regrese

Povídání jen tak... (archiv)

Re: regrese

Příspěvekod Hanina v 26. květen 2010, 13:10

Zdravím,
trošičku jsem doufala v živější diskuzi, ale dobře. Děkuju oběma dámám.
Mám to právě za sebou a hučí mi v hlavě. Bohužel jsem neviděla to, co jsem si přála. Strávila jsem tam čtyři hodiny a víc než polovinu jsem strávila regresí po současném životě a mém rozpadnutém vztahu, přestože jsem se zrovna tímto vůbec zaobírat nechtěla, měla jsem to za uzavřenou a zpracovanou věc. Leč terapeutka mi to doporučila, tak jsem ji zkusila poslechnout, co kdyby na tom něco bylo - už nechci, aby mi ten člověk křížil cestu. Zbytek času zabral tentýž vztah v jiném životě a pořád to není hotové. Mělo by se to sezení opakovat. Bůhví kolikrát. I když jsem si pobrečela, zatím jsem neuviděla nic tak zásadního, co by mohlo mít rozsáhlejší karmické důsledky. Nebyl to dobrý vztah a neměli jsem se rádi, ale nic víc. Já nevím. Zajímaly mě jiné vztahy a jiné problémy a když si představím, jak strašně dlouho by trvalo dopracovat se k těm informacím a kolik peněz to stálo, nevím jak se rozhodnout dál. To je snad nejdražšší terapeutka u nás.
Hanina

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Florianela v 05. květen 2010, 19:28

Ahojky Honzicko,
vystrasit jsem urcite nikoho nechtela. Jak jiste vis, vzdycky existuje jeste jiny uhel pohledu. :1518:
Koukam, ze mas podobny problem s partnery. Takze ja jsem sla pred rokem a neco na terapku, protoze mi neslo navazat dlouhodoby partnersky vztah - nekolik let, vzdy to trvalo jen par mesicu a pak konec. A kdyz jsem na to nemohla prijit jinymi metodami, ktere jsem v te dobe umela, napadlo me, ze tohle by bylo dobre zkusit. V te dobe jsem mela za sebou jeden z rozchodu, a naskakovala opet do zivota. Tyden pred terapii, jsem nekoho poznala, a sympatie byly oboustranne. Na terapce se pak prave ukazalo, ze se jiz zname z minuleho zivota. Vedela jsem z terapky, ze jsme se moc milovali, ale osud nam tehdy nebyl naklonen. Tak jsem si po terapce rikala, ze to je treba on. :eusathink: A slecna terapeutka mi poradila jeden figl, ktery jsem hned pouzila. Pozadala jsem si andilky o pomoc v tom smeru, ze pokud on neni tim mym pravym zivotnim partnerem, at se to co nejdrive ukaze. A nemusela jsem dlouho cekat. :1518: Do 4 dnů bylo jasno. Ma nova znamost mela trosku vetsi slabost pro zakazane podporujici latky. Samozrejme se tim nechlubil, ale me oko bylo jeden vecer az moc vsimave a zbystrilo to. A tim to pro me skoncilo. Laska je laska, ale takoveho partnera jsem vedle sebe nechtela. Proto ta lehkost. :woblokach:
Pro povidani o lasce a lehkosti Byti jsem vytvorila nove tema, zde:

viewtopic.php?f=8&t=528

Preju krasny a pohodovy zbytek vecera!
Papa Florianela
Florianela

Příspěvekod Florianela v 04. květen 2010, 9:35

Ahojky holky :3057:
regrese je hodne zajimava vec, ale zalezi i na tom samotnem terapeutovi, jaky je. Ja jsem tam loni absolvovala regresi, pac jsem si uz nevedela rady s jednou oblasti sveho zivota. Ale nejprve jsem se s tim terapeutem sesla na kafcu a pokecela jsem s nim - byla to slecna. Potrebovala jsem vedet, jestli ma podobne nazory na ezoteriku a jestli je schopna to fakt korigovat. Je treba udrzet otevreny kanal, hlidat spoustu veci kolem. A kdyz jsem zjistila, ze ji v tomto muzu duverovat, tak jsem na to teprve sla.
Samotna terapie spocivala v tom, ze se clovek spoji se svoji dusi a ta te vezme do nejake problemove udalosti v tomto zivote nebo minulem. Me se povedlo, ze jsem se dostala do jednoho minuleho zivota, kde jsem prisla o partnera a tezce jsem to nesla. V tomto minulem zivote jsem pak zustala sama a myslim, ze to moc vesely zivot nebyl. A jde o to, ze ty se dostanes do toho traumatickeho zazitku, popisujes co vidis, sve emoce. Takze si to cele zazazivas cele znovu. Spousta kapesniku padla. A tu udalost prochazis tak dlouho, dokud nejsou vsechny emoce uklidnene a ty nejsi v pohode, driv to skoncit nemuze. Pak uz na to koukas jen jako na film, ktery ti emocne nic nedela. Ten zemrely partner je i clovek, ktereho jsem potkala v tomto v zivote, neco me k nemu tahlo, ale po teto terapii to odeznelo.
Ale vzhledem k tomu, ze delam jeste i SRT, tak jsem si stejne jeste pak docistovala veci pres SRT a doladovala. :D
Takze regrese je bezpecna, ale vzdy zalezi na terapeutovi. ;)

Krasny a slunickovy den preju!
papa Florianela
Florianela

regrese

Příspěvekod Hanina v 03. květen 2010, 9:38

Dobrý den,
chtěla jsem se Vás poptat na názor či radu stran regresní terapie. Všude se píše, jak to má pomáhat vyřešit lecjaké trable, ale nejsem si vůbec jistá, nakolik je to vlastně rozumné. Totiž takto:
Nedávno jsem se dozvěděla od své kartářky o jednom ze svých minulých životů, který úzce souvisí se současným, hlavně kvůli karmickým vztahům. Je pravda, že ona sama se do toho nehrnula a že jsem ji k tomu vyprovokovala, když jsem si začala zoufat, že svému životu nerozumím, že mi některé věci připadají jako prokleté, že mě pronásleduje zákon schválnosti a že kdybych věděla, co se po mě chce, že by se mi lépe žilo. A bylo to.
Což o to, na jednu stranu mi to velmi pomohlo, protože jsem pochopila souvislosti a všechno začalo dostávat smysl, od samého narození. Trochu jsem se uklidnila a učím se to brát, jaké to je.
Ale na druhou stranu jsem měla pocit, že jsem pootevřela dveře a vyvalily se na mě vrata. A pochopila jsem, že na to člověk opravdu nemusí být připravený. Že to má asi nějaký smysl. když si to nepamatujeme. Asi jako říká Osho: Už je dost těžké nést jeden život...
Myslívám na to, a když jsem si poprvé uvědomila, že cítím touhu po svém milém z 15. století, tak jsem si řekla, že je to na psychiatra. Toužím vidět víc a na vlastní oči, a proto jsem se na regresi objednala. Ale ještě váhám. Nevím, jestli dělám chybu, nebo opravdu nastal čas, abych se něco dozvěděla a pochopila - je zajímavé, že jsem si i tu Oshovu kartu - Minulé životy vytáhla.
Proto se zkouším zeptat zkušenějších. Díky
Hanina

Zpět na VZKAZY, RADY...