Aura

Povídání o uvolnění mysli, čakrách, meditaci, kundaliní, auře i všech souvislostech s tím spojených...

Re: Aura

Příspěvekod Violet.11 v 06. listopad 2008, 22:31

Ahoj Esty :rosa14: ,
můžu se Tě zeptat co je ta barva úsilí duše? A mohu se zeptat jak se vypočítá z datumu narození barva aury, když mám narozeniny 1.4. 1986?
Je možný, že vidím auru na fotografiích a na videiích?
Děkuji a měj se hezky :koniczinka:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Estera v 06. listopad 2008, 10:15

Ahojky Jindříšku, :3057:

aura se dá vnímat na dálku. A to nejen u lidí, ale u zvířátek a rostlin..dokonce i u věcí...

Jestli vnímáš světlo a barvy okolo lidí, tak se ti otevírá vnitřní zrak....hodně štěstíčka :-)

Je dobrý třeba trénink před spaním na posílení vidění barev aury a to, že si budeš postupně predstavovat barvy čaker, prociťovat je a necháš se jimi "naplnit"...pomáhá to.

Hezký den všem
Esty :3057:
V nekonečnu vesmíru žíti v pravdě, víře a lásce
Estera

Příspěvekod Jindra v 05. listopad 2008, 23:53

Mě by zase zajímalo, zda jde aura vnímat na dálku.

Mám totiž občas pocit, že vnímám na dálko okolo někoho takové světlo, světlo různých barev.

Skoro jako bych na dálku vnímal auru.

Je to možné????

Papa a mějte se sluníčkově... :idzjuz:

:suny2: :suny2: :suny2:
Přece nebojuješ jen tehdy,když můžeš vyhrát.Nebojuješ jen proto,abys vyhrál.Bojuješ především proto,aby ses nedal.Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit.Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat.
Jindra

Příspěvekod Estera v 05. listopad 2008, 23:12

Ahojky Violet, :3057:

auru jsem začala vidět teprve nedávno.....zkušeností zatím¨není mnoho, ale jsou :-).....zatím její vidění je nekontrolované, takže ji vidím většinou, když jsem unavenější a nebo,když jsem zamyšlená. Tím, že se plně nesoustředím na zrak,začne se otevírat zrak vnitřní. Energie nebarevné jsem vnímala už dlouho a teď vídám i barvu.
Zatím vídám barvy okolof yzického těla a ty bývají dvě až tři...tedy základní,prosvítající a barva úsilí duše....

Z aury se dá vyčíst hodně...., ale jelikož se barvy mění i dle nálady a rozpoložení člověka, tak nemusí být vidění na první pohled přesné, tedy, že nebude možné třeba určit základní barvu aury.

Pomůckou může být i numerologie,která dle data nerození určí barvu aury s přesností na 95%, sama jsem vyzkoušela a to co jsem viděla jsem si potvrdila i počty :-)

Hezký večer
Esty
:rosa14:
V nekonečnu vesmíru žíti v pravdě, víře a lásce
Estera

Aura

Příspěvekod Violet.11 v 04. listopad 2008, 20:40

Přeji příjemný večer :3148: ,
ráda bych se vás zeptala jaké máte zkušenosti s viděním aury, zda se řídíte informacemi z ní obsažené hned při prvním setkání či nikoliv? A zda máte nějaký zajímavý zážitek s viděním aury?

Na tomto odkazu jsem našla cvičení na vidění aury, moc zajímavé, podívejte se.
http://www.ezoterika.estranky.cz/fotoalbum/cviceni-na-videni-aury/cviceni-na-videni-aury
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Předchozí

Zpět na Kundaliní, čakry, meditace, aura