Aura

Povídání o uvolnění mysli, čakrách, meditaci, kundaliní, auře i všech souvislostech s tím spojených...

Re: Aura

Příspěvekod Bona magus v 13. listopad 2008, 12:59

Ahojky Esterko. :smil68:
Děkuju moc.Mě to takhle stačí.Nečekala jsem,že toho jde tolik.Je to moc hezký. :rosa14:
Říkala Přemyslovna,že by se dalo udělat jednou nějaké setkání.(mě by se to líbilo,ale až někdy během příštího roku).Tak bych se těšila na prohlídku :1518:
Ps:Až se budete s maminkou koukat na mě,tak asi uvidíte barevnou hudbu.To je v pořádku,mám teď energetické a citové výkyvy jak hrom :lol:
Měj se moc,moc krásně :suny2: :koniczinka: :rosa14:
Bona magus

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Estera v 12. listopad 2008, 18:28

Ahoj Bono, :3057:

z Aury toho lze vyčíst opravu hodně...

Například....pocity, trápení, nemoci, negace, schopnosti.......potenciál, jestli je uplatněn nebo naopak.....jsem přesvědčena o tom,že prostřednictvím čtení z aury se dá hodně pomoci lidem....auru je možné harmonizovat na "postižených místech"....zkrátka je to propojení jak s čakrami, tak se systémem těl okolo našeho fyzického těla :-)

Z aury se dá vyčíst s kým máme tu čest :-)

Esty :rosa14:
V nekonečnu vesmíru žíti v pravdě, víře a lásce
Estera

Příspěvekod Estera v 12. listopad 2008, 14:43

Ahoj carodejka0030,

čerpání energie od jiného člověka??? Můžeš přiblížit co tím myslíš???

Esty
Estera

Příspěvekod carodejka0030 v 11. listopad 2008, 22:57

ahoj, můžu se s někým poradit o čerpání energie od jiného člověka?
carodejka0030

Příspěvekod Bona magus v 11. listopad 2008, 12:05

Ahojky Esterko. :smil68:
Omlouvám se,že nečtu všechno (nějak nestíhám),ale psala jsi,že taky začínáš oběvovat kouzlo aury.Tak dovol abych ti ze srdíčka pogratulovala. :rosa14: :rosa14: :rosa14:
Mám vždycky velkou radost když se dobrým lidičkám daří :clapclap:
Chtěla jsem tě poprosit až budeš mít chviličku:ráda bych věděla co všechno jde z aury vyčíst.Mě to stačí jen tak krátce,spíš ze zvědavosti.
Měj se moc,moc hezky :suny2: :koniczinka: :rosa14:
Bona magus

Příspěvekod zdenička v 10. listopad 2008, 11:38

Ahoj Esty,
děkuji ti za psaníčko. Brzy odepíšu. Jinak mám teď rozečtenou knižku Aura v praktickém životě. To je počteníčko. Ale nepamatuji si, kdo ji napsal.
Jenom se nestačím divit. Je to paráda. A ty barvičky si vytisknu a uložím. Je to zajímavé. Tak pa,pa a mějte se pěkně všichni. Ahoj. Zdenka.
zdenička

Aura - přiřazení barev k číslům

Příspěvekod Estera v 09. listopad 2008, 20:05

Ahojky Violet, :rosa14:

v numerologii jsou dva způsoby součtu..jeden co jsem napsala níže a ten druhý, který jsi napsala ty.....

V tvém datu narození vychází z jednoho součtu 2 a z druhého 11...je to tedy numerologicky takzvané číslo 2/11.....11 a 22 jsou čísla vůdčí neboli mistrovská.....v některých případech vycházejí tato čísla u obou součtů, ale někdy ne....takže u tebe bude základní barvou buď oranžová nebo stříbrná......prosvítající barvu bych mohla určit dle tvého jména.....

Oranžová základní barva má potenciál harmonie a spolupráce..mají ji většinou přirozeně intuitivní lidé. Je zde schopnost působit na lidi tak, že se cítí dobře a často zjištění, že tito lidé ocitají v postavení, kde mohou uklidňovat rozbouřené vody...Starostlivost, schopnost, praktičnost. Negace jsou lenost a lajdáckost.

Stříbrná základní barva je idealismus.Stříbrná barva jako základní není obvyklá. Je možné ji najít ve směsici barev poměrně často. Lidé , kteří mají stříbrnou základní barvu jsou plni ideálů, ale většinou jsou nepraktičtí při jejich uskutečňování. Ztrácejí často motivaci a stávají se z nich spíše snílci než lidé činu. Pokud ovšem získají motivaci a naleznou při tom myšlenku, která jim za to stojí, mohou dosáhnout značného pokroku.

Violet je to jen základ....v těch barvách je mnohem více informací.

Zde je přiřazení barev k číslům a heslovitě co znamenají:

1 - červená - smyslnost, tělesnost, vitalita, agrese
2 - oranžová - emoce, zdraví
3 - žlutá - tvůrčí schopnosti, intelekt
4 - zelená - uzdravování, láska k přírodě
5 - modrá - učitel, cestovatel, hledač modrosti
6 - indigová - starostlivost, péče o druhé, humanitární sklony
7 -fialová - duchovnost, intuice, učitel, jasnovidnost
8 -růžová - materialismus, stanovení cíle, tvrdá práce
9 - bronzová - humanitární sklony, sebeobětování
bílá - duchovnost, čistota, nesobeckost (bílá číslo nemá)
11 - stříbrná - intuice, idealismus, snění, vizionářství
22 - neomezené možnosti

Výborná kniha, kteráti může pomoci je AURA od Richarda Webstera.

Krásný večer
Esty :3057:
Estera

Příspěvekod Violet.11 v 09. listopad 2008, 16:27

Ahoj Esty :rosa14: ,
moc děkuji za informace. Knížku o numerologii doma mám od Robin Stein. Ale nevím když si zjistím číslo, jak mám k číslu jakou barvu přiřadit? A co ta barva znamená?
Když datum sečtu 1+4+1+9+8+6=2+9=11 tak by 11 měla jakou barvu?
Když vidím těsně okolo těla sytě modrou barvu, tak to je co za barvu, základní? Někdy okolo nohou vidím světle zeleno- žlutou barvu, ale je je to spíše jakési "rozprostřené světlo". Kamarádka mi říká, že mám růžovo-stříbřitou auru, ale jak kdy nebo jsem jí měla i modro-stříbřitou. Mohu se zeptat co ty barvy znamenají? Poněvač v knížce o auře je o barvách kulový. Moc děkuji a měj se hezky. :3057:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Estera v 07. listopad 2008, 11:26

Jednička a čtyřka patří nad šestku,nějak se to posunulo :-)
Estera

Aura - výpočet základní barvy

Příspěvekod Estera v 07. listopad 2008, 11:24

Ahoj Violet, :3057:

barva "úsílí duše" nebo "tíhnutí duše" je barvou, která značí směřování v životě člověka.....tedy to čím se bude v životě zabývat a co ho bude ovlivňovat.....pochopitelně, každý se mění a vyvíjí a stejně jako u znamení zvěrokruhu či numerologie je třeba znát hodně souvislostí, aby to bylo přesné..., ale pravdou je,že základ vždy zůstává a záleží na tom,jak každý člověk naloží se svým potenciálem....

Pokud vnímáš auru na fotografiích a videích, tak ti řeknu, že je to určitě možné a pravděpodobné....moje máma vidí auru například tak, že si představí jméno člověka a mentálně vidí jeho auru....když jsme si otom povídali, tak jsme většinou věcí viděli stejně i když každá jiným způsobem :-)....

Numerologicky je možné spočítat základní barvu aury (životní číslo) a pak dle toho jak si člověk říká (to je velmi důležité, potože ne všechna jména jsou naše pravá jména) je možno spočítat prosvítající barvu a pak dále dle sečtením samohlásek ve jméně spočítáš barvu úsilí duše. Je důležité, aby bylo vše správně spočteno. Pokud tě to zajímá, tak si kup dobrou knihu numerologie. Protože to by se mi sem fakt všechno nevešlo. Základní barva je určena na 95% ovšem další dvě barvy už se 100% přesností. Je to spíše pomůcka, jelikož máme další jemnohmotná těla, která jsou taktéž barevná :-)

Tvé datum narození
1
4
1986
1991
spočteme 1+9+9+1 tedy 20 tedy 2 :koniczinka: (pokud vyjde číslo 22 nebo 11, tak tyto čísla se už nesčítají,jsou to čísla mistrovská)

Základní barva aury bude s největší pravděpodobností ORANŽOVÁ

Krásný den a hodně štěstíčka v objevování :3057:
Esty
Estera

PředchozíDalší

Zpět na Kundaliní, čakry, meditace, aura