Aura

Povídání o uvolnění mysli, čakrách, meditaci, kundaliní, auře i všech souvislostech s tím spojených...

Re: Aura

Příspěvekod Violet.11 v 13. březen 2011, 0:08

Bábrlinko :rosa14: ,
tak jsem zjistila, že aura jde vidět i po dvouch sklenkách červenýho :clapclap:
Což je na mě už dost :0304: Koukám, koukám a koukám, že vidím zeleně :1258:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod zdenička v 12. květen 2009, 8:52

Jé, ahoj Fujarko, :3057:
děkuju ti. Já mám stejný pocit. Oni mě ty ruce dost často hodně hřejí a taky jako by brněly. :1518:
Mnohokrát za den to cítím. Já si teda myslím, že ani moc člověk nemusí přemýšlet, protože mám pocit, že si kolikrát tělo dělá pohyby samo a ani netuším, že se třeba uzemňuju.
Já jsem třeba dřív ležívala v posteli z nohama překříženýma. Nejlíp se mi tak ležívalo a četlo. Pak jsem někde četla, že se tak blokuje odpad energetický z těla a od té doby se mě ty nohy nechtějí a nechtějí zasukovat.
Prostě , když se to stane okamžitě je rozdělím. To stejný s rukama.

Chtěla jsem ti říct, že nebudu vědět nic. Je mi tak blbě, že na tu diagnostiku nejdu. :1518:
A tak se musím objednat znovu. Jo,jo. Asi nemáme nic vědět.
Jak jsme zdravý a úžasný, víš,??
Tak pa,pa. jdu něco dělat. Zase se flákám.
zdenička

Příspěvekod fujarka v 12. květen 2009, 8:26

Ahoj Zdeni, nevím jak ostatní, ale u mě když mám moc energie, tak mi to proudí z rukou samo ven, někdy si jakoby odklepávám rukama, nebo si energii uzemním tím že si prsty na chvíli spojím dohromady. Dá se říct, že když je u mě stojí někdo nemocný tak to automaticky začne ze mne sálat ven. A když cítím, že to proudí samo, tak to většinou rovnou někam pošlu.
fujarka

Příspěvekod zdenička v 12. květen 2009, 7:39

Ahoj Peťulko, :suny2:
tak jsem si až dneska uvědomila, že jsem se zapomněla ochránit před rýmečkou a mám ji jako vrata. :1518:
Zrovna dneska jsem spala tak blbě, že jsem byla celá zpocená a vůbec jsem se nevyspala. Jsem přemýšlela, jestli vůbec umožňuju mojí dušičce, aby mohla odcestovat, když sebou v noci tak mlátím. :1518:

Jo ještě jsem si uvědomila, že bych si mohla pomoci reikováním. Fakt je ale ten, že to u mě všechno dlouho trvá.
A já nejsem moc trpělivá. To je moje slabost. :1518:
Jo a chtěla jsem se zeptat. Nemáš zkušenosti s tím, že pokud člověk nevydává ze sebe energii prostřednictvím Reiky, tak se ta energie může hromadit a potom způsobuje problém. Nevím jaký, ale něco jsem v tomto smyslu slyšela. :suny2: :3057:
Děkuji a měj se hezky. zdenka. :3057:
zdenička

Příspěvekod ppd25 v 07. květen 2009, 15:03

Ahojky Zdeni :)

já jsem ještě neměla kdy to vyzkoušet, četla jsem to dnes ráno cestou do práce. :) Ale myslím si, že to určitě můžeš udělat. :iconwink: Všichni se můžeme léčit sami. :suny2: Tak pak písni, co to s tebou provedlo. :iconwink:

Přeju ti krásný a sluníčkový den! :suny2:

papapa Petra :3057:
ppd25

Příspěvekod zdenička v 07. květen 2009, 12:44

Ahoj ppd.25, :suny2:
to se mi velice líbí. Začíná na mě dorážet rýmečka. Taky se můžu obejmout a požádat sama sebe o uzdravení?? :suny2: :suny2: :suny2:
zdenička

Lidská aura a jemněhmotná těla

Příspěvekod ppd25 v 07. květen 2009, 12:00

Ahojky všem,

něco jsem si teď přečetla a líbilo se mi to, tak vám to sem zkopčím. :iconwink: Tady to je.

Tyto informace jsou sice již z počátku roku 2007, ale jsou stále aktuální, proto je zde uvádím. V tomto článku najdete základní povídání o lidské auře včetně návodu na jednoduché a praktické cvičení, díky kterému si můžete snadno vyzkoušet uvědomění si jednotlivých vrstev své aury, jejich procítění a reagování na energie některých slov.

Jde o výňatek z povídání Evy Puklové na jednom z jejich seminářů v lednu 2007.

Co to je lidská aura?

Eva P.: "Pamatujete se, že když jsme si na seminářích Cesta lásky I měřili auru, jak jste se divili, jak je ta aura veliká, kam až člověk auricky sahá? To, co jsme si ale měřili, tak to byl absolutní zlomeček - nedá se říci ani tisícina, to je pro nás nepředstavitelné číslo, co jsme si byli schopni tady změřit, to bylo pouhé skoro nic.

Aura je vlastně naše výbava odtud, kde jsme se zrodili. Když jsme se tzv. zrodili, tak jsme "do vínku" dostali opravdu nepředstavitelně obrovskou výbavu. Všechno to, co na naši "cestu" potřebujeme. Každý ve své auře máme energii absolutního prvotního vzniku všeho. To všechno my v sobě máme. A tím to začíná. Když říkáme, já jsem Bůh, já jsem boží přítomnost, tak toto vše máme ve své auře, protože to je pravá podstata nás. Je to něco, k čemu nyní, jakožto lidské bytosti, absolutně nemůžeme dohlédnout. To je mimo naše lidské možnosti. Naše aura je něco obrovského, co si tedy neumíme vůbec představit. Máme v ní absolutně veškerou výbavu z „Prvobodu/Prvopočátku“.

Procházeli jsme dlouhým vývojem. Prošli jsme prvotními světy, kde jsme „řádili“ (to jsme si všechno říkali na seminářích, že jsme tehdy získávali první zkušenosti negace našeho ega atd.). Pak jsme došli do další úrovně, které na seminářích říkáme Srdce Onoho Stvoření, kde jsme se stejně tak cukali a stejně tak řádili, protože naše ego tam bylo velmi aktivní a my jsme si dělali všechno po svém. A tak, jak jsme postupně procházeli naším vývojem, až k bodu, kde se nyní nalézáme, jsme získali všechny možné zkušenosti. A ty máme uložené právě v naší auře. V ní máme uloženou samozřejmě i zkušenost o čisté lásce, porozumění, soucítění, pochopení, odpuštění... Zkušenosti z celého našeho vývoje jsou uloženy v naší auře. Takže nyní my, jako fyzičtí lidé, si uvědomujeme, čím jsme schopni tzv. disponovat a čeho jsme schopni se v rámci svého bytí dotýkat.

Máme fyzické tělo, éterické, emocionální, mentální, karmické tělo, tělo poslání a pak 3 těla, která odchází z aury. Jsou i další těla, ale o těch není třeba nyní hovořit, a v různých literaturách se různě jmenují... A k tomuto všemu máme mnoho dalšího, co nejsme schopni pojmout a pojmenovat. Ale toto všechno opravdu máme – tímto jsme, ale zatím si to neuvědomujeme. Takže všechny naše zkušenosti, které jsme posbírali přinejmenším ve Všehomíru a hlavně jako fyzičtí lidé v inkarnacích na Zemi, máme dostupné v auře. To, co pro nás dostupné není, tak k tomu nám pomáhá naše Duše, která má samozřejmě otevřené vědomí a ta nám potřebné informace z naší aury zprostředkovává.

Naše aura má tedy mnoho vrstev a tyto vrstvy mají různé energie. Máme jemné energie/vrstvy, dále tzv. zvukové, zvučící a harmonické. Toto jsou pro nás ale zatím jen slova... Abychom mohli pracovat s naší aurou, musíme se dostat do potřebných vrstev aury.“

Praktické cvičení na uvědomování si a procítění naší aury:

Nejprve si uvědomujeme jednotlivé vrstvy své aury:
"Uvědomuji si své tělo éterické"....a prociťuji jej. "Uvědomuji si své tělo emocionální"...a prociťuji jej. Takto postupujeme až po naše třetí tělo, které odchází z aury.

Posíláme do jednotlivých vrstev naší aury energie různých slov:
"Láska, láska...“ a prociťujeme, "harmonie, harmonie" a prociťujeme..., pak "strach, strach", "bolest, bolest", "klid, mír", "přijímám, přijímám s láskou", "amen, amen", "já jsem láska, já jsem světlo, já jsem boží přítomnost"... a prociťujeme a uvědomujeme si reakce naší aury na tato slova = na jejich energie.

Eva P.: „Tímto způsobem se můžete dostat do všech vrstev své aury, pokud si to dovolíte. Myšlenka je tvůrčí. Vy tímto způsobem můžete ovládat svou auru a můžete takto i pomoci druhým lidem. Pokud vás člověk požádá o pomoc - třeba ho bolí hlava - a jeho Duše dovolí, tak si dáte ruce kolem něj a řeknete si: "Chci se dostat do těch vrstev Tvé aury, kde je příčina těchto potíží" a ono vás to tam zavede. Většinou je to v těchto tělech = max. do toho třetího, jež odchází z aury.

Naše aura je vysoká inteligence, proto můžete s aurou svou i aurou toho druhého komunikovat. Zeptáte se tedy: "Jsem napojena na tu správnou vrstvu, kde je příčina bolesti hlavy?" Pak do té vrstvy aury, kde je příčina toho problému, můžete posílat léčivé energie.

Podívali jsme se tedy na jednotlivé složky naší aury, to si doma trénujte, protože ve své auře máme naprosto všechno."

Ze semináře Evy Puklové, leden 2007.

Zdroj: http://www.pruvodce-transformace.cz/new ... otna-tela/
ppd25

Příspěvekod Estera v 24. duben 2009, 15:04

Ahojky Violetko drahá,

bohužel není moc času. Kdyžtak napiš soukromou zprávičku. A popovídáme.

Pa Esty
V nekonečnu vesmíru žíti v pravdě, víře a lásce
Estera

Příspěvekod Violet.11 v 07. duben 2009, 15:11

Esterko, zlatíčko kdepak jsi? :hello:
Tak se mi k té středně modré přidala zelená a modrá, ale ta je jiný odstín takový světlý. Jo a na nohou vidím zelenou a žlutou, jednou jsem viděla i červenou.
A jako první jsem viděla růžovou okolo Rákosníčka, co byl přilepený na dveřích pokoje na intru, ale to bylo asi tak před sedmi lety :1518:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Violet.11 v 03. březen 2009, 21:39

Ahojky dušičko nádherná :3057: ,
někdy přemýšlím jestli to co vidím, je vidět i normálně? :1518: Tak musím přeostřit na normální vidění. :lol:
Jo v poho nespěchej, já počkám. :3057: :rosa14:

Taky se měj nádherně. :3057: :1258: :idzjuz: :koniczinka:
Violet.11

Další

Zpět na Kundaliní, čakry, meditace, aura