Andělská přítomnost a komunikace s nimi

Vše o andílcích: vaše zkušenosti se setkáním s nimi, a také rady jak je vidět a žádat o pomoc.

Re: Andělská přítomnost a komunikace s nimi

Příspěvekod Mildred v 29. leden 2012, 21:57

Na tenhle web jsem narazila náhodou a myslím si, že andílci chtěli, abych se sem dostala. Je to tu moc hezké a vládne tu příjemná atmosféra. I já se snažím komunikovat s andílky, a často je prosím o pomoc. Mohla bych se jich, prostřednictvím Vás na něco zeptat? Už delší dobu je prosím o znamení, jak, nebo spíše co mám udělat, aby se mi zlepšila finanční situace? Možná ta znamení dostávám, ale neumím ještě dobře vnímat. Moc děkuji za případnou pomoc :3057:
Mildred

Advertising program
Reklama

Andělská přítomnost a komunikace s nimi

Příspěvekod Flaron v 24. leden 2012, 20:56

Kouzelné pozdravení všem.
Po zavítání na tyto stránky - mimochodem jsou vážně skvělé - jsem byla překvapena kolik lidiček řeší podobné potíže. Většinou jsem jen tichým pozorovatelem - pátrám a pročítám - protože jsem nikdy neměla odvahu, respektive jsem se styděla. :-( V současné době ale nevím kudy kam. Posledních šest let mi dává pěkně zabrat, zejména v oblasti osobní. Cítím, že se momentálně dostávám na rozcestí a snažím se najít správný směr. Obávám se však, že jsem tak zmatená, že nejsem schopna jej uchopit ani intuicí. Několikrát jsem žádala o pomoc andělíčky, ovšem přes chaos v hlavě nejsem zřejmě už ani schopna rozpoznávat znamení. :zalamany: Můžete mi, prosím, poradit, jak zpět získat "napojení", jak najít správný směr?
Děkuji.
Flaron

Příspěvekod oluska v 01. září 2010, 16:35

iwanko, děkuji ti za odpověď a za rady. Moc jsem potřebovala slyšet to co jsi napsala. Moje pocity, které občas cítím nejsou zas až tak dobré.. někdy se za ně hodně stydím.

Ta propast co je mezi mnou a mužem v naší lásce není kvůli nám. kdyby záleželo jen na nás, jsme šťastni, bohužel to není tak jednoduché. snad se to časem zlepší, věřím že lidi se mění a že boží mlýny melou. Snažím se být šťastná a přemýšlím nyní co je nejlepší pro mne samotnou, tak jsem už dlouho neuměla myslet.

Co se týká léčitelských schopností, mám nutkání když je někomu zdravotně blbě pomoci mu, ale asi jsem ještě nezkušená, nebo si prostě jen málo věřím. Když chci někomu pomoci, akorát se cítím unaveně a výsledek nevidím. a ještě k tomu mám pořád takový divný pocit, .. mám strach abych někomu svojí snahou nemocnému pomoci spíše neuškodila.

každý den si věštím karty, až bude čas na radikálnější rozhodnutí v mém životě, věřím, že mi karty pomohou. zatím se snažím být jednoduše ŠŤASTNÁ.

za obrázek moc děkuji (budu ho mít u sebe), a za modlitbu taky, snad mě andělíčci uslyší a pomohou. jdu jim to vše povědět. jsou milosrdní a rádi pomáhají a jsou tu pro nás a my pro ně :)
oluska

Příspěvekod Iwanka v 30. srpen 2010, 20:41

Osluško, zdravím Tě srdíčkově a taky sluníčkově. :3057:
Jsem ráda, že se ti u nás líbí.

Oluško, mám pro tebe vzkazík od Andílklů a přeber si ho jak chceš. ;-)

Trápíš se kvůli lásce, ale je třeba si uvědomit, že potlačuješ to, co by mělo jít ven. Mezi tebou a láskou muže je hluboká propast těžkostí (10 Holí)...
Možná chceš být super ženou, neumíš říct ne... přetěžuješ se... Chceš zachránit všechny kolem sebe, možná i svět.... Ale takhle to přeci nejde. Nejdříve zachraň sebe samu - to je ten nejúčinnější a nejsprávnější způsob... ;-)
Dovol i ostatním, aby tě hýčkali, opatrovali, milovali, pomáhali ti....
Naslouchej dobře svým pocitům, važ si jich a jednej podle nich (víš co máš dělat)... vidíš, jak krásně jsi přečetla z čajů vzkazy. :iconwink:
Nepotlačuj emoce, když chtějí ven. Nech je projít - ale snaž se tak, že je budeš jen pozorovat, jakoby z výšky...
Život není o trápení, ale o radosti. Soustřeď se na radost, lásku, hojnost a budeš toho mít v životě stále více a více. Nezaměřuj se na bolest, ale na uzdravení. Nezaměřuj se na dno (PEKLO), ale na NEBE. ;-)

Rychlá pomoc:
Říkej si pro uvolnění emocí: (můžeš si přizvat archanděla Azraela - přišla ti karta - http://karty.atarot.cz/poselstvi-archandelu/terapeut) ... máš léčitelské schopnosti, víš to?
TAkže si zavolej archandílka Azraela, popros ho o ochranu i pomoc a s ním proveď očistu sebe samé -
Doporučila bych ti ještě i Michaela a Zadkiela.

řekni si (a k tomu přizvy andílky, ať ti pomáhají s čištěním a uvolňováním):
Zbavuji se smutku, depresí, strachu a bolesti z hluboko uložených traumat a umrtvených citů. Chci tyto staré zablokované emoce transformovat a přeměnit na Lásku. Za pomoc, uvolnění a uzdravení děkuji.

Nyní ustávám ve svém trápení a s láskou vnímám samu sebe jako dokonalou bytost, zasluhující si štěstí, lásku, zdraví, hojnost... (můžeš doplnit dál, co je ti libo) ;-)
Otevírám se s radostí tvůrčí a léčivé síle i pomoci druhých bytostí, aby se vyřešily všechny moje problémy. Mé vyzařování ke mně automaticky přitahuje ve všech oblastech života vhodné partnery.

Hodně štěstí ti přeji a brzké uzdravení veškerého trápení!!! :023: Papa :3057:

V obrázku ti posílám energie pro léčení - otevři se jim a přijmi je... ;-)
Obrázek
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod oluska v 28. srpen 2010, 14:01

Jsem právě v situaci, kdy potřebuju pomoc, nevím jak dál se životem. jsem na rozcestí a každá z cest má své plus a mínus. jak tomu už v životě prostě bývá. Poprosila jsem se slzami v očích boha, aby mi pomohl, omluvila jsem se mu, že ruším, prosila jsem tak dlouho dokud mi do hlavy nepřišla jiná myšlenka, než ta, která mě tolik trápí již dlouho. Dnes jsem byla opět na dně. na tomhle dně jsem se ocitla už po třetí a teď jsem teprv prosila o pomoc. ta myšlenka, která mi "skočila do hlavy" byla, že si mám udělat čaj a že najdu znamení. Udělala jsem si svůj bylinkový čaj, náhodně jsem sáhla do směsy bylinek a vytáhla si kopřivu, mateřidoušku a řebříček (žebříček). Hned jsem rozpoznala, co mi dává kdosi milosrdný z hůry za znamení. Hodně jsem se spálila (kopřiva), někdo mě nadevše miluje mateřskou láskou (mateřidouška), a mám se posunout o kus dál (žebříček). Je to pro mě krásná chvíle, musím se o ní podělit s Vámi. Včera jsem si fórum prohlížela a zamilovala jsem si to tu. Snad budete sdílet mé nadšení a budete držet pěsti, abych měla dost síly a splnila co odemě tam nahoře chtějí, abych udělala, abych byla šťastná. Asi si to už konečně zasloužím..
oluska

Příspěvekod Florianela v 05. květen 2010, 21:26

Mio, pres karty urcite muzes, ale je uricte lepsi, kdyz si k tomu poridis karticky nove, ktere se drive nepouzivali na nic jineho. Je spousta karet v dnesni dobe, tak zkus zajit do knihkupectvi, a pozadej ho, at ti ukaze karticky, pres ktere si budete nejlepe rozumet. Poslouchej u toho intuci, ktere ti padnou do oka, tak to jsou oni. :iconwink:
Jinak vyse mas uvedeno, jak se da s andilky komunikovat, informace ti muzou chodit formou pocitu, znameni, slyseni, ve snech, formou napadu a myslenek atd.
Muzes ho pozadat at ti radi i pres karty, ktere jsou zde na webu online. Jinak maryasove karty a zolikove, tak pres ty nevykladam, ale je k tomu spousta knizek, kde jsou vyznamy karet popsane. Da se to najit i na internetu.

Preju krasny zbytek vecera! :suny2:
papa Florianela :idzjuz: :idzjuz:
Florianela

Příspěvekod Mia T.A.S. v 05. květen 2010, 17:33

Oi, :hello:
tak už mám zjištěný, že Archanděl to být nemůže, je to Anděl strážný.Můžeš mi ještě poradit jak s ním mám komunikovat třeba přez karty?Mám jenom karty na prší a žolíky.. :thumbdown: ...díky měj sé :3148: :idzjuz:
Mia T.A.S.

Příspěvekod Florianela v 05. květen 2010, 17:02

Ahojky Mio,
zcela uprimne nevim, jestli clovek, zde zijici by mohl byt archandelem po smrti. Jeste jsem to nikdy nezkoumala. Vim, ze zemrely lide muzou byt andely strazymi.
Zkus az s nim budes priste komunikovat nasledujici, rekni mu 3x at ti ukaze svou pravou tvar a prosvit ho Svetlem. A uvidis, jaka bude reakce, jestli utece nebo ne. :iconwink:

Preju krasny zbytek vecera! :suny2:
papa Florianela
Florianela

Příspěvekod Mia T.A.S. v 02. květen 2010, 18:54

Zdrawwím všechny :yesyes:
sem na tatyťech stránkách krátce,zatím to tady skoumám :candle: Ale jen tak pro začátek mám pár otázek x) :3085m: Je možné, aby při mě stál jeden člověk který žil na naší planetě jako normální člověk,je možné aby byl nyní mým Archandělem?Nebo to je jen Anděl strážný?Moc bych mu ráda věřila..znamená to pro mě hodně...Ale já potřebuji vědět i váš názor..názor těch zkušenějších.Děkuů Mia :hello:
Mia T.A.S.

Zpět na Andělé