Aura

Povídání o uvolnění mysli, čakrách, meditaci, kundaliní, auře i všech souvislostech s tím spojených...

Re: Aura

Příspěvekod Estera v 03. březen 2009, 12:58

Ahojky Violetko, :rosa14:

dušičko krásná, :3057:

to je paráda a jen tak dál :-).....pořádně trénuj :-)

Mám hodně práce, takže jsem zatím neodpověděla na tvůj dotaz, ale myslím na to a jak se k tomu dostanu, tak ti napíšu o čem jsou ty videjka a tak...jen trocha trpělivosti semnou :-)

Měj se krásně a hezké další poznávání :-)

Esty :koniczinka:
V nekonečnu vesmíru žíti v pravdě, víře a lásce
Estera

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 01. březen 2009, 21:54

Ahoj Esterko :rosa14: ,
tak Ti musím říct, že se k té modré barvě přidala ještě žlutá :1518: Dnes jsme se byli s přítelem projít a okolo silnice jsou třešně. A tak jak jsme se procházeli, tak koukám a na jedné straně kmenu byla modrá a na druhé žlutá. :0304: A pak jsem jí ještě viděla na přítelovi. Z jedné strany modrá a z druhé strany žlutá. :1258:
Jo a dívala jsem se na jednu starou třešeň něco jsem jí říkala, ale ted´ si nevzpomenu co. A ona na mě,že její duše je prý hodně stará, ale moje duše je prý taky. :1518: :1258:
Měj se hezky a pápá :idzjuz:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Violet.11 v 25. únor 2009, 16:42

Esterko Lkwiatek: ,
to je fajn, že máš dobrou náladu :clapclap: :smil68: Jo tak to já bych chtěla novej koberec a vymalovat :1258:
Barvy jsem viděla taky, ale to bylo málo, jen někdy. Ted´je vidím zřídkakdy, spíše vůbec. Vidím jen tu modrou, stříbrný obrys aury a to "světlo" .
zatím pá :idzjuz:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Estera v 17. listopad 2008, 17:07

Ahojky davis, :3057:

tak to je super, že vidíš auru :-).....výpočet základní barvy je s přesností na 95%, takže můžeš mít jinou barvu aury a nebo si mohl vidět tvé momentální rozpoložení.....když to bylo po meditaci, tak je to možné :-)

Pa
Esty :rosa14:
Estera

Příspěvekod davis_18 v 17. listopad 2008, 1:44

Zdrawim vsechny:-)
tak dneska vecir sem poprvy videl barvicku moji aury a je krásně zlatá :))
i když podle vypoctu by mela byt indigova :-D ale to myslim bude tim ze sem byl tesne po meditaci ze jo?? :iconwink:
davis_18

Příspěvekod Estera v 15. listopad 2008, 8:24

Ahoj Jindro, :3057:

pokud vyjdou obě čísla stejná je to zkrátka 5. Většinou se druhý výpočet dělá když vyjde 2 a nebo 4,protože může skrývat 11 a 22.

Modrá
Potenciál: Rozmanitost
Mít modrou barvu jako základní barvu aury je pěkné, protože tito lidé jsou přirozeně kladně naladěni. Jejich aura je tedy normálně velká a vibrující.Mají právě tolik úspěchů i neúspěchů jako kdokoli jiný, ale vždycky se jakoby snadno dostanou ze všech potíží. Lidé,jejichž základní barvou je modrá, zůstávají ve svém srdci stále mladí. Jsou upřímní, čestní a obvykle říkají to, co si myslí. Negativní stránkou modré jsou obtížné dokončování úkolů. Jsou obvykle lepší při zahajování věcí, kdy se do úkolů pouštějí s velkým nadšením, než při jejich dokončování.

Pa
Estera

Příspěvekod Jindra v 14. listopad 2008, 20:40

Ahoj Esty,
při výpočtu čísla jedním i druhým způsobem získám v obou případech 5, tedy mám 5/5. Pětka je modrá. Modrá je moje oblíbená barva (celkově). Když by tedy ta pětka byla takto zdojená, mělo by to nějaký význam.

Posílám sluníčko :suny2: do vašich srdcí a domovů.

Jindra
Přece nebojuješ jen tehdy,když můžeš vyhrát.Nebojuješ jen proto,abys vyhrál.Bojuješ především proto,aby ses nedal.Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit.Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat.
Jindra

Příspěvekod Estera v 14. listopad 2008, 16:28

Ahojky Violet, :3057:

schopnost u oranžové barvy, je myšlena jako životní schopnost...tedy, že lidé s touto barvou se nebojí života :-)
Pokud si s přítelem rozumíte a jste šťastní, tak nemůže vadit nic :-)

Základní barva Zlatá pro číslo 22
Potenciál: Bez hranic
Zlatá jako základní barva aury je nejmocnější barva ze všech. Dává lidem schopnost zabývat se úspěšně velkými úkoly a uskutečnit prakticky všechno, co je napadne. Tito lidé jsou klidní s vlastním kouzlem, schopni tvrdě pracovat a řídit práci jiných. Svého největšího úspěchu dosahují obvykle v pozdějších letech života. Nepřekvapuje, že svatozáře kolem hlav svatých a duchovně založených lidí jsou obvykle zlaté, označují jejich neomezený potenciál.

Krásný večer
Pa Esty :rosa14:
Estera

Příspěvekod Violet.11 v 14. listopad 2008, 16:01

Ahoj Esterko :rosa14: ,
moc děkuji za výklad je dost přesný až moc :1518: . Moc zajímavé a poučné, děkuji. Jen nevím jak je myšleno "schopnosti" u oranžové barvy? Zjistila jsem, že přítelovi u datumu narození taky vyjde 2/11. Tak nevím jestli je to u dvou lidí co spolu jsou dobře nebo ne? No a mému tatkovi vychází 22 a nevím jak je myšleno "neomezené možnosti"?
moc děkuji a měj se hezky :smil68:
Violet.11

Příspěvekod Estera v 13. listopad 2008, 18:05

Ahoj Bono, :3057:

doufám, že se setkání uskuteční...ráda bych poznala všechny krásný lidičky odsud i osobně :-)

Pa
Estera

PředchozíDalší

Zpět na Kundaliní, čakry, meditace, aura