jukněte sem :3057:
http://evamarvanova.sblog.cz/cisla/
Moc zajímavé :clapclap: :suny2: :koniczinka:
Violet.11

Příspěvekod Fairy v 23. červen 2009, 10:19

Ahojky všichni!!!
Zatím sice nevidím ani víly ani andílky, ale vím, že tady jsou. Už několikrát mi pomohli, když jsem je zavolala. Všem vřele doporučuji knížky od Doreen Virtue, mám jich už doma pěknou sbírku :iconwink: Díky nim jsem se zase vrátila na duchovní cestu, kterou jsem před pár lety opustila a ani si to neuvědomila. Přeji nádherný den. Mějte se sluníčkově, ať to sluníčko spolu přivoláme :iconwink: :suny2: :suny2: :suny2:
Fairy

Příspěvekod babrle v 12. červen 2009, 22:33

:clapclap: :idzjuz: :3057: :suny2:
babrle

Příspěvekod Violet.11 v 12. červen 2009, 14:58

KDEPAK JSTE ANDÍLCI? :angelicek:
Jste se někde ztratili?
Posílám Vám hudbičku na potěšení dušičky :3148: :mrose1: :whinklove:

http://www.youtube.com/watch?v=VFLF-gh4C2M

http://www.youtube.com/watch?v=8jP8CC2rKj4
Violet.11

Příspěvekod Vanilkova zmrzlina v 06. červen 2009, 5:46

Včera jsem potkala anděla. Myslím, že poprvé v životě. V noci jsem šla po ulici a byla jsem z něčeho moc nešťastná a brečela jsem. A v tom se tam objevil a ptal se proč pláču. Jmenoval se Michal, měl modré oči a blond vlasy a říkal, že je z Ruska. Pro mě to byl ale anděl. Pořád mi říkal ať nepláču, že všechno bude dobré. Čišelo z něj něco takového moc krásného, jako strašná chuť mi pomoct.. A já věděla, že má pravdu, že zase bude dobře. Děkuji Vesmíru za něj, je mi mnohem lépe :) Lkwiatek:

Hezký den přeje Lenka
Vanilkova zmrzlina

Další

Zpět na Andělé